Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

damasport

Andrzej Gołota to niesamowity bokser jeden z najlepszych w Polsce. Stoczył wiele walk za które mu chwała, a że na koniec kariery miał wiele wpadek to trudno. Miał zakończyć karierę wcześniej i tyle
Chyba masz rację, trochę przesadziłem.
Najlepszy byłby po prostu dla mnie;p

RobertoC

A wiadomo coś na temat następnej walki Andrzeja? czy w ogóle będzie jeszcze jakas?
RobertoC
Oby nie.Andrew już za długo siedzi w tym biznesie
W tej chwili Andrzej czeka aż osiągnie wiek Hopkinsa, wtedy spróbuje przejść do historii.
Niestety obawiam się, że Andrzej wyjdzie do ringu po raz kolejny się ośmieszyć... tylko kto może być jego kolejnym rywalem? Bowe?Najman?
Najman z Andrzejem trochę się znają, więc nie bardzo ale ta walka Gołota vs Bowe mogłaby się odbyć we wrestlingu (ew. w judo). Nawet Hulk Hogan na nią czekał.
Andrew nie zostawí tego biznesu jeszcze Tongue niestety - bo nie wiem kogo byłby w stanie pokonać. Naprawdę żadne nazwisko mi nie świta ale on ciągle w siebie wierzy.
Słyszeliście już? Boxing.com podało, że Don King jest podobno bardzo blisko zrealizowania rewanżowej walki Andrzeja z Żelaznym Mike'm. Wszyscy wiemy, że Tyson ma ogromne długi, więc prędzej czy później mogliśmy się jego powrotu spodziewać. Dziwi trochę wybór rywala - Gołoty, ale Andrew również jest postacią całkiem popularną. Walka miałaby się odbyć w Chicago na tej samej gali, na której mają zawalczyć Szpilka i Fonfara. Zapowiada się naprawdę "biało-czerwona" impreza. Link do pełnego artykułu - http://tnij.org/u4k4 .
Gołocie to nawet dziś dajmy spokój Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie