Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dereck Chisora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Jego ciosy na korpus są GENIALNE. Myślę, że jest to chyba jedyny pięściarz, który byłby w stanie pokonać Kliczkę. Jego styl bardzo by nie odpowiadał Władimirowi bo o nim właśnie mowa. Ciągła presja. Moje marzenie taka walka.
(30-07-2013 09:43 PM)soulfoodboxing napisał(a): [ -> ]Pulew zwakuje EBU i Chisora będzie prawdopodobnie walczył o pas (który ''zdobył'' już właściwie w walce z Heleniusem).

Chciałbym, aby tak było. Pulew nie byłby teraz dobrym rywalem dla Derecka. Opcja finansowo mało atrakcyjna, a sportowo bardzo groźna. Samą walkę zobaczyłbym, ale w nie najbliższym czasie. Ciekaw jestem jego najbliższego rywala. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazał się nim Towers. Chisora powinien sobie z nim poradzić bez większych problemów. Interesowałby mnie potencjalny rywal Del Boya w walce o EBU. W prawdzie Helenius jest nr1 w rankingu, ale jego kariera ostatnio stoi na zakręcie.
Pulew ma eliminator i Wlada następnie ( lub Powietkina) więc raczej odpada.
Chisora i EBU?
Nie wiem..myślę, że to dalej będzie kariera oparta na skandalach, głośnych i świetnie sprzedawanych walkach niekoniecznie o tytuły. Może obije kogoś słabszego a następnie eliminator WBC ze zwycięzcą Arreola vs Mitchell?
Chisora ma, jeżeli nic mi się nie pomyliło, prawo obowiązkowego pretendenta do EBU.
Jak on to zdobył?
Porażki z Vitem, Hayem i pokonanie buma Avili i Scotta?
@Sander
Pokonał Scotta a wcześniej Heleniusa, już po tym słynnym walku w walce z Robertem powinien dostać szansę zrewanżowania się...
Kolejny dowód na to, że Chisora to świetny gość. Przed momentem zakończył on rozmowę ze swoimi facebookowymi fanami. Dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy:

- Na pytanie kto bije mocniej Wit czy Haye odpowiedział, że Witalij bije mocniej od Haye'a (według Chisory, no, ale co jak co, chyba chłopak wie co mówi Big Grin )
- Zapytany co sądzi o młodym polskim bokserze Arturze Szpilce odpowiedział, że jest młody i głodny(walki) jak on.
- Jego życiową inspiracją jest jego matka oraz Muhammad Ali.
- Chciałby rewanżu z Hayem, to byłaby świetna walka, ale jeszcze nie teraz.
- Zapytany co sądzi o brytyjskiej wadze ciężkiej odpowiedział, że jest w niej wielu świetnych bokserów takich jak on Big Grin
- W walce Haye-Fury stawia na Haye'a.
- Uważa, że w ew. starciu jego z Władimirem kluczem do zwycięstwa były by ciosy na korpus.
- Jego ulubiony napój to sok z melona.
- Zapytany co sądzi o MMA odpowiedział, że to super sport i kocha go oglądać
- Jego marzeniem jest zostanie mistrzem świata, własnie dlatego tak mocno chce walki z Władem.

Były tam też pytania o ew. walki z Solisem, Charrem, Thompsonem, ale w większości pisał dosyć wymijająco, coś w stylu ''może kiedyś, kto wie''
Oglądając wywiady z Chisorą można odnieść wrażenie, że to fajny koleś. Zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, nigdy nie nudzi, zawsze uśmiechnięty i życzliwie nastawiony do otoczenia. A że nieraz zachowuje się jakby był niespełna rozumu i kompletnym idiotą? Cóż czubek zawsze pozostanie czubkiemTongue
Uwaga,uwaga, mamy na forum kogoś ze sportfana http://www.sportfan.pl/galeria/sensacyjn...797/foto_4
Skąd taka pewność?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie