Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dereck Chisora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Odporność Adamek też ma dobrą a to,że twarz Chisory była w lepszym stanie to już inna działka
- Gdzie o tym usłyszeliście? Nie odszedłem na emeryturę. Wrócę, nie martwcie się o to. Ciągle trenuję i wszystko wygląda dobrze. Czekam na jakąś walkę na początku przyszłego roku. Powiedzcie wszystkim, że wrócę na ring na początku lutego – powiedział Chisora, który po raz ostatni zawalczył w lipcu przegrywając przed czasem z Davidem Haye'em (26-2, 24 KO).
A no

"PS. Informacja o rzekomym zakończeniu kariery przez Chisorę została opublikowana na jednym z kont serwisu społecznościowego Facebook. Brytyjski pięściarz oznajmił, że jest to konto fikcyjne i nie zostało stworzone przez niego."

shotiba

No tak. Za cicho o nim było więc ktoś chciał mu pomóc przypomnieć się i chyba mu się udało Big Grin
(14-11-2012 07:11 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Bandit
Nic nie pokazał. Przecież nawet w małym stopniu nie był bliski pokonania Kliczki więc? dostawał lanie tak jak dostawali poprzedni rywale Kliczki z tym, że okazał się dużo bardziej odporny na ciosy i oddawał.
Chisora nic nie pokazał? Dostawał lanie?
Stary.. Ty chyba tego nie oglądałeś??
...to była wreszcie walka a nie obijanie worka. Klitschko dostawał tak samo jak Dereck. Wygrał tę świetną walkę z Chisorą ale nie był to spacerek a na pewno nie powiem, że Del Boy nic nie pokazał. Jeden z nielicznych którzy postawili któremuś z Braci opór. Wach nie stawił, po prostu był duży i odporny. Dereck bił i bił ale był gorszy. Kurde, no jestem w szoku O.O
Chisora walczył bardzo agresywnie,sporo ciosów ulokował na twarzy Vitalija dla którego był to najtrudniejszy pojedynek ostatnich lat
@Jerome
No tak, walka w niektórych momentach była zacięta, ale i tak Chisora ugrał może z 3 rundy Kliczce. Gdyby w latach 90 przypuśćmy Tyson walczył z Holyfieldem tak jak Chisora z Witalijem to mówili by o wielkiej dominacja tego drugiego a niestety w tych czasach gdy ktoś kilka razy trafi Kliczkę w szczękę to od razu ''zacięta walka'' Tongue walka osobiście mi się bardzo podobała, ale zdanie napisane przez Bandytę, że Chisora pokazał jak się walczy z Kliczko to za dużo powiedziane.
@AdamekFightPL
A moim zdaniem nie. Dereck pokazał jak walczyć z Vitem (bo moim zdaniem Wład to zupełnie inna bajka). Del Boyowi zabrakło tylko celności i siły ciosu. Nie wiem, czy ktoś taki powalił by Vita ale na pewno robił większe wrażenia. Moim zdaniem Del Boy urwał dokładnie 4 rundy. Jedna więcej jest akceptowalna ale jedna mnie już nie. I ten widok Vici wiszącego na Władimirze - bezcenne Tongue
Walka była świetna. Kto ostatnio sprawił tyle problemów Kliczce? Corrie Sanders? Lennox Lewis? To nie był dla Witalija spacerek, przeciwnik był bardzo niewygodny. Walkę wygrał, ale nie zachwycił. Jakby Adamek dał taką walkę z Vitem jak Chisora to moglibyśmy być z niego dumni.
Wzbudzający olbrzymie kontrowersje Dereck Chisora (15-4, 9 KO) w lutym powinien wrócić na ring. "Del Boy" na początek chciałby zmierzyć się z Manuelem Charrem (21-1, 11 KO), by kilka miesięcy później stanąć do kolejnej znaczącej potyczki.

Haha Diamond Boy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie