Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasyl Łomaczenko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Oby to Salido wygrał,wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.Poza tym lubię Meksykański styl walki .Big Grin
Salido otrzyma 235 tysięcy dolarów za ten pojedynek. Więc te 15 tysięcy kary nie ma prawie żadnego znaczenia.
(01-03-2014 08:46 AM)TomaszX napisał(a): [ -> ]Oby to Salido wygrał,wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.Poza tym lubię Meksykański styl walki .Big Grin

I to też jest mój argument za tym, że kibicuję Salido. Nie będzie tragedii jak wygra Łomaczenko, no bo wtedy udowodni, że warto było na niego postawić i zaryzykować już w drugiej walce, ale faktycznie - jakby poczekał jeszcze te 4-5 walk to źle by nie było.
Ja bardzo liczę na Wasyla i dla boksu będzie dobrze jeśli wygra ten i kolejne walki bo szybko stanie się wielką gwiazdą.

W przeciwieństwie do Rigo nikt mu nie zarzuci, że ucieka przez całą walkę.
(01-03-2014 08:46 AM)TomaszX napisał(a): [ -> ]wkurza mnie że Ukrainiec dostał walkę o tytuł w 2 zawodowym pojedynku.
Czemu Ciebie to wkurza? Przecież to tylko podkręca emocje i nagłaśnia boks!
Powinniśmy się cieszyć z tej walki i nie narzekać bo tutaj najważniejsze są umiejętności, a nie nabity rekord.

Jeśli komuś nie podoba się to w jaki sposób prowadzona jest kariera Wasyla to może sobie obejrzeć walkę Joshuy, który idzie normalną drogą i dzisiaj znokautuje pewnie kolejnego ogóra.
(01-03-2014 01:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]W przeciwieństwie do Rigo nikt mu nie zarzuci, że ucieka przez całą walkę.
Szkoda, że jest między nimi spora różnica wieku. Chciałbym zobaczyć ich pojedynek w prime.
Póki co Rigo wydaje się nie do draśnięcia i potrzebuje wyzwań i to jak najszybciej i jednym z nielicznych byłaby walka właśnie z Wasylem, który póki co byłby underdogiem i dzisiejszą walką może zmienić wszystko na swój temat.
Użycie stwierdzenia, że Rigo ucieka to kompletna kompromitacja dla osoby, która to pisze. Pokazuje to, że jest kompletnym niedzielniakem nie mającym nawet minimum pojęcia o boksie, a ogląda walki tylko po to żeby zobaczyć bezsensowne mordobicie. Zawodnicy typu Rigo czy Floyd są po prostu lepsi od reszty ze względu na swój styl, ośmieszają tych wszystkich walczaków i ulubieńców publiczności więc wymyślono, że "uciekają". Takich tekstów to może używać tylko taki bokserski motłoch, nie obrażając nikogo. Są po prostu lepsi od reszty a to boli tych wszystkich niedzielniaków, którzy przychodzą oglądać bójkę w barze a nie boks. W takich sytuacjach też nadchodzi weryfikacja tych wszystkich "ekspertów", np. Dana Rafaela, który raz po raz kompromituje się tekstami o Rigo.
Niestety ale tak uważa większość amerykańskich kibiców, którzy przychodzą na walki z udziałem Rigo. Ja sam uwielbiam taki ringowy styl jaki prezentuje Lara, Floyd czy Rigo.

Wracając do Łomaczenki to jeśli Ameryka go nie pokocha to na pewno pokocha go Europa i mam nadzieję, że będzie walczył na obu kontynentach tak jak GGG.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie