Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Może to będzie coś w stylu walki Tysona z Sandersem?
To będzie coś w stylu walki Apollo Creeda z Ivanem Drago - walka pokazowa, ale nokaut może być, miejmy tylko nadzieje, że Nicholson Gołoty nie zabije.

@redd
Dlaczego ''spieniężył'' ? To było wielkie marzenie Marcina kiedyś zorganizować walkę komuś takiemu jak Gołota. W dodatku ich relacje sprawiają, że świetnie się dogadują w kwestiach finansowych o ile w ogóle takie są poruszane. Wątpię aby Andrzej czy Marcin chcieli na tej gali zarobić kokosy, to nie o to chodzi. Kto inny zorganizowałby taką walkę Gołocie? Wojaki? Polsat?
Śmiem twierdzić że ostatnimi czasy Najman z Głowackim robią lepsze gale niż Snara ;/
@RH
Wiesz, ja mogę mieć marzenie zrobienia gali z M. Alim, ale czy to byłoby, powiedzmy, przyzwoite? Gołota po prostu przyciągnie fanów i TV do tej gali, co zapewni większe pieniądze. Zresztą nie chce mi się wierzyć w bezinteresowne intencje celebryty Najmana, który wykorzysta każdą okazję do lansu. Poza tym, dla mnie, każdy (niezależnie czy to Polsat, Wasyl, Najman) wyciągający Gołotę wykonuje skok na kasę. Pożegnalną walkę Goły miał już z Saletą, odbył do niej pełen obóz treningowy, zrobił dobrą wagę, a i tak dostał sromotny wpierdziel od emeryta bokserskiego. Tamta walka pokazała jedno - Gołota już do boksu się zupełnie nie nadaje. To dalej nazwisko i przyciągnie widzów - kasa będzie się zgadzać. Innych powodów promowania walk Gołoty nie widzę.
Niestety coraz mniej mi się podoba pomysł tej walki...
Walka pokazowa - czyli co? Jak to ma w ogóle wyglądać? Jeśli jeden drugiego naruszy to poczeka, aż ten dojdzie do siebie? Smile Panowie się umówią przed walką na jakiś obraz walki? Nie wierzę, że będą walczyć na poważnie, wyobrażacie sobie, że Gołota przegrywa pożegnalną walkę? Przecież to by był kabaret.

W USA walki pokazowe odbywające się bez sędziów punktowych mają swoich zwycięzców, a o wszystkim decydują kibice, którzy głośniej klaszczą na tego który według nich był lepszy. W Polsce tej zasady nie ma i w walkach pokazowych na koniec obydwaj pięściarze zostają ogłoszeni zwycięzcami. Więc nawet jeśli Andrzej padnie 3 razy na dechy i w każdej rundzie zbierze łomot, to na koniec jego ręka również pójdzie w górę - przecież to nie jest sport...

Andrzej powinien po walce z Brewsterem postarać się o walkę w Polsce w Spodku chociażby, zaprosić silnego rywala, pobić go (a był wówczas dosyć silny jeszcze) i podziękować za wszystkie lata jakie spędził w ringu, zrobić sobie ze 100 zdjęc z kibicami i zakończyć karierę. Niestety dziś to już jest takie honorowanie i żegnanie pięściarza, który już od bardzo dawna pięściarzem jest tylko z nazwy niestety.

Andrzej za często na boks się obrażał i za wielką miał do niego słabość. Facet który masakrował Bowe'a dziś żegna się z ringiem w jakiejść imitacji prawdziwej walki z kolesiem który od 10 lat nie był w ringu. Smutne.
(26-08-2014 01:00 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Niestety coraz mniej mi się podoba pomysł tej walki...
Walka pokazowa - czyli co? Jak to ma w ogóle wyglądać?

Normalnie. Panowie wejdą do ringu, muśnie jeden drugiego pare razy itp. Chodzi o show. A jak wygląda mecz ALL STAR GAME w lidze NBA? Mecz pokazowy a jaka fajna zabawa...

Walka na serio w przypadku Gołoty nie ma sensu. Pomysł jest dobry. Andrzej za te wszystkie lata emocji, które nam dostarczał, na taki benefis zasłużył jak nikt inny.
Dobre porównanie do All Star Game,ale chyba tutaj nie będzie nikt śpiewał bo by była wiocha.
Moim zdaniem walka powinna być normalnie punktowana. Gołota w dużo lepszym od Nicholsona Saletą potrafił w świetnym tempie tyle przewalczyć dopóki nie spuchł. Z Nicholsonem tempo byłoby sporo mniejsze i myślę, że Andrzej wygrałbym na pkt. Żadne ryzyko.

Dla mnie Andrzej Gołota zawsze będzie Andrzejem Gołotą i to jest fakt nie podważalny.
(26-08-2014 06:50 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Dla mnie Andrzej Gołota zawsze będzie Andrzejem Gołotą i to jest fakt nie podważalny.
To prawda.

Panowie, jest sprawa. W najbliższą sobotę 18 października w stacji TTV zostanie wyemitowany film o Andrzeju Gołocie. Film nosi nazwę "Endrju".

Tutaj mamy więcej informacji:
http://boxingnews.pl/index.php?option=co...atest-news

I jest problem. Niestety, Adammobp nie będzie mógł w tym czasie oglądać telewizji. Potrzebuję śmiałka, który to nagra, a następnie wrzuci na YouTube, nie dla pieniędzy, a z dobroci serca i z sympatii do wielkiego polskiego boksera. Nie tylko ja na tym skorzystam, a tysiące innych fanów boksu także.
Tutaj mamy jeszcze coś, co trzeba obejrzeć
http://swiatsiekreci.onet.pl/#!/video/4112

Ale powtórzę pytanie. Kto jutro nagra film "Endrju"?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie