Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
27-01-2012, 07:02 PM
Post: #61
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Najpierw niech pobije kilku pięściarzy z top10 to pogadamy. Prognozy po za bumem i Arreola (Povietkin moim zdaniem przepadnie jako pomysl) nie sa obiecujace ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 12:53 AM
Post: #62
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
"Jak Adamek pokaże, że potrafi się bić z czołówką wagi ciężkiej" - czekam na to z niecierpliwością bo póki co uważam, że McBride nie jest nawet w pierwszym "1000" co tu mówić o czołówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 01:48 AM
Post: #63
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Mnie ciekawi, dlaczego tak długo cicho jest o kolejnym rywalu Adamka. Czyżby nie Zyggi nie miał wizji na przyszłość ? Czyżby jego plan dotyczący kariery Adamka w HW kończył się na Vitku ?

Adamek jest w nieciekawej sytuacji. Po oklepie od Vitka jego akcje mocno spadły. Droga do wypłaty (i KO) od Włada jest daleka i niebezpieczna. Wymaga pobicia 2 ciężkich z TOP 10. Ryzyko jest duże, gdyż jakiekolwiek potknięcie oznacza koniec kariery. Nawet nieprzekonujące zwycięstwo może okazać się gwoździem do trumny kariery Tomasza. Wład nie będzie chciał Adamka, jeśli ten w rewanżu z Arreolą wygra dwoma punktami i zejdzie z ringu ze spuchniętą gębą. Krótko mówiąc, jeśli by doszło do rewanżu z buritosem i Adamek wypadłby gorzej niż za pierwszym razem, to nawet wygrana może być jego porażką...

Jest jeszcze droga Arreoli, czyli lejemy bumów hurtowo i czekamy na propozycję od Włada, ale to z kolei nie daje pewności, czy tych bumów nie będzie lał już do emerytury.

Na temat ewentualnego starcia Adamka z Povietkinem nie wypowiadam się, bo jeśli chodzi o Saszę, to dzisiaj jest, jutro może go nie być. Nie wiem co oni tam z tym Huckiem kombinują, czy nie odstawią jakiejś szopki jak to bywa w ich zwyczaju...

Panowie, tak na marginesie, używanie określenia ,,czołówka HW" w stosunku do buritosa to chyba lekkie nadużycie. Jak można być w czołówce HW, kiedy NIGDY nie pokonało się NIKOGO z TOP 10, a z jedynymi dwoma, którzy do tego TOP 10 należą, grubas przegrał??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 02:17 AM
Post: #64
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Terminator2

Dlatego mowilem o Arreoli jako sredniak, ale ktos mi zwrocil uwage.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 09:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2012 09:32 AM przez Adammobp.)
Post: #65
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 01:48 AM)Terminator2 napisał(a):  Mnie ciekawi, dlaczego tak długo cicho jest o kolejnym rywalu Adamka. Czyżby nie Zyggi nie miał wizji na przyszłość ? Czyżby jego plan dotyczący kariery Adamka w HW kończył się na Vitku ?
Raczej nie o brak wizji sportowej chodzi. Rozchodzi się o pieniądze. Wygasł kontrakt z Main Events, trwają negocjacje nad nową umową. Adamek i Rozalski chcą jak najwięcej ugrać, kalkulują co im się bardziej opłaci - czy sam Ziggy będzie promotorem Adamka czy współpromocja z ME jak to był wcześniej. Też uważam, że Adamek mógłby już się szykować do kolejnej walki. Młody już nie jest. Jak chce atakować jeszcze pas (obojętnie jaki) to musi się sprężyć

(28-01-2012 01:48 AM)Terminator2 napisał(a):  Panowie, tak na marginesie, używanie określenia ,,czołówka HW" w stosunku do buritosa to chyba lekkie nadużycie. Jak można być w czołówce HW, kiedy NIGDY nie pokonało się NIKOGO z TOP 10, a z jedynymi dwoma, którzy do tego TOP 10 należą, grubas przegrał??
W rankingu The Ring od dawien dawna jest w top10 i z niego nie wypada. Tam pracują fachowcy, ranking jest bardziej rzetelny niż te federacji.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 09:46 AM
Post: #66
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(28-01-2012 09:32 AM)Adammobp napisał(a):  Raczej nie o brak wizji sportowej chodzi. Rozchodzi się o pieniądze. Wygasł kontrakt z Main Events, trwają negocjacje nad nową umową. Adamek i Rozalski chcą jak najwięcej ugrać, kalkulują co im się bardziej opłaci - czy sam Ziggy będzie promotorem Adamka czy współpromocja z ME jak to był wcześniej. Też uważam, że Adamek mógłby już się szykować do kolejnej walki. Młody już nie jest. Jak chce atakować jeszcze pas (obojętnie jaki) to musi się sprężyć

Czyli plan skończył się na Vitku, a teraz kminią, co dalej ? Cała droga w HW Adamka to było przygotowanie do tej jednej walki, nie było planu ,,b", nie ma go i teraz. Dlatego, tak jak piszesz, dumają, co teraz zrobić?

(28-01-2012 09:32 AM)Adammobp napisał(a):  W rankingu The Ring od dawien dawna jest w top10 i z niego nie wypada. Tam pracują fachowcy, ranking jest bardziej rzetelny niż te federacji.

Ja nie wątpię, że ekipa z The Ring bije na głowę fachowością sprzedawczyków z federacji. Jednak dla mnie nie jest istotne KTO umieszcza Chrisa w TOP 10 HW, ale DLACZEGO to robi ?? I doprawdy, trudno mi znaleźć odpowiedź na to pytanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 11:35 AM
Post: #67
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Odpowiem ci na to pytanie jak mi odpowiesz, z jakiej parafii Rahman jest oficjalnym pretendentem do pasa WBA skoro obijał bumów? Co do Adamka, ciekaw jestem czy przedłuży kontrakt z Main Events i czy w ewentualności podpisze kontrakt z jakąś większą grupą.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 11:39 AM
Post: #68
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Adamek nawet pod skrzydlami Top Rank albo Golden Boy Promotions mimo ze duzo by tracil na rzecz tych grup to i tak mialby niezla kase i przeciwnikow na poziomie bo na takiej gali a MGM Grant z McKotletem by go nie puscili. Wiem, ze moga go tam nie chciec ale gdyby jednak to bylo by to fajne ze wzgledu na przeciwnikow.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 02:29 PM
Post: #69
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Panowie radze spojrzec z boku jak to wyglada . Adamek nie jest bokserem HW nigdy nie byl i nigdyn nie bedzie . Jest po prostu za maly nie ma sily ciosu na ta kategorie ( brakowalo powera na CW ) . Mowil o szybkosc .... wiec spojrzmy co z nim zrobil Vitek ... zniszczyl go byl szybszy nie ma oc czym mowic ... Rewanz z buritosem .. jezeli meksyk bedzie w takiej formie jak teraz to znokautuje Adamka bez problemow ( takie moje zdanie ) ... zosatlo mu obic buma , pozniej kogos sredniego , i Witalii lub Haye bo na wyspach slychac glosno ze wroci ... Tylko kto bedzie tym srednim teraz ... spojrzmy na rankingi i nie widze .....NIC ciekawego ....

naprawde lubilem faceta ale okazal sie gorszy od Haya ... dobrze ze chociaz palca u nogi nie winil ... tylko aklimatyzacje ... coz dalej trzeba omamiac ludzi

co do grupy promotorskiej to proponowal bym mu KP 12 round Andrzeja Wasilewskiego bo oni sa mistrzami w organizowaniu gal z bumami ... jak dla niego idealne .... NO I KASA BY SIE ZGADZALA

pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-01-2012, 03:03 PM
Post: #70
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
A wiecie co? Ja bym się nie zdziwił zbytnio gdyby to już był koniec kariery Adamka. Zarobił już tyle, że nie musi nic robić do końca życia, balon medialny pękł, kontrakt z promotorem się skończył, młody nie jest, motywacji też na pewno nie ma takiej jak kiedyś. Słowem - past prime. Może obije jeszcze paru bumów w dużych odstępach czasowych + walka pożegnalna w Polsce (Artur Szpilka nokautuje czterdziestoletniego, wypalonego Adamka, Andrzej Gołota rechocze na widowni). Kto wie, może Ziggy zaczął już flirt z Wachem lub Szpilką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: