Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Martin
Zgoda, ale jednak fajniej czekałoby się na main event, oglądając jakiś porządny boks.

Pierwsza walka dodana. Scott Quigg - Viorel Simon. Nieźle, czekam na więcej.
Nie kojarzę Rumuna ale należy przewidywać łatwej wygranej Quigga przez KO, także ten event na minus.
Liczę chociaż na jedną undercardową walkę 50 na 50 z udziałem znanych bokserów. (może Callum Smith z kimś z top10 SMW)
Dobra walka na przedsmak, ja lubię Quigga i chętnie go obejrzę. Walka jest o półpasek WBA i może być uznana za eliminator do czegoś większego - super.
Ponoć nie taki kiepski ten Simon, z tego co czytałem. Ma dość kiepskie warunki fizyczne, ale jest twardy i dość mocno bije. Pewnie idzie na pożarcie dla Quigga, ale ja z przyjemnością zobaczę te walkę.

Jednak mam nadzieję, że nie będzie to główny punkt undercardu.
Wach sparingpartnerem Joshuy.

StefanBokser

stawiam na Kliczko i tak mi sie wydaje zze go zalatwi przed czasem. Mam nadzieje ze sie nie myle:-) tak samo mam mieszane uczucia ze kto trafi pierwszy ten wygrywa
(29-03-2017 12:57 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Wach sparingpartnerem Joshuy.

Tak właśnie się dziwiłem, że Joshua jeszcze Wacha nie wziął. Wink
Wach zna Kliczkę od podszewki... W końcu trafił go jednym ciosem przez 12 rund. Big Grin
Jak myślicie po pokonaniu Joshuy , Kliczko będzie jeszcze
chciał rewanżu z Furym ? Będzie musiał poczekać aż
ten usadowi się w rankingu IBF a to potrwa z dwie walki
Fury ma nazwisko i znajdzie się szybko w top 15.

Czy może Stalowa Pięść zrobi unifikacje z Wilderem i zakończy karierę.?
Raczej zrobił 2-3 łatwe obrony i zakończy karierę. Wątpię aby zabiegał o walkę z kimś kto dwukrotnie go wystawił albo unifikacje z tak nieobliczalnym puncherem jak Wilder.
Z resztą to i tak nie będzie mieć miejsca, bo tą walkę przegra.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie