Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasyl Łomaczenko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Jeżeli Wasyl pokona Salido to z wielką chęcią zobaczyłbym go z Gamboą i w moim odczuciu to zawodnik z Ukrainy byłby faworytem.
Pakman
Yuriorkis spuścił ostatnio trochę z tonu, ale gdyby walczył częściej to zdecydowanym faworytem byłby Gamboa.
Na dobry początek Wasyl dostał od Aruma mercedesa. Ale jeśli wierzyć ukraińskim fanom boksu, to w domu Wasia ma lepszy samochód.
[Obrazek: GGG-1-12.preview.jpg]
@Metzger

Słyszałem, że na Ukrainie Łomaczenko jest większą gwiazdą niż Kliczkowie.
Ciekawe czy jemu się w głowie nie przewróci niebawem. Pas mistrza (za chwilę może go mieć), luksusowe auta, popularność.. A gość jeszcze nie zadebiutował..
(24-09-2013 06:07 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Słyszałem, że na Ukrainie Łomaczenko jest większą gwiazdą niż Kliczkowie.
Nic dziwnego. Do Kliczków wszyscy już dawno się przyzwyczaili, a niektórzy nawet znudzili. A Wasyl jest czymś nowym i świeżym.

(24-09-2013 06:13 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Ciekawe czy jemu się w głowie nie przewróci niebawem. Pas mistrza (za chwilę może go mieć), luksusowe auta, popularność.. A gość jeszcze nie zadebiutował..
Do luksusów to już pewnie jest przyzwyczajony. Bardziej obawiam się tego czy nie ugryzie kawałka, którego nie będzie mógł przełknąć. Mam na myśli 10-rundowy debiut z doświadczonym bokserem i próbę zdobycia pasa w drugiej walce.
Gadanina o tym jaki to luty/marzec sa slabe pod wzgledem ciekawych walk zupelnie uspila moja czujnosc, a przeciez za chwile historia bedzie toczyc sie na naszych oczach.
Lomaczenko wychodzi do Salido w swojej drugiej zawodowej walce i atakuje pas mistrza swiata.
Faworytem dla mnie Salido z dwoch powodow: uwazam go za zbyt twardego zeby mial pasc w pierwszej polowie walki oraz za zbyt doswiadczonego zeby przegral druga polowe. Obstawiam ze poczatek bedzie nalezal do Wasyla, ale brak doswiadczenia z walk na dlugim dystansie spowoduje przytkanie genialnego amatora. Obstawiam bliski wynik punktowy 115:113/116:112 ale raczej dla Salido.

Jak Lomaczenko gojednak polozy to bede zaskoczony.
Łomaczenko jeśli nie stanie się nic nie zwykłego spokojnie wypunktuje Salido.

Jestem ciekawy czy podoła wyzwaniu tak jak Rigo, a jeśli podoła to w jego kategorii nikt mu nie podskoczy.
Założę się, że wynik punktowy już dawno jest wydrukowany.
No nie oszukujmy się, Łomaczenko choćby leżał 10 razy i ewidentnie przegrywał wszystkie rundy, nie przegra przez decyzję Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie