Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Leapai
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
@Crumb
Ja oglądam walki Kliczków tylko po to żeby nie przegapić ew. wpierdolu czy nokautu na którymś z nich. Więc w sumie tak samo jak Ty. Zawsze mam nadzieje, że tym razem ten cios w końcu wejdzie...
Walka Kliczko - Leapai w TVP Sport. Widać, że nie było wielu chętnych na galę jak zgarnia ją TVP Smile
@kubala
Myślę, że teraz Telewizja Polska będzie wykupywała wszystkie gale z udziałem Władimira... to tak na pocieszenie, zamiast Rosji.
TVP swego czasu pokazywała w otwartym kanale walkę Kliczko vs Haye. Pokażą w TVP 1, czy tylko w TVP Sport?
Jak dla mnie TVP Sport może pokazywać wszystko bo mam ten kanałSmile
A co do oglądania walk Kliczki to raz - nie daruję sobie jeżeli przegapię nieprzytomnego Kliczkę, a dwa - oglądanie walk to podstawa jeżeli chce się wypowiadać na dany temat.
Sander
Z tego co podają to tylko na TVP Sport.

Red Hawk
Nawet by mi to odpowiadało. Kiedyś często Kliczków na nSporcie pokazywali, a jako, że jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem CP z pełnym pakietem sportowym, to posiadam właśnie TVP Sport, nie mam z kolei nic związanego z nc+.
Tak zobaczycie Kliczke znokautowanego na pewno....

@Kubala
Ja z kolei mam NC+ i jeśli walkę pokaże TVP Sport to bardzo mnie to cieszy Big Grin
Jest bardzo dużo praw transmisyjnych do przejęcia - GBP, Showtime, UFC. Ciekawe tylko czy ktoś zamierza to przejąć po Orange.
UFC to raczej nie zobaczymy, bo z tego co czytałem to zażyczyli sobie 10 mln dolarów za rok praw. Mają argument w postaci gali w Polsce, ale 10 mln w Europie to jest przeginka. Przecież gale są w nocy, więc nigdy się to telewizji nie zwróci. Ponoć w żadnym kraju w Europie nie ma obecnie UFC live.
Mnie bardziej interesują prawa GBP i Showtime, (UFC to może nawet na żywo zobaczę jeśli będą normalne ceny) ale póki co cichosza. Jednak pamiętam, że kiedyś Borek napisał na twiterze, ze oni tego nie planują. Także prawdopodobnie długo nie zobaczymy tych praw w TV. Chyba, że TVP się skusi, bo z tego co wiem, chcą pokazywać trochę boksu. A prawa Showtime ponoć wcale drogie nie są.
Nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam oglądać tej walki. Po prostu po Powietkinie powiedziałem sobie, że walki Kliczki już nie obejrzę. Dodatkowo prawdopodobnie wokół gali będzie dość mocno odczuwalna otoczka polityczna i nie chcę się denerwować ( większość zna moje zdanie na temat sytuacji na Ukrainie ). Co do samego przebiegu walki to będzie pewnie jak zwykle. Z tą różnicą, że Leapai wydaje się mieć ambicję i odwagę aby ruszyć na Kliczkę. W pierwszych dwóch rundach rzuci się pewnie do przodu, ale zostanie natychmiast zastopowany perfekcyjnym nelsonem w wykonaniu Władzi. I tak będzie się wieszał Kliczko na dużo niższym Maorysie do 8-10 rundy, kiedy to kilkoma prostymi ciosami powali i tak już nieprzytomnego ze zmęczenia rywala. Naprawdę, ciężko mi wyobrazić sobie inny scenariusz tego pojedynku.


Co do akcji z Briggsem to jest mi bardzo przykro, że jeden z moich ulubionych bokserów z dzieciństwa musi teraz tułać się po Europie i szukać desperacko kasy u Kliczki. Mam nadzieję, że do tej walki nie dojdzie, bo Cannon ma wyraźne ślady po laniu od Witka, dodatkowo tam doszły jeszcze jakieś poważne urazy nerek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie