Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
To czy Antek będzie miał respekt do Kliczki w dniu walki okaże się oczywiście w dniu walki.
Ilu ludzi, tyle opinii: tutaj Nelson mówiący o wyluzowanym Joshule.
http://www.bokser.org/content/2017/02/20.../index.jsp
Coś tu napisałem wcześniej ale to nie istotne... Olać to... Wink
Tym bardziej doceniam zachowania Fury'ego, który tak pięknie błaznował, że Władimir wychodził przy nim na totalnego drewniaka walącymi czerstwymi skryptami. Już pomijając eventy z batmanem, czy tańcami, ale koleś który miał być durniem i klaunem ripostował "pana doktora", czasem ukazując jego hipokryzję.

Joshua to taki prosty chłopak, jak go obserwuję. Jakieś zagrywki psychologiczne raczej nie leżą w jego naturze.
Ciekawe info od Haye'a choć trzeba wziąć pod uwagę fakt, że kibicuje on Joshule i ma chrapkę na brytyjski pojedynek na Wembley Wink

http://sport.interia.pl/boks/news-david-...Id,2357532
Wie ktoś coś o undercardzie gali? Do gali miesiąc, ja żadnych informacji nie widziałem, a szykowałem się na długie święto boksu w stylu gali Joshua - Molina, tylko z dużo ciekawszą walką wieczoru. A tutaj zapowiada się konkretna klapa. Ja wiem, że bilety zeszły na pieńku samym main eventem, ale i tak będę rozczarowany, jeśli wcześniej nie zapodadzą nam nic ciekawego Sad
Katie Taylor będzie Tongue

Już prawie na dniach tylko miesiąc zostanie do gali
ciężko będzie teraz o poważne nazwiska i walki
na undercard. Szału nie będzie.

Wszystkie pieniądze wsadzono w main event.

Być może Luis Ortiz z jakimś Journemanem. Tyle należy
się spodziewać.
Walka Joshua vs Kliczko zapowiada się tak ekscytująco ze mnie nie obchodzi żaden undercard, wszyscy i tak będą czekać na to co się stanie gdy na przeciw siebie staną Anthony i Władimir.
Hearn gada ze chce zrobic fajny undercard i trzy walki mistrzowskie wlacznie z main eventem. Oczywiscie pod walki mistrzowskie podchodza tez polpasce z WBA ale mimo to nie bylbym pesymista.
To niech się znacznie spieszyć jeśli chcę zrobić pojedynki
mistrzowskie, bo ile ci zawodnicy będą mieli na przygotowania
do takiej walki przed galą. Dwa tygodnie ?

Nie będzie sensacji Ortiz , Mitchell i wszystko​.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie