Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
11-01-2012, 10:56 PM
Post: #31
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Jerome
No właśnie, o to mi chodzi. Kto z tych trzech jest dla Ciebie lepszym bokserem? Tucker, Tyson czy Douglas, dla mnie Tyson. Pomimo przegranej z Douglasem jest od niego lepszy i już. Tak uważam i nic tego nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 11:11 PM
Post: #32
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
no jasne ze Mike ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 11:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2012 11:31 PM przez szansepromotions.)
Post: #33
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
O to ,że Adamek przegra z Saszą nawet się założyłem o czteropak Big Grin Jeśli by z nim wygrał to ja mimo całej niechęci co do jego kariery w HW oddam mu szacunek

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2012, 11:35 PM
Post: #34
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Racja. Przepaść miedzy miksturą sredniego Crisa i wysokiego Granta a Vitalijem jest ogromna. Swietnie wypelnia ja "Olek". Jesli Adamek by to wygral to dla mnie juz bedzie mistrzem (nie dlatego ze bedzie mial wba REGULAR TongueP).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2012, 10:46 AM
Post: #35
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Walka Adamek vs Povetkin była by arcy ciekawa. Adamek miałby szansę pokazać prawdziwą klasę pokonując medalistę olimpijskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2012, 04:39 PM
Post: #36
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Adamek vs Povetkin ?
Najtrudniejszy rywal dla Adamka w HW (poza Vitem, bo Adamek nie miał szans na wygraną). Mimo silniejszego ciosu i lepszej techniki Povetkina, Tomasz nie stoi na przegranej pozycji. Porównywalna szybkość i warunki fizyczne powodują, że byłaby to (dla nas, Polaków) mega ciekawa walka. Poza tym stawka - pas WBA (trochę oszukańczy ale zawsze pas mistrzowski). W najbliższym czasie chyba niemożliwa do zrealizowania. Góral chce pobić w marcu jakiegoś buma, na razie nie spieszy mu się do walk z TOP 10 HW. Jeżeli "the pride of Poland" jak powiedział M.Buffer, chce walczyć z Władymirem w 2013, to powinien ten czas wykorzystać jak najlepiej, nie tracąc czasu na walki np. z Maddalone. Adamka chętnie zobaczyłbym w ringu z:
- Tysonem Furym (wysoki, silny ale drewno)
- Tonym Thompsonem (mańkut, wciąż niebezpieczny ale lata lecą)
- Dimitrenko (tak jak Fury)
- Derekiem Chisorą (lepsza wersja Arreoli)
- Czagajewem (wypalony, ale wciąż z nazwiskiem i bardziej wymagający niż powiedzmy taki...Gołota)
Myślę że i kasa by się zgadzała i poziom sportowy rywali lepszy niż Estrada czy Maddalone

[Obrazek: 940x.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2012, 04:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2012 05:19 PM przez Jerome.)
Post: #37
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Co masz do Estrady? Fajna walka była. Niech Adamek sie bije z rywalami swojego rozmiaru a potem te wysokie drewniaki. Oni maja tylko wzrost a sredni (wzrostem) wieksze umiejetnosci.
1. Bum
2. Arreola/Povietkin
3. Arreola/Povietkin
4. Bum
5. Dimitrenko (Wole go od Furego bo jest zwawszy i bardziej ogarniety)
6. NIESTETY pewnie Klitschko albo jakis wakacik ;]

Tak to widze...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2012, 11:58 PM
Post: #38
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Nie nazwał by średniakiem obecnego Arreolę.... to zawodnik nie ten sprzed kilkunastu miesięcy. o 30-40% lepszy. Poza tym, ma tytanową szczękę, nie boi sie wymian. Walka z Adamkiem dostarczylaby dużych emocji, znają się, Arreola chcialbym się zemścić za tamto lanie. Zapewne do takiego starcia dojdzie, HBO caly czas ma na oku Polaka. Na Povetkina nie ma na co liczyć, jest mocno uwkiklany w kunktatorskie myki Atlasa, a ten nie chce ryzykować porażki z Adamkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 06:55 PM
Post: #39
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Moim zdaniem u Adamka będziemy obserwować już raczej tendencję spadkową (wiele ringowych wojen, długo w gazie, sporo oberwał). Prawdę mówiąc, to nie jestem pewny, czy takowej nie ma już po walce z Arreolą...
Jednak na ostateczne stwierdzenia przyjdzie czas po jakiejś jego walce, teraz to czyste gdybanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 09:36 PM
Post: #40
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Dokładnie, podobne moje przypuszczenia opisałem na poprzedniej stronie. Obyśmy się mylili, ale jednak jakby nie patrzeć, Adamek we wrześniu 2011 roku skończył 35 lat. W tym roku stuknie mu 36. Swój styl w wadze ciężkiej opiera głównie na szybkości. Dał już wiele pięknych, ale wyczerpujących walk w przeciągu kariery. No i do tego ta porażka z Vitalijem, w najważniejszej walce w życiu. Nie tyle porażka, ale sam styl porażki. Widzimy ile stracił Sosnowski po walce z Kliczko. Ze średniaka spadł chyba troszkę niżej. No ale Adamek to inna skala talentu i miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie w stanie dać taką walkę jak z Arreolą w kwietniu 2010, kto wie, może nawet z tym samym Arreolą.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości