Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Krzysztof Zimnoch
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Z tego co kiedyś pisał to trenował boks.
Za dużo się nie naboksowałem, może z dwa lata zanim zachorowałem. Potem to już było oszukiwanie samego siebie i niemoc pogodzenia się z tym, że nie mogę tego robić. Ale wiem co to znaczy trening bokserski jak i walka i wiem, że nie da się tego robić na 100% nie będąc w pełni zdrowym. A boks to bardzo trudny i niebezpieczny sport, jeżeli się nie robi tego na 100% to lepiej nie robić w ogóle, bo trenując na pół można sobie zrobić co najwyżej krzywdę. Dlatego głównie tak ważne jest w boksie skończenie kariery w odpowiednim momencie, bo to wielkie ryzyko boksować nie będąc w pełni sprawnym. Taki np. Roy Jones Jr każdym wyjściem do ringu ryzykuje, że padnie i już nigdy nie wstanie o własnych siłach.
Dzięki za wyjaśnienie. Smile Dobrze, że nie ryzykowałeś zdrowia.
Zimnoch powoli wraca do boksu i chodzą plotki, że we wrześniu mógłby się zmierzyć w ringu z Pawłem Kołodziejem. Jednak pewnie to wątpliwe, bo po tak długiej przerwie będzie potrzebował kogoś znacznie słabszego na rozgrzanie się. Wink
Zimnoch to może teraz sobie w fight night champion pograć , , zrobić swój Charakter i tam co najwyżej próbować coś ugrać Wink
Gdzie jest teraz On a gdzie jest Szpilka? Nawet Wawrzyk chociaż dostał wpierdyl od Saszy, , miał swoją walkę o Pas, a teraz jest zawodnikiem na kontrakcie u Ala Haymona, , i tutaj nie ma wymówek że Krzychu gdyby nie kontuzja to byłby number 1 HW w Polsce, zwykły średniak i bajkopisarz, , gdzie jest jego wyjazd do USA ja się pytam? Kontuzja, kontuzją.
"Biję już w worek, ale na razie tylko lewą ręką"-powiedzial Zimnoch.

I tak o to, rodzi sie Nam drugi Larry Holmes. Osobiscie zobaczylbym Zimnocha(jak juz sie wykuruje i obije jakiegos buma, albo dwoch) z Andrzejem Wawrzykiem.
Zimnoch może teraz da rewanż Wilderowi xDDD.
Wilder nawet Zimocha nie pamięta Wink
Czy ja wiem. Jedna z jego pierwszych porażek amatorskich, jeśli nie pierwsza. Na pewno pierwsza ważniejsza. Smile
może osobę Zimnocha pamięta, ale samego nazwiska to już napewno nie Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie