Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasyl Łomaczenko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(02-03-2014 08:59 PM)cop2 napisał(a): [ -> ]No coz, Bob Arum popelnil blad.

I to jest właśnie ciekawe, bo Arum nie popełnia błędów, a jeżeli już to "wykupuje ubezpieczenie" u sędziów. A teraz co się stało? Starczyło mu tylko na jednego sędziego? Przecież Arum to jest majętny człowiek... A może go tez Koncz "zrobił" na podatki?Big Grin
Orlando Salido - Wasyl
Łomaczenko
142/645 (22%) Ciosy ogółem
164/441 (37%)
5/99 (5%) Ciosy proste przednią
ręką 59/202 (29%)
137/546 (25%) Pozostałe
mocne ciosy 105/239 (44%)
Nieźli optymiści z tego compuboxa, skoro widzieli tyle ciosów celnych dla Łomaczenki. Podobno ma w następnej walce walczyć o wakat. Czyli teraz nie dość, że trzeba być debiutantem żeby walczyć o pas to trzeba jeszcze mieć porażkę za plecami. Standardy się zmieniają.
Nie wiem czy nie za szybko dla Russella isc na kogos takiego jal TBA ktory przeciez ma dobra prace nog a i uderzyc potrafi.


Co do Wasyla - o ile title shot w drugiej walce jestem w stanie zrozumiec ze wzgledu na ultradobra kariere amatorska, ktorej nie mial nikt inny w historii boksu (plus wypadl dobrze w pierwszej walce a i pojedynek z Salido jakos strasznie go nie obnazyl) o tyle plotka o walce o wakujacy pas powalila mnie na lopatki. Niech Rigo tam wskakuje... Tongue
Jezu, przeciez to byla ironia Big Grin luuuzzz Big Grin (ale dobrze ze czuwasz Tongue)
Łomaczenko został mistrzem świata w swojej trzeciej walce - pokonał Russela wysoko na punkty (choć oficjalna punktacja to dwa do remisu).
Co dalej z Ukraińcem? Kilka walk ze słabszymi rywalami (bo wyścig o jak najszybszy pas się zakończył) czy jedziemy dalej i próbujemy unifikować ten tytuł w przeciągu pół roku?
Jak widzicie szanse Łomaczenki z innymi bokserami w czołówce piórkowej (pomijając ew. unifikacje)?
Dla mnie Wasyl byłby faworytem z każdym zawodnikiem swojej wagi również z Donaire.
Te kategorie piórkowe, kogucie itp są tak słabo obsadzone, że ktoś taki jak Łomaczenko nie powinien mieć problemów z odniesieniem kolejnych zwycięstw.
TOP Rank podobno ma zorganizować mini turniej pomiędzy wszystkimi mistrzami w piórkowej (Donaire,Walter,Dudczenko,Łomaczenko). Jeżeli dojdzie on do skutku i obejdzie się bez żadnych kontuzji to myślę, że pod koniec przyszłego roku Wasyl będzie już zunifikowanym mistrzem.

Btw. Skoro możliwa jest jego walka z Donaire to czy byłaby możliwa walka z Rigondeaux?
Właśnie :
Łomaczenka vs Rigondeaux
Na kogo stawiacie ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie