Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Mollo II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Tak , trudno uwierzyć ,że ta walka jest aż tak promowana .Widać , że waga ciężka w USA przeżywa zastój Smile.Wszyscy się podniecają krwawym widowiskiem , które w pierwszym starciu obaj zafundowali . A porównując to z walką Czakijew Włodarczyk wychodzi marne przedstawienie . No cóż Szpilka złapał szanse na dużą kasę za oceanem i chce to chłopak wykorzystać Smile . Mollo w pierwszym starciu poruszał się trochę jak robot. Wątpię , aby dużo poprawił , ale Szpilce też jeszcze dużo brakuje . Moja opinia :Szpilka na punkty .
(08-07-2013 09:22 PM)Sander napisał(a): [ -> ]No z tym nokautowaniem to byłbym ostrożny.
Chyba, że w drugą stronę Tongue

Tak jak pisałem wcześniej w tej potyczce każdy scenariusz jest możliwy, ale jak słyszę że bokser X zapowiada przed walką "to i tamto" to przeważnie tego nie pokazuje...
Jak tak Mollo faktycznie wyglada, to jest konkretnie "zrobiony". Mam nadzieje, ze zrobi niespodzianke.
@BMH
W tej fotce jest mocno poprawiony kontrast, w dodatku zrobiona jest w dobrym dla muskulatury Mollo świetle Big Grin , ale rzeczywiście Mollo wygląda świetnie, sylwetka jednak nie walczy. Niespodzianki nie będzie.
przemek garczarczyk twitter @garnekmedia
Mike Mollo komentuje przypuszczenia, że jego fotka po treningu w 5th Street Gym to photoshop, cytuję: "Hahahahahaha. Niech tak myślą"
Jeśli z otłuszczonego kloca zrobił formę która dała mu taką sylwetkę to jest to mega sprawa. Nie spuchnie po 5 rundach i nie będzie się ruszał jak Rysiu z Klanu w scenach łóżkowych Tongue
To będzie zupełnie inny Mollo, zdecydowanie lepszy i choć nie wierzyłem w jego zapowiedzi o dobrej formie to teraz już wierzę. Szpilka będzie miał duży problem.
@Sander
Co jak co, ale Mollo nigdy nie był otłuszczonym klocem. Już przed pierwszą walką z Arturem prezentował całkiem dobrą sylwetkę.
Nie no, nie róbmy z Mollo jakiegoś Boga boksu. Jeśli Szpilka, który też ponoć jest nieźle przygotowany chce coś osiągnąć musi takiego Mike'a zlać. A, że prezentuje się dobrze to tylko czyni walkę ciekawszą, ale i tak faworyta ma tylko jednego.
Sam fakt, że z pojedynków z gościem który miał taką przerwę i żadnych bokserskich perspektyw robi się w Polsce taką sagę wojenną świadczy średnio o Szpilce i o nas samych - kibicach. Szpila już w pierwszej walce powinien wciągnąć go nosem. Było jak było i rewanż zapowiada się ciekawie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie