Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jego przypadek jest niesamowity - uwielbiany,szanowany i niezwykle popularny... Nigdy nie był mistrzem świata choć dwa razy był blisko. Dla wielu symbol porażki z samym sobą. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Bokser zagadka. Nie ma tutaj swojego wątku choć myślę,że mieć musi. Jak go postrzegacie? Jakie emocje w Was wywołuje i kim tak naprawdę jest Andrzej Gołota? I dlaczego nigdy nie został mistrzem choć miał predyspozycje? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.
Co prawda tematu w tym dziale nie było, lecz temat Andrzeja i tego, czemu nie był mistrzem świata, był już wałkowany wiele razy Big Grin

Ale nie szkodzi, by znów rozmawiać o Gołocie. Ale żeby jakoś ciekawiej było... To ja może sprowokuję dyskusję.

Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?
(09-03-2013 03:37 PM)Adammobp napisał(a): [ -> ]Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?

Pytaniem jest tylko, czy w Fight Night 4, czy w Fight Night Champion.
Gdy przeciętnemu Amerykaninowi w przeciętnym wieku , w losowo wybranym stanie zadasz pytanie.

Czy znasz jakiegoś Polaka?

To jak myślicie?
Jakie nazwsko pada najczęściej?
Właśnie oglądam walkę Andrzeja Gołoty z Mikiem Tysonem...
Wiele razy pytano go w wywiadach dlaczego nie chciał dalej walczyć i "uciekł" z ringu.
Andrzej wielokrotnie powtarzał, że powodem były faule jakich dopuszczał się Mike Tyson a których NIKT nie widział w tym sam ANDRZEJ GOŁOTA. Andrzej niedawno gdzieś mówił w wywiadzie, że sam wiele razy oglądał walkę i chciał zobaczyć moment w którym Mike uderza go z główki jednak NIGDY nie mógł dostrzec tego uderzenia. Ja ten moment właśnie znalazłem. A więc jestem pierwszą osobą, która to znalazła czy jednak wszyscy widzieli ten moment??
http://www.youtube.com/watch?v=-PN2LoAfi-Y
2:00 Minuta filmu. Co do sekundy.
Zobaczcie i napiszcie proszę co o tym myślicie.
No i tak jakby w 2:31
A SWOJĄ DROGĄ UWAŻAM, że Andrzej bił się naprawdę baardzo dobrze z Mikiem i miał duże szanse na wygraną.
Chciał uderzyć , ale chyba trafił obok.
Taki mały "poślizg"
No mi się zdaje, że to właśnie na 2:00 był ten moment.

Sam nie wiem jaki był powód rezygnacji Andrzeja. On przez lata niby mówi o tej "główce", ale jak to było naprawdę...

Smutny był też ten wywiad z Andrzejem po walce, gdy w rozmowie z polskim dziennikarzem, nagle coś mu się pokręciło i zaczął gadać trochę po polsku, trochę po angielsku.
Ja już dawno wídziałem tę próbę nokautu głową. Míke ciągle próbował skrobać głową Andrzeja,chcíał sprowokować. Po części mu się udało. Szkoda że Gołota taki sztywny był w tych 2ch rundach.
W 2014 roku ma być w kinach film o Gołocie. Wiecie coś więcej na ten temat?
Zaglosowalem na walke z Sandersem, bo w przeciwienstwie do innych ktore mialem na uwadze, to w tej Endriu wygral.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie