Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dereck Chisora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Chisora odesłał do domu w piątej rundzie Petera Erdosa. Zaskoczony jestem, że to tak długo trwało. Del Boyowi chyba jeszcze trochę zajmie dojście do formy. Wink
Dillian Whyte (16-1, 13 KO) rzucił rękawicę Dereckowi Chisorze (25-5, 17 KO) w mediach społecznościowych. Ten z kolei przyjął wyzwanie. Czy to doprowadzi do ich potyczki? Bardzo możliwe.

Whyte tuż po porażce z Anthonym Joshuą musiał poddać się operacji, ale jego powrót spodziewany jest już na wiosnę.

- Panie Whyte, jestem tu i czekam. Jeśli tylko będziesz gotowy, daj mi znać. Nie potrzebujemy śmieciowego gadania, bo ja naprawdę chcę tej walki, dlatego możemy do niej doprowadzić w każdym momencie. Daj tylko znać, gdy będziesz gotowy - skomentował "Del Boy". Póki co jednak priorytetem Chisory wydaje się rewanż z Robertem Heleniusem, aktualnym mistrzem Europy.
Postawiłbym na Whyte'a w tej walce. Jest większy, młodszy, nie tak rozbity i bije mocniej. Styl Chisory powinien mu pasować.

Dereck niech lepiej koncentruje się na Heleniusie i jeszcze raz spróbuje wykrzesać z siebie iskrę. Fin ostatnio wypadł słabo i jeśli dalej będzie tak prezentował się, to nawet wypalony Dereck jest w stanie mu zagrozić.
Cytat:Dereck Chisora (25-5, 17 KO) twierdzi, że lepiej będzie dla Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO), jeżeli nie dojdzie do walki Brytyjczyków o wakujący pas mistrza Europy w wadze ciężkiej.

Tytułu zrzekł się niedawno Robert Helenius. Najwyżej notowani dostępni zawodnicy w rankingu EBU to właśnie Chisora i Joshua, których promotorzy przystąpili już do negocjacji w sprawie tej walki.

- Osobiście odradzałbym Anthony'emu taką potyczkę. Ten gość nadal się uczy, co sam przyznał po walce z Whyte'em. On nikogo nie oszuka. Wie, że musi się nauczyć jeszcze wielu rzeczy. Potrzebuje doświadczenia. Ja sam nie zyskałbym wiele na takim pojedynku. Jak go pokonam, to powiedzą, że wygrałem z nowicjuszem - mówi "Del Boy".

Chisora był już w przeszłości mistrzem Europy. Pas zdobył w 2013 roku, kiedy pokonał Edmunda Gerbera. Joshua posiada w tej chwili tytuły mistrza Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Brytyjskiej, a także międzynarodowy pas WBC. źródło
Wydaje mi się, że Chisora trochę chowa głowę w piasek i nie chce za bardzo tej walki z Joshuą mimo możliwości zarobienia przyzwoitych pieniędzy. A Wy jakie odnosicie wrażenie?
Ja myślę że on chce żeby Martin wziął go na dobrowolną,
nie po to, przyszedł na konferencje prasową Charles'a skomleć
o walkę mistrzowską , bo pewnie ma podobne zdanie na temat
nowego mistrza jak większość z nas, na pewno jakieś szanse
na zwycięstwo z nim, żeby ryzykować zdrowie z Joshuą,
Chisora vs Pulew? Jestem na tak. To zdecydowanie lepszy kierunek dla Derecka niż bęcki od Anthony'ego.

A tak swoją drogą to Chisora bardzo wulgarny jest.
I jednak dojdzie do tej walki. Ciekawe jak zaprezentuje się Pulew? Jeżeli zbytnio mocno bęcki od Kliczki nie odbiły się na jego zdrowiu to będzie faworytem tej walki.
Pulew już chyba doszedł do siebie, stawiam na Bułgara.
Wymiana zdań Derecka z Dillianem...
Być może to zapowiedź pod ich walkę?
Jest między nimi sporo podobieństw, może być ciekawa walka. Chisora już musi teraz robić cyrki przed każdą walką i pomiędzy walkami, bo na poziomie sportowym nie wyżyje, za dużo razy już przegrał. Chętnie obejrzę tą walkę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie