Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. (/thread-181.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - AdamekFightPL - 08-01-2012 12:23 PM

Witam, w tym temacie chciałbym podać nazwiska - moim zdaniem - najlepszych na powrót w marcu przeciwników dla Adamka. Piszcie, który z nich byłby najodpowiedniejszym przeciwnikiem dla Tomka po przegranej z Witalijem.
Kolejność jest przypadkowa.

1. Kubrat Pulev
2. Franklin Lawrence
3. Evander Holyfield
4. Samuel Peter
5. Monte Barett
6. Maurice Harris
7. Sam Sexton
8. Cedric Boswell
9. Juan Carlos Gomez
10. Manuel Charr


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Adammobp - 08-01-2012 01:28 PM

Z tych co wymieniłeś moim zdaniem najlepszy byłby Franklin Lawrence. Ostatnio o nim się sporo mówi, jest notowany nawet w rankingach, ale to żaden wielki bokser. Adamek spokojnie by go wypunktował.


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Jerome - 08-01-2012 01:57 PM

Jak dla mnie to Barrett, Peter albo Charr. Jesli bedzie to ktos z tej 3 to bede bardzo zadowolony ;]


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Beryl - 08-01-2012 02:27 PM

Ja bym chciał bardzo Barreta, miejmy nadzieje, że Adamek nie wsadzi nam kitu.


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - MasterG - 08-01-2012 02:33 PM

Jak dla mnie to obojętnie, który zawodnik to będzie, ale mam nadzieję że będzie to zawodnik z 20 wagi Ciężkiej. Nikt pokroju Maddalone bo raczej to nie ma sensu, na przetarcie faktycznie pasował by taki Barreta, Peter. Czekamy na jakieś info, albo oficjalną informację!


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Hugo - 08-01-2012 05:25 PM

Ze względu na styl walki Adamkowi najbardziej pasują powolni i nie najlepsi technicznie sluggerzy, do których z wymienionej dziesiątki zaliczyłbym Petera, Harrisa i Charra. Z punktu widzenia dalszej kariery korzystna byłaby walka z przeciwnikiem jak najwyżej notowanym, a więc z Pulewem lub Lawrence'em. Obawiam się jednak, że najbliższym rywalem Adamka będzie jakiś bum.


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Ramzes - 08-01-2012 06:42 PM

Witajcie

Pada często sformułowanie " pokroju Estrady". Pamiętajcie, że Estrada dał fajną walkę z Adamkiem i nie został zbity. Tomek musi mieć wolniejszego zawodnika od siebie. Trzeba tak zrobić jak w drodze do Vitka. Czyli 2-3 boomów, jeden przereklamowany, ale z nazwiskiem, takim był Areola. Przypuszczam, że droga może być taka sama, czyli wspomniane boomy i znowu Areola. W ten sposób można dostać walkę z Władkiem.

Pozdrawiam


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Jerome - 08-01-2012 08:14 PM

Ja również uważam, że walka z Estradą była bardzo fajna. Pamiętajmy, że jeden sędzia punktował dla Tomka 115-113 a więc nie Tomasz nie otrzymał tego zwycięstwa za darmo. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że walka była trochę lepsza od tej z Arreolą ponieważ odbywała się na wyższym tępie.


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Crumb - 08-01-2012 10:50 PM

Nie przesadzaj z tymi przeciwnikami, takich mocnych sobie nie wybiera na swoje walkiBig Grin
Tu jest realna lista Adamka niżej:
rewanż Maddalone z Adamkiem
rewanż McBride z Adamkiem
rewanż Gołoty z Adamkiem
W końcu z nimi powinien sobie poradzić;d
A tak naprawdę to chciałbym go zobaczyć z Evander Holyfieldem ewentualnie spoza listy z Davidem Hayem. Niepotrzebne mi walki z wolnymi, starymi, grubymi facetami. Chce zostać mistrzem to niech się bije z dobrymi przeciwnikami.


RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec. - Jerome - 09-01-2012 05:16 PM

@Crumb
Do kogo to bo chyba nie kumam ;p ??