Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Mi też się nie podobał Kudriaszow. Jakoś anemicznie boksował. Niby wygrał przez nokaut, ale czegoś mu brakowało. Byle Lebiediew z Ramirezem zrobili dobre widowisko, bo dotychczasowe walki układają do snu. Nawet publiczność ma chyba trochę dosyć, bo reagują jakoś tak niemrawo.
Kudriaszow i Czakijew nie mają przypadkiem tego samego "nowego" trenera? Bo to by trochę tłumaczyło ich mało impulsywny styl. Wink
Gala póki co nudna ale może ostatnia walka wykipi od nadmiaru emocji?
Ramirez ma wiele do udowodnienia, Specnaz mial swoje słabsze momenty.. Kto wie, liczę na niespodziankę Wink
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hahaha! Specnaz nie zawiódł, szybko zrobił robotę!
Matko Boska. Co tu sie stalo?
Ramirez już od jakiegoś czasu nie wiedział, gdzie się znajduje. Sorry ale ten gość był mistrzem??
To był mismatch króla CW z przypadkowym "miszczem". który w dodatku bardzo leżał mu stylowo. Lebiediew to duża klasa. Chętnie zobaczyłbym go z Briedisem lub Dorticosem.
Haha no dobra, można Heja obejrzeć Smile
Ehhh przegapiłem walkę, skończyły się karne w meczu Bayernu z BVB to i Lebiediew skończył Ramireza

Ramirez był jeszcze bardziej przypadkowym mistrzem niż Martin jednak nie spodziewałem się że tak fatalnie dziś wypadnie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie