Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
13-01-2012, 11:03 PM
Post: #41
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(12-01-2012 11:58 PM)willow(konserwatysta) napisał(a):  Nie nazwał by średniakiem obecnego Arreolę.... to zawodnik nie ten sprzed kilkunastu miesięcy. o 30-40% lepszy.

Skąd takie mniemanie? Arreola trochę schudł i to mu z pewnością nie zaszkodzi, ale czy sportowo poszedł do przodu... tego się nawet nie da stwierdzić, bo bił się ze strasznymi przeciętniakami, więcej niż klasę gorszymi od Adamka. Niemal 2 lata bez walki z bokserem wysokiej klasy - nic się nie da wielkiego wywnioskować z tego. To jak mówienie na bazie walk Adamka z Medalionem i McBurgerem, że stał się lepszym pięściarzem w tamtym czasie.

Ich walka pewnie i tak się w lato odbędzie i z pewnością będzie dużym sukcesem pod względem zainteresowania, co nie może dziwić. Sami będziemy ją wszyscy oglądać z ogromnym zaciekawieniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-01-2012, 02:51 AM
Post: #42
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Ja bym najchętniej zobaczył Adamka z jakimś lekko przebrzmiałym byłym mistrzem jak Peter, Lachowicz, Czagajew lub w rewanżu z Arreolą. Ciekawe mogły by być też pojedynki ze świeżą krwią typu Fury, Price, Chisora, Helenius. Obawiam się jednak, że Ziggy&Roger nie będą chcieli ryzykować drugiej porażki z rzędu i wybiorą jakiegoś starca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 12:26 PM
Post: #43
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Ja myślę, że cały cyrk zakończy się wypłatą ( i KO) z rąk wszechwładnego Włada...Smile Po drodze bicie mniejszych lub większych leszczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 12:40 PM
Post: #44
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Ewentualnie sie szarpnie na Arreole ;] ale to tez nie wyzwanie ...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 03:08 PM
Post: #45
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(25-01-2012 12:26 PM)Terminator2 napisał(a):  Ja myślę, że cały cyrk zakończy się wypłatą ( i KO) z rąk wszechwładnego Włada...Smile Po drodze bicie mniejszych lub większych leszczy.
Nierealne. Po przegranej z Witkiem, akcje Adamka spadły tak nisko, że nie otrzyma walki z drugim bratem za obicie paru leszczy. Na razie Góral musi udowodnić, że sam nie jest leszczem. Znając styl dobierania jego przeciwników, nie widzę możliwości, że jeszcze zasłuży na walkę z Władkiem. Już Wach ma na to większe szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:05 PM
Post: #46
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Metzger

Wach ma większe szanse na walkę z Kliczko, ponieważ jeszcze nie walczył z nimi i tylko dlatego... Kogo pokonał Wach żeby mógł dostać szansę walki o mistrzostwo? żeby jeszcze Mariusz prezentował jakiś super styl bokserski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:09 PM
Post: #47
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dla mnie Wach to zadnych szans nie ma. No chyba ze ustrzelilby jakos szczesliwie Wlada w 1 rundzie i poszedl za ciosem. Warunki ma, wiec czemu nie ale na chwile obecna go nie widze jako mistrza. Ale nie mam nic do niego, po prostu ciężko mi sobie go wyobrazic.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:14 PM
Post: #48
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Włada nie ustrzelił Haye więc nie ustrzeli też Wach a nie chce mi się wierzyć, że Mariusz uderza mocniej niż Haye. Nie wyobrażam sobie aby Włada ustrzelił w 1 rundzie ktokolwiek z tych dużych ciężkich ( Helenius,Fury,Price,Wilder) a co dopiero Wach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:18 PM
Post: #49
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
No ale ja tez mowilem w kategorii przypadku ;]
Mariuszowi jednak bedzie latwiej niz Haye'owi bo jest wyzszy nie? Ale i tak to ie wiele mu da..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:30 PM
Post: #50
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Mariusz łapska ma długie, to prawdopodobieństwo dosięgnięcia jest większe. Ale trafienia mocnym czystym ciosaczem tak samo niewielkie Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości