Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Sander
Od takiego młodziana interesujesz się boksem? Smile
Tak jeszcze przed 10 rokiem życia z ojcem dużo się oglądało.
Tak samo jak ja nie zapomne jak każdy w domu spał a ja nastawiałem budzik żeby obejrzeć jakąś walke(w większości nawet nie wiedziałem kto walczy).Ten bulwers ojca i brata jak Gołota przegrywał z Ruizem i remisował z Byrdem ah wspomnienia.
Joker, Sander
Jakie byly wasze pierwsze walki ktore ogladaliscie na zywo w tv?Smile Mozecie odp. w offtopie.



Andrzej 100lat, zdrowka, hajsu, pociechy z dzieci i... szybkiego powrotu do ringu!
Panowie, nie przesadzajcie z tym powrotem na ring. Ja raczej życzyłbym Andrzejowi odnalezienia szczęścia poza boksem Smile
Według was rywal dla Andrzeja na powrót i pożegnalną walke?Najlepiej po 40 z nazwiskiem i już rozbity by Gołota mógł się godnie rozstać z ringiem.Dałby Andrzej rade? Williamsowi
Niestety obawiam się, że walka mogłaby być wyrównana, nawet biorąc pod uwagę fakt, że Williamsa to ostatnio każdy leje, włącznie z jakimś journeymanem o ujemnym bilansie.
(06-01-2014 02:08 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Według was rywal dla Andrzeja na powrót i pożegnalną walke?Najlepiej po 40 z nazwiskiem i już rozbity by Gołota mógł się godnie rozstać z ringiem.Dałby Andrzej rade? Williamsowi

No nie wiem, skoro nie dał rady Salecie, to niech Andrew nie niszczy więcej swojej legendy.......on ma coś takiego w sobie, że jak wchodzi do ringu to nie potrafię mu nie kibicować.....porażka z Saletą też troszkę bolała.....choć nie tak jak np. rewanżowa porażka z Bowe....czy Lewisem albo Tysonem. Niech Andrzej już nie boksuje.
Martin Ja też nie chce by Andrzej jeszcze wchodził do ringu ale jakiś czas temu czytałem że przygotowuje się do powrotu.Tak czy siak będe mu kibicował bo w końcu Andrzej Gołota chłopak ze złota Smile
Żona Andrzeja twierdzi, że Andrzej nigdy już nie wejdzie do ringu...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie