Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
25-01-2012, 06:31 PM
Post: #51
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Czy ja wiem czy łatwiej ? Pamiętaj o tym, że Wach jest bardziej mułowaty i wolniejszy od Haye'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:35 PM
Post: #52
Bug RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(25-01-2012 06:05 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Kogo pokonał Wach żeby mógł dostać szansę walki o mistrzostwo?
A kogo pokonał Adamek? Smile

A serio to nie mówię, że Wach zasługuje dzisiaj na walkę z Władem, tylko ma na to o wiele większe szanse niż Adamek. Mariusz jest w wieku Adamka zaczynającego przygodę z wagą ciężką + ma doświadczenie, którego nie miał Góral + warunki fizyczne, których nie miał Góral + siłę, której nie miał Góral. Oczywiście ma też spore wady. Już kilka miesięcy temu mówiło się, że Władek bierze Wacha pod uwagę jako potencjalnego rywala. Za rok-dwa po obiciu paru średniaków jego szanse na walkę jeszcze bardziej wzrosną. A Adamek musi dokonać cudów, aby zasłużyć na walkę z młodszym bratem. W przeciwnym wypadku Wład straciłby szacunek wielu kibiców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 06:51 PM
Post: #53
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Metzger - No zobaczymy jak to bedzie, na papierze Mariusz wyglada lepiej ale i tak nie widze go jako mistrza. Chociaz Wladimir dawno z nikim duzym nie walczyl, ciezko mi ocenic. Do tego grafik na ten rok wyglada na pelen... Mormeck, Thompson i Arreola. Nie widze tu miejsca na kogos innego z wiadomych wzgledow. Vitalij podobnie, Chisora a jak dobrze pojdzie to Haye i koniec kariery, no chyba ze honorowo poczeka na Solisa ale nie wydaje mi sie, bo on sadzi ze to byl TKO a nie kontuzja.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 08:02 PM
Post: #54
Brick RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(25-01-2012 06:51 PM)Jerome napisał(a):  nie widze go jako mistrza.
Ja też nie widzę go jako mistrza, mówię tylko, że ma większe szanse na dostanie walki z Kliczką niż Adamek. Choć jeżeli weźmiemy pod uwagę, to że Witek zaraz skończy z boksem, to kolejka do Władka się zagęści i Wachowi trudniej będzie się tam dopchać.

W każdym razie myślę że walka Wach-Wład jest w miarę realna pod warunkiem, że Mariusz nie będzie prowadzony zbyt asekuracyjnie. Szanse Adamka na walkę z Władem są z kolei prawie równe zeru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2012, 08:14 PM
Post: #55
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Adamek nie ma zadnych szans z Władem wiec niech se odpuści. W sumie to u Mariusza dostrzegam wieksze ale tylko teoretyczne. Jak ladnie znokautuje tego Fieldsa to zaczne wierzyc w niego ale spokojnie niech sobie nokautuje jakis sredniaczkow, potem ze dwoch top 10 i Wlad.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 03:45 PM
Post: #56
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
@Metzger

Pomijając to, że Adamek był mistrzem w 2 kategoriach wagowych to pokonał chociażby Arreolę lub średniego Estradę. Grant też zalicza się do lepszych zawodników ( w końcu znokautował tego Fieldsa w bodajże 3 rundzie ). Wach natomiast nie pokonał nikogo znaczącego. Pamiętam jak Mariusz w moim mieście na Hali MoSiR walczył z Juliusem Longiem. Wtedy był kompletnym no name. Pokonanie McBride'a czy Gaverna jest przepustką do walki o pas ? dajcie spokój...

@Jerome

A kim jest Fields, że po pokonaniu jego zaczniesz wierzyć w Mariusza? przecież ten gość jest na poziomie McBride'a. Jeżeli chce walczyć o pas to jak możesz mówić żeby jeszcze sobie nokautował średniaczków w jego wieku? jestem prawie pewny, że Mariusz przed walką z Kliczką nie zawalczy z nikim z TOP10 ! dlatego, że to za duże ryzyko a chłop chce dużej wypłaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 04:12 PM
Post: #57
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Mówiełem, że po Fieldsie kilku średniaczków, kilku (2) z top 10 i Wład. A zaczne wierzyć w niego jak wszystkie punkty ładnie wykona (ładnie czyli KO na każdym). Wciąż uważam, Mariusz ma małe szanse.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 05:32 PM
Post: #58
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(26-01-2012 03:45 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Pomijając to, że Adamek był mistrzem w 2 kategoriach wagowych to pokonał chociażby Arreolę lub średniego Estradę. Grant też zalicza się do lepszych zawodników ( w końcu znokautował tego Fieldsa w bodajże 3 rundzie ). Wach natomiast nie pokonał nikogo znaczącego. Pamiętam jak Mariusz w moim mieście na Hali MoSiR walczył z Juliusem Longiem. Wtedy był kompletnym no name. Pokonanie McBride'a czy Gaverna jest przepustką do walki o pas ? dajcie spokój...
Ależ ja się zgadzam, że Wach wciąż jest no name'm i dzisiaj nie powinien dostać walki o pas. Mówię tylko, że jeżeli powtórzy dokonania Adamka w HW (a to raczej nie sprawi mu problemów), to ma jakąś szansę na walkę z Kliczkami. Prawdopodobieństwo walki Wach-Wład jest małe, ale i tak sto razy większe niż prawdopodobieństwo walki Adamek-Wład.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2012, 11:22 PM
Post: #59
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
Nie wierzę, że Adamek dostanie drugą szansę. Ktoś musiałby być ślepy i niemożliwie głupi żeby mu ją dać natomiast Mariusz Wach sprawiłby małe ale na pewno większe kłopoty Kliczce niż Adamek. Chciałbym zobaczyć taką walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-01-2012, 06:33 PM
Post: #60
RE: Tomasz Adamek - Przeciwnik na marzec.
(26-01-2012 11:22 PM)Crumb napisał(a):  Ktoś musiałby być ślepy i niemożliwie głupi żeby mu ją dać
Jak Adamek pokaże, że potrafi się bić z czołówką wagi ciężkiej, to nie będzie to takie głupie. Kibice, którym nie podobała się słaba postawa we wrześniowej walce nie będą decydować stety czy tam niestety. Tym bardziej jak weźmiemy aspekt finansowy. Np. taki Władimir Kliczko więcej by zarobił na walce z Adamkiem niż np. z Mormeckiem czy Arreolą.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości