Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Mollo II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(13-08-2013 12:01 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Artur Szpilka chwali się , że zamierza 'dobrze' podjeść po walce z Mollo i przybrać 8-10 kg.
Nie, no oburęczny zwis rąk... Trudno mi wyobrazić bardziej nieprofesjonalne podejście do sportu zawodowego. Koleś, albo chcesz coś osiągnąć, albo żreć fast foody, ale wtedy nie wciskaj kitu, że zależy ci na jakichś tytułach.

BTW Jak wiemy w zawodowej wadze ciężkiej jest sporo grubasów, nawet w czołówce. A jak jest w amatorce? Czy tam też trafiają się takie spaślaki?
Myśle, ze znowu będzie wojna ale tym razem Mollo zostanie zastopowany bez aż tak dramatycznych okoliczności jak ostatnio.
@Sander
Spokojnie, Artur tylko żartował. On kiedyś mówił, że po każdej walce zjada tylko JEDNEGO fast fooda i na tym to się kończy. Przecież przed żadną walką Artur nie ważył 110-112 kg... jego waga między walkami to 108-109 kg. Nawet teraz przed walką z Mollo wniesie na wagę najmniej w wadze ciężkiej czyli ok. 103-104 kg... chyba jednak troszkę o diecie wie, poza tym w wadze ciężkiej nie ma czegoś takiego jak ścisła dieta... tutaj walczą chłopy jak dąb, muszący się najeść by mieć siłę... to nie LHW czy średnia żeby pilnować wagę. Poza tym nie ma w obecnej wadze ciężkiej zbyt dużo atletów... Haye, kiedyś Adamek bo teraz jednak troszkę oponka urosła, Kliczkowie, Wilder, Cunningham, Mitchell, Boytsov i na tym lista powoli się kończy...

@Metzger
Nie wiem skąd od razu wziął Ci się ten ''nieprofesjonalizm'' ... Adamek też mówi otwarcie, że on je to co chce i ile chce bo to nie są już te czasy gdzie walczył w LHW i musiał jeździć z wagą w samochodzie. Już Artur coś nie potrzebnie chlapnął i jest powód żeby po nim jechać...
(13-08-2013 02:08 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Adamek też mówi otwarcie, że on je to co chce i ile chce
Jedna sprawa jak mówi to ktoś, kto jak Adamek ma zdrową sportową sylwetkę, a druga jak mówi to ktoś, kto jak Szpilka ma więcej tłuszczu niż mięśni. Jakby coś takiego powiedział Solis lub Arreola, to też nie widziałbyś w tym nic nagannego?
@Metzger
Że niby Artur nie ma sportowej sylwetki? ja mam na ten temat jednak troszkę odmienne zdanie. Nie jest on co prawda tak zbudowany jak Haye czy Kliczkowie, ale do Arreoli czy Solisa dużo, dużo mu brakuje, a jego ciało mimo wszystko jeszcze się rozwija i za kilka lat z pewnością ujrzymy duży progres. Poza tym niech sobie zje i niech będzie ważył nawet te 112 kg, będzie mu się lepiej rzeźbę na siłowni robiło. A redukcję wagi i tak zrobi i znowu będzie ważył 104-105 kg.
@AFPL
Odnosimy się do tego co dany bokser - osoba publiczna powiedział w wywiadzie. Mówisz, że to nie LHW żeby musiał uważać na wagę.
Ok ale rzucanie 10 kg to w górę to w dół nikomu jeszcze na dobre nie wyszło. Do tego żarcie i tycie to raczej mało profesjonalne. Gdybym ja harował tygodniami na obozie przygotowawczym i później miał się objadać nabierając zbędny balast to bym to rzucił w kąt bo to nic innego jak niweczenie wcześniejszej pracy. Szpila nawet gdy nie walczy powinien pozostawać w ciągłym ruchu - ale z biesiadnym trybem życia się to niestety kłóci. Z obozu na obóz powinien być postęp - sportowy, mentalny, fizyczny-kondycyjny. Przybranie 8 kg to samowolne hamowanie postępu.
@Sander
Piszesz tak gdyby JUŻ Artur przytył i ważył 112 kg.... wróćmy do tego co napisałem w swoim pierwszy zdaniu na temat tej wypowiedzi, Artur sobie ŻARTOWAŁ. Jak mówisz, że jesteś głody tak, że zjadłbyś ''konia z kopytami'' to serio zjadasz konia z kopytami? robicie igły z widły...
Tyle, że on to ujął inaczej..
Ale ok skoro WIESZ ,że żartował. Mam nadzieję, że mówiąc , że będzie mistrzem świata też żartował bo może się mocno rozczarować Tongue
Szpilka to nie jest DLA MNIE wzór profesjonalizmu.
@Sander
Wzorem profesjonalizmu w HW są tylko Kliczkowie Smile
Chłopak będzie ważył najmniej w wadze ciężkiej o tym nikt nic pozytywnego nie napiszę, ale za to powiedział w wywiadzie dla żartów, że po walce wrzuci z 8-10 kg to od razu BRAK PROFESJONALIZMU, BRAK DIETY, paranoja!
@AFPL
Co do listy ładnie i dobrze zbudowanych ciężkich którą wymieniłeś to nie jest wcale taka wąska. Bryant Jennings, Carlos Takam, Malik Scott, Fres Oquendo, Mark De Mori, Amir Mansour, Albert Sosnowski, Joe Hanks ..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie