Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Andrzej Gołota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Crumb
Dostajesz ostatnie ostrzeżenie, następny wyskok ban.
Crumb, proszę bez takich wyskoków, bo w przeciwnym razie będziemy Ciebie musieli wywieźć na taczce z tego forum, niezależnie od działań podjętych przez moderację.


(27-07-2013 08:13 PM)Crumb napisał(a): [ -> ]Każdy normalny użytkownik zrozumiał o co mi chodzi i zrozumiał, że jak się ogląda wywiady ze znanymi sportowcami i ludźmi, któzy mieli kontakty z Andrzejem to widzi się w tych wywiadach sympatię do Andrzeja ale Ty jesteś za tępy zeby zrozumieć.
No cóż, to też nie jest do końca prawda.
http://fun-raport.orangesport.pl/ogladaj...omosc.html
Taaak. Ja wiem, że nie każdy go sobie ceni i lubi ale naprawdę większość osób. Zawsze ktoś się znajdzie. Nie każdego da się lubić.
Chodzilo mi bardzoej o to, że każdy zrozumiał o co mi chodzi z ludźmi ze świata bokserskiego a ten "..." bo tak teraz będę nazywał użytkownika "adamekfightpl" nie zrozumiał bo jest bardzo no wiecie...
@Crumb
Nigdy nie słyszałeś niczego złego o Gołocie od ludzi ze środowiska bokserskiego a tym bardziej z jego otoczenia bo takich ludzi po prostu nie znasz a doczepiłeś się do mnie jak byś był chory umysłowo. Wrzuć na luz kolego bo kolejnym razem Ci żyłka jakaś pęknie.

Andrzej Gołota nigdy święty nie był... tym bardziej nie ma serca ze złota. Nawet filmik zapodany przez Adama potwierdza ten fakt. Nie jest on jednak złym człowiekiem, na starość z poważniał (jeżeli można to tak ująć).
Andrzej Gołota Polak ze złota i tyle! Big Grin
Natrafiłem na taki oto fragment bloga jakiegoś znawcy boksu :

'Nikt nie pamięta że w latach
2003-2005 walczył o mistrzostwo
i w dwóch walkach był wyraznie
lepszy ale niestety sędziowie byli
tacy a nie inni, a wiadomo jak
walczysz z mistrzem to trzeba go
połozyć bo inaczej będzie remis...'

ConfusedConfused
Ciężko zrozumieć co on tam mówi, w dodatku sprawia wrażenie, że czyta z kartki a to przecież tylko 3-4 zdania Big Grin Andrzej Gołota!
Wyraźniej mówiącego Gołoty nie słyszałem od lat. Pokazał klasę, i choćby nie wiem co to i tak wolę Gołotę jąkającego się niż łysego pierdziocha Szpilkę który na wizji pozdrawia zastępy kumpli nożowników i jeszcze o modlitwę prosi o wyrywaniu mikrofonu Wójcikowi nie wspominając.
@Sander
Nożownik a maczetowiec to trochę inna sprawa Big Grin podobno Szpilka nie popiera maczetowców, a on sam nigdy nie bił się przy użyciu narzędzi, a sytuacja o której mówisz wyglądała trochę inaczej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie