Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Zimnoch
10-11-2014, 10:38 PM
Post: #11
RE: Krzysztof Zimnoch
Z tego co kiedyś pisał to trenował boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 10:58 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Krzysztof Zimnoch
Za dużo się nie naboksowałem, może z dwa lata zanim zachorowałem. Potem to już było oszukiwanie samego siebie i niemoc pogodzenia się z tym, że nie mogę tego robić. Ale wiem co to znaczy trening bokserski jak i walka i wiem, że nie da się tego robić na 100% nie będąc w pełni zdrowym. A boks to bardzo trudny i niebezpieczny sport, jeżeli się nie robi tego na 100% to lepiej nie robić w ogóle, bo trenując na pół można sobie zrobić co najwyżej krzywdę. Dlatego głównie tak ważne jest w boksie skończenie kariery w odpowiednim momencie, bo to wielkie ryzyko boksować nie będąc w pełni sprawnym. Taki np. Roy Jones Jr każdym wyjściem do ringu ryzykuje, że padnie i już nigdy nie wstanie o własnych siłach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 12:04 AM
Post: #13
RE: Krzysztof Zimnoch
Dzięki za wyjaśnienie. Smile Dobrze, że nie ryzykowałeś zdrowia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:09 PM
Post: #14
RE: Krzysztof Zimnoch
Zimnoch powoli wraca do boksu i chodzą plotki, że we wrześniu mógłby się zmierzyć w ringu z Pawłem Kołodziejem. Jednak pewnie to wątpliwe, bo po tak długiej przerwie będzie potrzebował kogoś znacznie słabszego na rozgrzanie się. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 04:25 PM
Post: #15
RE: Krzysztof Zimnoch
Zimnoch to może teraz sobie w fight night champion pograć , , zrobić swój Charakter i tam co najwyżej próbować coś ugrać Wink
Gdzie jest teraz On a gdzie jest Szpilka? Nawet Wawrzyk chociaż dostał wpierdyl od Saszy, , miał swoją walkę o Pas, a teraz jest zawodnikiem na kontrakcie u Ala Haymona, , i tutaj nie ma wymówek że Krzychu gdyby nie kontuzja to byłby number 1 HW w Polsce, zwykły średniak i bajkopisarz, , gdzie jest jego wyjazd do USA ja się pytam? Kontuzja, kontuzją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 05:34 PM
Post: #16
RE: Krzysztof Zimnoch
"Biję już w worek, ale na razie tylko lewą ręką"-powiedzial Zimnoch.

I tak o to, rodzi sie Nam drugi Larry Holmes. Osobiscie zobaczylbym Zimnocha(jak juz sie wykuruje i obije jakiegos buma, albo dwoch) z Andrzejem Wawrzykiem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:33 PM
Post: #17
RE: Krzysztof Zimnoch
Zimnoch może teraz da rewanż Wilderowi xDDD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 08:43 PM
Post: #18
RE: Krzysztof Zimnoch
Wilder nawet Zimocha nie pamięta Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 09:02 PM
Post: #19
RE: Krzysztof Zimnoch
Czy ja wiem. Jedna z jego pierwszych porażek amatorskich, jeśli nie pierwsza. Na pewno pierwsza ważniejsza. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 09:37 PM
Post: #20
RE: Krzysztof Zimnoch
może osobę Zimnocha pamięta, ale samego nazwiska to już napewno nie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości