Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko
02-03-2014, 09:06 PM
Post: #91
RE: Wasyl Łomaczenko
(02-03-2014 08:59 PM)cop2 napisał(a):  No coz, Bob Arum popelnil blad.

I to jest właśnie ciekawe, bo Arum nie popełnia błędów, a jeżeli już to "wykupuje ubezpieczenie" u sędziów. A teraz co się stało? Starczyło mu tylko na jednego sędziego? Przecież Arum to jest majętny człowiek... A może go tez Koncz "zrobił" na podatki?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 06:57 AM
Post: #92
RE: Wasyl Łomaczenko
Orlando Salido - Wasyl
Łomaczenko
142/645 (22%) Ciosy ogółem
164/441 (37%)
5/99 (5%) Ciosy proste przednią
ręką 59/202 (29%)
137/546 (25%) Pozostałe
mocne ciosy 105/239 (44%)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 04:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 04:00 PM przez Krzych.)
Post: #93
RE: Wasyl Łomaczenko
Nieźli optymiści z tego compuboxa, skoro widzieli tyle ciosów celnych dla Łomaczenki. Podobno ma w następnej walce walczyć o wakat. Czyli teraz nie dość, że trzeba być debiutantem żeby walczyć o pas to trzeba jeszcze mieć porażkę za plecami. Standardy się zmieniają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 08:26 PM
Post: #94
RE: Wasyl Łomaczenko
Nie wiem czy nie za szybko dla Russella isc na kogos takiego jal TBA ktory przeciez ma dobra prace nog a i uderzyc potrafi.


Co do Wasyla - o ile title shot w drugiej walce jestem w stanie zrozumiec ze wzgledu na ultradobra kariere amatorska, ktorej nie mial nikt inny w historii boksu (plus wypadl dobrze w pierwszej walce a i pojedynek z Salido jakos strasznie go nie obnazyl) o tyle plotka o walce o wakujacy pas powalila mnie na lopatki. Niech Rigo tam wskakuje... Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 08:33 PM
Post: #95
RE: Wasyl Łomaczenko
Jezu, przeciez to byla ironia Big Grin luuuzzz Big Grin (ale dobrze ze czuwasz Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 02:16 PM
Post: #96
RE: Wasyl Łomaczenko
Łomaczenko został mistrzem świata w swojej trzeciej walce - pokonał Russela wysoko na punkty (choć oficjalna punktacja to dwa do remisu).
Co dalej z Ukraińcem? Kilka walk ze słabszymi rywalami (bo wyścig o jak najszybszy pas się zakończył) czy jedziemy dalej i próbujemy unifikować ten tytuł w przeciągu pół roku?
Jak widzicie szanse Łomaczenki z innymi bokserami w czołówce piórkowej (pomijając ew. unifikacje)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 06:25 PM
Post: #97
RE: Wasyl Łomaczenko
Dla mnie Wasyl byłby faworytem z każdym zawodnikiem swojej wagi również z Donaire.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 06:40 PM
Post: #98
RE: Wasyl Łomaczenko
Te kategorie piórkowe, kogucie itp są tak słabo obsadzone, że ktoś taki jak Łomaczenko nie powinien mieć problemów z odniesieniem kolejnych zwycięstw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 07:35 PM
Post: #99
RE: Wasyl Łomaczenko
TOP Rank podobno ma zorganizować mini turniej pomiędzy wszystkimi mistrzami w piórkowej (Donaire,Walter,Dudczenko,Łomaczenko). Jeżeli dojdzie on do skutku i obejdzie się bez żadnych kontuzji to myślę, że pod koniec przyszłego roku Wasyl będzie już zunifikowanym mistrzem.

Btw. Skoro możliwa jest jego walka z Donaire to czy byłaby możliwa walka z Rigondeaux?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2014, 07:51 PM
Post: #100
RE: Wasyl Łomaczenko
Właśnie :
Łomaczenka vs Rigondeaux
Na kogo stawiacie ?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości