Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dereck Chisora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Vit boksujący ze Stiverne'm a następnie w USA z Dereckiem?
I koniec kariery w 2015? Bo nie wierzę, że nie zakończy w Kijowie. Ciekawa sprawa.
Tyle, że Dereck musi Bojcowa najpierw pokonać co ze względu na przynależność promotorską Ruska jest na punkty nierealne. Chyba, że i przegrywając Dereck dostanie opcję z Vitem.
Sander
Jeśli "przegra" tak jak z Heleniusem to pewnie werdykt nie będzie miał wielkiego znaczenia.
Zwykła plotka jakich wiele, nie wiadomo nawet czy dojdzie do skutku walka ze Stivernem...
Martin
Niekoniecznie. Akurat Borek ma naprawdę rzetelne informacje. Już parę razy wszyscy pukali się w głowy na jego newsy po czym okazywały się one prawdą.
To znaczy jak mam rozumieć tą informację? Przecież obóz Witalija stwierdził, iż Dr IronFist jest kontuzjowany i walczyć będzie mógł dopiero w marcu. Najwcześniej w marcu. Chyba, że Borkowi chodzi o grudzień 2014. Jeśli tak, to news jest tym bardziej niewiarygodny.
Nie wiem jak masz rozumiećTongue Nie twierdzę ani, że to plotka, ani, że to prawda. Mówię tylko, że Borek naprawdę podaje pewne informacje na TT. Tak było do tej pory.
Może ta kontuzja nie jest tak poważna by wyjść do Chisory, ale jest za poważna by wyjść do Stiverne'a. Mówiąc wprost: może po prostu zdaje sobie sprawę, że jakieś zagrożenie Kanadyjczyk stanowi, a Witek chce tego uniknąć? Nie wiem, możemy się tylko domyślać...
Ja o grudniu 2014 myślałem i Borek chyba też.
A info Mati ma zapewne od Jerzego Kopca.
Sander
Plany na półtora roku do przodu? Jezu, jaki ja stary już wtedy będę...
W przypadku Vita można planować. Dużo mu nie zostało. Powrót na wiosnę a następna walka w grudniu może się odbyć. I tyle filozofii. Dobre pieniądze na koniec by dostał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie