Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Strasznie ciekawa walka dodatkowo 2.75 dla Kliczki kusi mocno.
Migawka z wczorajszego treningu medialnego Joshuy





A poniżej obserwujący go z bliska Kliczko
Wygląda na troszkę rozbawionego czy to może śmiech przez łzy ? Wink
Zbliżenie na twarze teamu Kliczko od 0:27



Joshua prawie nic nie pokazal, jak masz linka to wrzuc Wladka bo widzialem ze mial lepszy ten trening.
Również znudzony wyłączyłem ten filmik Joshuy, ale w ogóle nie sugeruję się nim.
Władek się śmiał, widząc jak Joshua wciska gawiedzi jakieś hopsasa dla Januszów. Podejrzewam, że w identyczny sposób potrafiłaby kicać po ringu połowa bywalców tego forum. Gdyby posmarować ich pastą do butów, ubrać w atletyczne szmatki i odpowiednio obniżyć liny ringu, żeby wyglądali na dwumetrowców (jeśli nimi nie są), to można by śmiało sprzedawać te podskoki jako kolejny medialny trening Antosia Smile
Kliczko trening medialny





Wyniki ankiety 9-9 a tymczasem w typerze jeszcze nikt na Kliczkę nie postawił. Wink Zawodowcy stawiają na młodość? Big Grin
Może to dlatego że wiara jest w wygraną Władka, jednak typowanie wyników to trochę inna sprawa Big Grin
(27-04-2017 01:30 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Wyniki ankiety 9-9 a tymczasem w typerze jeszcze nikt na Kliczkę nie postawił. Wink Zawodowcy stawiają na młodość? Big Grin

Ja postawiłem Tongue
Trochę z czystej taktyki, trochę z sympatii, aczkolwiek rozum faktycznie dyktuje coś innego.
Nastawiam się na wielkie widowisko, niech wygra lepszy Smile
Face 2 Face na finałowej dzisiejszej konferencji



Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie