Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dereck Chisora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Słuch zaginął o Chisorze. Co się dzieje z tym bambusem? Ostatni rok spędził na wyjątkowo wysokich obrotach i pewnie teraz odpoczywa, ale przydałaby się jakaś informacja. Jak myślicie kiedy i z kim wróci na ring? Czy jego gwiazda już zgasła tak szybko jak zabłysła?
@Metzger
Co to za określenie bambus? Chisora to fajny, charyzmatyczny facet i do tego zajebisty wojownik.

Mnie też ciekawi jego kariera. Gwiazda jeszcze jako taka nie zabłysła. Były przebłyski ale wielkiej furory jeszcze nie zrobił. Najbardziej czekam na jego rewanż z Heleniusem. Fin podobno był jednoręki więc byłoby dobrze zobaczyć rewanżyk. Na Braci nie ma szans. Haye już go odstrzelił. Walka z kimś z Top10 to raczej byłby szok. Niech będzie ktoś średni ale pod jakimś względem groźny aby nie było walki do jednej bramki.
(19-09-2012 03:27 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]@Metzger
Co to za określenie bambus?
Wyluzuj pośladki Smile Bambus to określenie wręcz idealne dla Chisory. Tak samo jak spaślak dla Solisa czy drągal dla Fury'ego.
bambus? haha, a co to oznacza.

Jerome, Chisora dał lepszą walkę z kliczką niż Haye, mam nadzieję że wiesz Haye pewnego poziomu nie przekroczy. Smile
@Bandit
Czy lepszą? Nie zgodzę się. Dereck urwał koło 4 rund. Tyle samo Haye. Haye podłączył kilka razy (nieskutecznie) Włada. Chisora natomiast nie zagroził Vitkowi aż tak. Dereck porządnie Vitka zmęczył, to fakt ale pięściarsko był bezradny. Nie mówię, że Haye robił co chciał ale w żadnym wypadku nie zgodzę się, że wypadł gorzej niż Dereck. Ewentualnie mogę przystać na równy podział.
I co masz na myśli, że Haye pewnego poziomu nie przeskoczy? Uważam, że pięściarsko David jest lepszy od jednego i drugiego Brata. Jest o wiele lepiej wyszkolony technicznie, jest szybszy, sprawniejszy, posiada szerszy repertuar ciosów, doskonałą obronę itd. Wszystko jest to jednak niwelowane przez warunki fizyczne Ukraińców.
Tyle,że bambusem określa się raczej ludzi czarnoskórych,wyraz bliskoznaczny z szeroko pojętym rasizmem jak dla mnie...
Dobra, wyluzujcie. Określenie mało wyszukane, ale nie ma co akurat z tego robić sensacji.

Spokój ma być już!

Maynard
Są kibice, są kibole. Są Murzyni, są bambusy. Łapiecie różnicę?
@Maynard i Metzger
To, że zapytałem o potwierdzenie określenia "bambus" to nie znaczy, że mam z tym jakiś problem i robię spinę w wątku. Tak jak PeterowiManfredo ten wyraz kojarzy mi się z rasistowskim określeniem czarnuch i tyle.. Aż dziw, że Wy to roztrząsacie.

@Bandit
Ja czekam Big GrinBig Grin
Ja pierdziele. Na tym forum to łatwo wywołać burzę. Najpierw mój wcześniejszy nick, teraz niefortunne określenie Chisory. Zluzujcie trochę.

Jeśli chodzi o Chisorę to wątpię, żeby w tym roku się jeszcze pokazał. Mógłby próbować zdobyć EBU, a potem kolejny title shot, już bez Witalija. Chociaż ja jakoś w niego nie wierzę. Raz prezentuje dobrą formę i motywację, raz olewa sprawę. Takim podejściem daleko nie zajdzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie