Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Moskwa 27.09.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
@kubala

Oczywiście. Świetny siatkarz, najlepszy w kadrze Francji moim zdaniem na mundialu. Nie mam nic do niego. Spirydonow powinien zostać ukarany, bo przegina tymi wypowiedziami po prostu. Nikt się tak nie zachowuje. Chodzi mi o to, że gdyby ten gest wykonał dajmy na to Grozer, albo Anderson, to nie byłoby sprawy, bo nie są Spirydonowem.

Pisze się: rosyjski siatkarz, francuski siatkarz. Sam popełniłem ten błąd, więc głupio trochę. Wielką literą pisze się tylko nazwy państw w tym wypadku.

Dobra, koniec OT.

@Sander

Bardzo dobry artykuł. Pisz więcej, najlepiej od razu kopiuj teksty na forum, aby każdy mógł przeczytać, bo boxing.pl to jednak z całym szacunkiem dość niszowy portal w naszym boksnecie, mimo bogatej historii i trochę nieczytelny Wink
@kubala, @Pakman
Ja zawsze piszę dużą gdy mam wątpliwości, a nigdy mi się tego sprawdzać nie chce. Napisać dużą tam gdzie ma być małą to nic, a weź napisz małą tam gdzie ma być dużą... Siara Big Grin

Co do boxing.pl, to faktycznie może klikalność nie powala, ale merytorycznie poziom jest bardzo wysoki. A czy nieczytelnie? Gdy wchodzisz na portal to jest okey, gorzej gdy odwiedzasz forum (a wielu tego nie rozróżnia) Smile
Im bliżej gali w Moskwie, tym większe mam rzeczucia, że ta walka będzie ciekawa. Co do Kołodzieja, to nawet nie mam nadziei, że cokolwiek uda mu się zdziałać. Pewnie podobny przebieg będzie do walki Wawrzyk - Povietkin.

Po tym poście zostałem znawcą Big Grin
Włodarczyk - Drozd

Jakoś nikt nie dopuszcza możliwości zwycięstwa Drozda przed czasem. A on potrafi mocno i precyzyjnie przyłożyć, co można obejrzeć na http://www.movinstream.com/video/GJheywm...ideo-.html
Ouanna to facet, który nigdy wcześniej nie przegrał przed czasem, a po ciosie Drozda padł jak kawka w 1 rundzie. Nie twierdzę, że to samo czeka Diablo, ale na pewno musi uważać. Z drugiej strony musi natomiast atakować, bo przecież na punkty tej walki raczej nie wygra. Układ stylów (slugger Diablo vs boxer Drozd) jest niekorzystny i Krzysia czeka bardzo trudne zadanie. Wierzę, ze sobie mimo wszystko poradzi i obstawiam jego wygraną przed czasem w końcowych rundach. Jest to jednak bardzo, bardzo ostrożny optymizm. Mam nadzieję, że Diablo będzie przygotowany nie tylko kondycyjnie, ale i taktycznie w przeciwieństwie do Masternaka, który po przegranej walce przyznał, że nie oglądał ani jednej walki Drozda.

Kołodziej - Lebiediew

Mam o Kołodzieju lepsze zdanie, niż większość kibiców. To nie jest ani tchórz, ani kompletne beztalencie. Trudno go ocenić na tle słabych rywali, z którymi boksował, ale w swoim szczycie formy 3-4 lata temu prezentował się przyzwoicie i uważam go za większy talent od Głowackiego lub Janika. Co prawda w zeszłym roku boksował słabo, ale sądzę że był to efekt "rdzy" i braku motywacji. Wierzę, że pokaże charakter i nie da się sponiewierać, jak Wawrzyk. Obstawiam wygraną Lebiediewa na punkty po zaciętej walce i dobrej postawie Kołodzieja. Biorę jednak pod uwagę, że mogę się mocno pomylić.
Włodarczyk vs Drozd to bardzo ciekawa walka. Mam trochę wątpliwości. Jak dla mnie pojedynek rozstrzygnie się w ostatnich 4 rundach. Drozd to nie jest głupi pięściarz. On wie, że z koniem nie ma co się kopać. Rosjanin ma atuty na walkę z Diablo. Potrafi walczyć in - out, jest mobilny i szybki. Włodarczyk nie przepada za takimi rywalami i stylowo Drozd nie będzie mu pasował. I tutaj jak zwykle jest znak zapytania. Czy Rosjanin będzie w stanie walczyć konsekwentnie i skutecznie, nie podpalać się, a przede wszystkim na ile starczy mu paliwa? Polak dobrze rozkłada siły i zawsze mocno finiszuje. Do tego jego rywale odczuwają jego pojedyncze ciosy, co w dłuższej perspektywie bardzo ich osłabia. Włodarczyk nie może w tej walce czekać, tylko ruszyć do przodu i szukać swoich szans na mocne ciosy. Już kiedyś taka taktyka pozwoliła mu na naprawdę dobrą walkę z Cunninghamem i teraz powinien powtórzyć ją. Drozd nigdy nie walczył na tym poziomie i nie wiadomo, jak zaadaptuje się do tak niebezpiecznego rywala jak Włodarczyk. Krzysiek jest bardziej doświadczony, sprawdzony i bardzo dobrze wypada na wyjazdach. Delikatnie skłaniam się więc, ku dużo bardziej przetestowanemu Diablo, jednak zwycięstwo na punkty Drozda nie będzie dla mnie niespodzianką. Bardziej niż na rzeźnię jak z Czakijewem nastawiam się na bokserskie szachy, które jednak z rundy na rundę będą ciekawsze, a w końcowych odsłonach może zrobić się naprawdę gorąco. W każdym razie walka ta naprawdę mnie elektryzuje i gorąco na nią czekam.

Kołodziej nie przejmuję się za bardzo. Dla mnie naprawdę dużym faworytem jest Denis, mimo wszystkich znaków zapytania, które w tej chwili można postawić odnośnie jego dyspozycji. Jeżeli Kołodziej przetrwa dystans to będzie sukces. Jednak wydaje mi się, że presja go zje i Rosjanin łatwo wygra w początkowych, ewentualnie środkowych rundach.
Jeszcze trochę o taktyce. Uważam, że Diablo powinien wzorować się na Arslanie, który pokonał Drozda. To nie powinno być dla niego trudne, gdyż on ma pewne cechy swarmera. Podobnie do Arslana Włodarczyk ma też szczelną gardę. Powinien więc boksować bardziej agresywnie, niż zwykle, spychać Drozda do lin i tam starać się go sięgnąć jakimś mocnym sierpowym lub hakiem. Broń Boże robić za słupnika na środku ringu, jak w pierwszej walce z Palaciosem, bo to pewna metoda na przegraną z tak szybkim i ruchliwym bokserem, jak Drozd.

Co do Kołodzieja, to on powinien z Lebiediewem unikać półdystansu, bo to dla niego wyrok. Czyli albo dystans i powstrzymywanie rywala długimi dyszlami, albo zwarcie, gdzie wbrew pozorom wysoki bokser ma przewagę nad niskim. Może tam próbować albo haków, albo młotków bitych z góry w ucho. Jak taki dryblas podniesie rękę na pełną wysokość, to ma z czego przyłożyć kurduplowi. Jedno i drugie znakomicie stosuje w swoich walkach Tyson Fury i warto byłoby się na nim wzorować.
[Obrazek: r2suvo.png]
Diablo w formie Wink.
Różnica wzrostu między Lebedevem a Kołodziejem jest kolosalna. Już Leapai przy Wladimirze wyglądał chyba lepiejBig Grin Tylko co z tego skoro Kołodziej jest miękki i Denis go zabije...
[Obrazek: bbb_2.jpg]
[Obrazek: 10636916_960018087357155_7869627400590523980_o.jpg]
[Obrazek: 10623565_960018644023766_386636266794717121_o.jpg]
Pojedynek Polska-Rosja następna runda, mam nadzieję, że Włodarczyk podtrzyma dobrą passę po siatkarzach i wygra.Niezły kurs Kubala można spróbować i chyba się skuszę na bet365 1.9 dla Włodarczyka.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie