Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
28-01-2012, 03:33 PM
Post: #71
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 11:35 AM)sowka napisał(a):  Odpowiem ci na to pytanie jak mi odpowiesz, z jakiej parafii Rahman jest oficjalnym pretendentem do pasa WBA skoro obijał bumów?

O WBA nie chcę się nawet wypowiadać. Z czterech organizacji WBA stoi u mnie na samym końcu, tam już żaden cyrk mnie nie zdziwi. A Rahman jest jednym z najjaśniejszych przykładów tego cyrku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 08:36 PM
Post: #72
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
No przecież Tomasz zmiażdżyłby Vitalija gdyby się lepiej zaaklimatyzowałBig Grin Nie dałby najmniejszych szans Kliczce. Jak można takie głupoty wmawiać ludziom?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 09:38 AM
Post: #73
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 11:35 AM)sowka napisał(a):  Co do Adamka, ciekaw jestem czy przedłuży kontrakt z Main Events i czy w ewentualności podpisze kontrakt z jakąś większą grupą.
Adamek nie przedłuży kontraktu z Main Events. On musi podpisać nowy, a to jest istotna różnica. Pewne jest raczej, że w nowym kontrakcie Adamek i Ziggy chcą sobie zagwarantować większą kasę niż wcześniej. Stary kontrakt był podpisywany, Adamek w USA był zupełnie anonimowym pięściarzem.

(28-01-2012 02:29 PM)michasmanchester napisał(a):  Rewanz z buritosem .. jezeli meksyk bedzie w takiej formie jak teraz to znokautuje Adamka bez problemow ( takie moje zdanie )
To że Arreola jest chudszy o te 4-6 kilogramów to nie znaczy, że jest nie wiadomo kim i że jest znacznie lepszy niż w walce z Adamkiem czy Kliczko. Moim zdaniem Adamek znów wypunktowałby Arreolę. Chyba, że jednak wiek i porażka z Kliczkiem coś w Adamku zmieniły...

(28-01-2012 02:29 PM)michasmanchester napisał(a):  co do grupy promotorskiej to proponowal bym mu KP 12 round Andrzeja Wasilewskiego bo oni sa mistrzami w organizowaniu gal z bumami ... jak dla niego idealne .... NO I KASA BY SIE ZGADZALA
Chyba żartujesz Tongue Właśnie co jak co, ale przede wszystkim kasa by się nie zgadzała.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 05:10 PM
Post: #74
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Crumb

Powiem tak, Adamek nigdy nie mówił, że zmiażdżył by Kliczkę gdyby nie aklimatyzacja wręcz przeciwnie po walce mówił, że Kliczko to prawdziwy mistrz i był po prostu lepszy. Aklimatyzacja to powód dlaczego Adamek w walce z Witalijem był tak wolny i spięty. Adamek nie tłumaczył nigdy swojej przegranej aklimatyzacja a raczej postawą w ringu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 07:24 PM
Post: #75
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Adamek tłumaczył swoją postawę w ringu złą aklimatyzacją. Niestety, ale nawet gdyby to była prawda, to tylko jeszcze dobitniej świadczy o tym, że Adamek to nie poziom mistrzowski HW. Na najwyższym poziomie nie można przeoczyć takiego szczegółu jak prawidłowa aklimatyzacja.

Swoją drogą - spójrzmy prawdzie w oczy i odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy nawet największy ,,prime" Adamek miałby jakiekolwiek szanse z Vitkiem ?

Adamek to nie zawodnik HW. Ani z budowy, ani z masy, ani z siły ciosu. Stawiam, że jego kariera zakończy się na dobre w przypadku rewanżu z buritosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 08:02 PM
Post: #76
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@AdamekFightPL
Ja wiem, to moje słowa przecieżSmile
Nawet jeśli mówił, że stracił na szybkości i był spięty to JEST TO KŁAMSTWO. Był taki jak zwykle i ja to widziałem. Po prostu tak wygląda zwykły bokser przy mistrzu i nie jest to żadna aklimatyzacja.
A tak prywatnie od siebie dodam tyle, że gratuluję Ci zostania redaktorem bokser.org Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 09:30 PM
Post: #77
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dołączam się do gratulacji, a w temacie, Adamek nie wyglądał przy Kliczce jak przy USS. Powinien w tym roku stoczyć minimum 3 walki. Pierwsza ze słabszym dość rywalem, drugą może z Arreolą, a trzecią z np. Mitchellem.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 09:51 PM
Post: #78
Bug RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(29-01-2012 09:30 PM)sowka napisał(a):  Powinien w tym roku stoczyć minimum 3 walki. Pierwsza ze słabszym dość rywalem, drugą może z Arreolą, a trzecią z np. Mitchellem.
A co jak przegra z Arreolą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2012, 11:03 PM
Post: #79
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Hehehe. Tez o tym wlasnie pomyslalem. Wydaje mi sie, ze mimo wszystko (nizsza wga Buritosa, TKO Adamka) to Tomek bedzie faworytem. Walka moze byc bardzo ciezka dla obu stron. Nieco sie pamietaja, Buritos jest niby lepszy bo chudszy, Adamek moze zle przyjac porazke od Vitka. Nikt nie ustapi. To pewne.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-01-2012, 07:54 AM
Post: #80
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 03:29 PM)michasmanchester napisał(a):
co do grupy promotorskiej to proponowal bym mu KP 12 round Andrzeja Wasilewskiego bo oni sa mistrzami w organizowaniu gal z bumami ... jak dla niego idealne .... NO I KASA BY SIE ZGADZALA
Chyba żartujesz Właśnie co jak co, ale przede wszystkim kasa by się nie zgadzała.

Sarkazm kolego ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości