Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Dawno Cię Adammobp nie było, witamy ponownie.
Nie chcem, ale muszem tu powrócić. Jakieś dziwne słowa w kierunku mojego idola się pojawiają. Coś się dzieje niedobrego.

BESTIA, powiedz mi jeszcze, kto to jest ten cały Krzych?
Co by nie mówić o Andrew, to ma on poczucie humoru. Cytat z filmiku powyżej:

Dziennikarz: To Adamek był sołtysem?
Gołota: Przynajmniej powinien. Od czegoś trzeba zacząć.
Kolejny wywiad z Gołotą. Chciałbym, aby każdy sportowiec był w wywiadach tak szczery jak on.

http://www.przegladsportowy.pl/boks,andr...1,290.html
Fajny wywiad a odpowiedź na ostatnie pytanie miażdży Wink
Andrzej powinien się zgłosić do tego turnieju dla emerytów w którym Rahman ma wszystkich nokautować Wink

Z drugiej strony Gołota to jest koleś - być w ringu z Tysone'm, Lennox'em czy Bowe'm... Do tego dostać trzy walki o mistrzostwo świata pod rząd. Gołota miał markę - nie zawsze kojarzony z klasą bokserską ale jednak z nim w ringu nigdy nie było nudno a i bokserem był dobrym. Dziś przyjeżdża do kraju i odwiedza więzienia, szkoły, redakcje gazet - jak Papież niemalże Big Grin
Ja sobie przypomniałem krótką wymianę zdań między Gołotą, a dziennikarzem na temat walki z Brewsterem

- widział Pan ostatnio swoją walkę z Brewsterem?
- tak, nawet całkiem niedawno miałem okazję ją obejrzeć
- i jak się ogląda taki pojedynek?
- jak to jak? Szybko...

Mistrz Big Grin

Co do ankiety: dla mnie pierwsza walka z Bowe'em to był chyba najlepszy Gołota ever i absolutna czołówka czołówki HW. Wiem, że to nie był ten superBowe co trochę wcześniej, ale mimo wszystko...
Oglądam właśnie fragmenty walki Gołota vs Hayden która odbyła się lata temu. Z trybun głośnymi mobilizującymi okrzykami Andrzeja wspiera nie kto inny jak... Dariusz Michalczewski. Niezły gość.
@Sander
Tak samo jak Mayweather, który podczas walki Pacquiao strasznie szalał na trybunach i mu dopingował Big Grin
w jakiej walce? chcialbym to zobaczyc. tego mayeweathera
Crumb
Bodajże 2 walka Paca z Moralesem.

Łap tu masz dokładnie pokazane https://m.facebook.com/story.php?story_f...75067&_rdr
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie