Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Mollo II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Sander widze, że podłapałeś temat.....rozliczajmy go z wyników, a te jak na razie ma, a nie z wywiadów...

No i co z tego, że Oquendo, Scott czy Sosnowski mają sylwetkę skoro nie idzie to w parze z wygranymi walkami.
Gadaliśmy o sylwetkach a nie wynikach.
@Sander
To lepiej żeby Artur dobrze boksował czy wyglądał jak Sosnowski? bo jak widać na przykładzie smoka, sylwetka nie idzie w parze z umiejętnościami. Też chciałbym żeby Szpilka wyglądał jak Haye, ale tak się nie da. Nie można pogodzić treningu czysto kulturystycznego z bokserskim. Artur trenuje boks więc nie używa dużych obciążeń tylko małe aby zwiększyć wytrzymałość. Pokaż mi pięściarza, który w ciągu 3 lat od wagi 120 kg się wyrzeźbił.
@AFPL
Temat tyczył żarcia i profesjonalnego prowadzenia się a nie tego który bokser złapał rzeźbę w trzy lata.
Co do Alberta to więcej osiągnął niż Artur do tej pory.
I to Ty wymieniłeś listę dobrze wyglądających ciężkich a ja ją uzupełniłem prawda?
(13-08-2013 04:04 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]To lepiej żeby Artur dobrze boksował czy wyglądał jak Sosnowski?

Szkoda, ze Solis jest non stop wyszydzany, a przeciez tez wygrywa. Jednak ja zaliczam sie do tych, ktorzy maja ciezko wy*ebane na wyglad wizualny zawodnika, pierwsze na co zwracam uwage, to jest co dany pisciarz wnosi do ringu.
@Sander
W takim razie na jakiej podstawie twierdzisz, że Artur się nie profesjonalnie prowadzi? tylko nie pisz, że na podstawie tego tekstu Artura... do talerza chyba też mu nie zaglądasz więc... ? poza tym pisałeś, że Artur odżywiając się w ten sposób nigdy nie pozbędzie się tej obwisłej klatki. A co do tej listy dobrze zbudowanych pięściarzy to chyba napisałem te listę w trochę innym kontekście niż Ty, nie uważasz?

@BMH
Jest różnica pomiędzy 115-120 kg Solisa a 104 kg Szpilki...
(13-08-2013 04:03 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Gadaliśmy o sylwetkach a nie wynikach.

A jakie znaczenie ma sylwetka???? Otóż żadne.

Ja wiem, że niektórym Artur nie pasuje: bo chuligan, bo sympatyzuje z Wisłą, bo siedział w pierdlu, bo coś tam jeszcze.....dopóki nie zacznie przegrywać walk (lub wygrywać ich w stylu dzisiejszego Solisa) to ja nie powiem na niego słowa krytyki.
A co mnie obchodzi komu Szpilka kibicuje? Absurd.
Skupiam się na tym co prezentuje w ringu i to co dziś powiedział mnie mega zdziwiło. Pewnie powiecie, że żartował i nie ma z czego robić afery. Może tak a może nie. Ja te słowa wziąłem na poważnie i przedstawiłem swój punkt widzenia. Jeśli żartował to też się cieszę bo czekam na duże walki rodaków w HW od dawna.
PS.
@AFPL
Zajrzyj do Zagadek bo trochę przyblokowałeś temat Big Grin
(13-08-2013 03:51 PM)Martin napisał(a): [ -> ]No i co z tego, że Oquendo, Scott czy Sosnowski mają sylwetkę skoro nie idzie to w parze z wygranymi walkami.
Przepraszam, a jakie wyniki ma Szpilka? Po walce z Minto straciłem wszelką nadzieję z nim związaną.

(13-08-2013 04:14 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Szkoda, ze Solis jest non stop wyszydzany, a przeciez tez wygrywa.
Wygrywa, ale z kim? Undecided

O ile sylwetka nie ma wpływu (większego) na walkę, to zdradza podejście boksera do pracy. Jeżeli młody bokser jest zalany tłuszczem jak Szpilka i taka sylwetka utrzymuje się przez ostatnie 2 lata, to wniosek nasuwa się jeden: zawodnik nie daje z siebie wszystkiego. Wybaczyć to można takiemu Riddickowi, który mimo bycia grubasem przez kilka lat utrzymywał się w TOP3. Ale Szpilka nie pokazuje ani specjalnego talentu, ani wyraźnego postępu.
@Metzger

A co uważasz, że nie ma wyników? To porównaj go np. z Zimnochem, z kim walczył, jak walczył, z kim wygrał...
Po walce z Minto straciłeś nadzieje? To przypominam Ci że Szpilka tą walkę wygrał - jednogłośnie na punkty, więc o co chodzi? Że nie było to w super stylu? OK nie było, i co z tego? Chciałbyś, żeby w wieku 24 lat reprezentował poziom Kliczki? Nie bądź w gorącej wodzie kąpany.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie