Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nonito Donaire
28-08-2013, 10:14 AM
Post: #51
RE: Nonito Donaire
9 Listopada rewanż Donaire vs Darchinyan? Walka na przetarcie jak najbardziej tak.Ciekawi mnie czy po walce Vic znów będzie mówił że to on stworzył Nonito?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 08:34 PM
Post: #52
RE: Nonito Donaire
Znaczy w pewnym sensie go stworzył,po tym TKO kariera Nonito ruszyła do przodu.Oczywiście bez niego też by sobie poradził,ale jednak to był jakiś przełom.Na teraz to wynik taki sam,nawet szybciej,bo Vic jedzie po równi pochyłej z drobnymi przebłyskami.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 08:53 PM
Post: #53
RE: Nonito Donaire
terq
W pewnym sensie na pewno jakoś pomógł w karierze Nonito, ale wspominanie tego przy każdej możliwej okazji to trochę przesada.
Widzę że dla dobra forum pozbyłeś się sygnatury.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 08:54 PM
Post: #54
RE: Nonito Donaire
Ja bym chciał rewanżu Flash vs Rigo.
Jak patrzę na zastój i brak perspektyw na duże walki dla Szakala to ten rewanż jest genialną opcją.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 09:05 PM
Post: #55
RE: Nonito Donaire
Tak,bo doszedłem do wniosku,że to przegięcie.Odnośnie Nonito,to ciekawe jakie perspektywy będzie miał po walce z Vicem(bo nie wyobrażam sobie jego porażki).W sumie nie ma dużego wyboru w 122 lbs,a w 126 lbs to inna sprawa,tam jest w kim wybierać.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 09:51 PM
Post: #56
RE: Nonito Donaire
Sander
To jedyna słuszna droga, ale zastanawiam się jakie szanse miałby Kubańczyk. Czy stary lis, łasy na pieniądze Arum pozwoliłby mu po raz drugi zranić kurę znoszącą złotą jaja? Wątpię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:17 PM
Post: #57
RE: Nonito Donaire
Bez przesady. Niższe kategorie nie są aż tak dochodowe.. Chyba.
Bardzo żal mi Rigo i tej patowej sytuacji.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:30 PM
Post: #58
RE: Nonito Donaire
Sander
Jednak wydaje mi się, że Donaire ma większe nazwisko niż Rigo. Daje lepsze walki pod względem widowiskowości, daje więcej emocji. Ludzie to kupują. Na takim Nonito Arum może spokojnie oprzeć cały fightcard, na Kubańczyku niekoniecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 12:13 PM
Post: #59
RE: Nonito Donaire
Liczę na to, że Nonito zniszczy Vica po raz drugi, a potem zrobi sobie prawdziwy obóz przygotowawczy i wyjdzie do rewanżu z Rigo. Tam się będzie mogło wszystko zdarzyć, jeśli Donaire się zepnie i będzie gotowy na 100%.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 01:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2013 01:06 PM przez Krzych.)
Post: #60
RE: Nonito Donaire
Donaire jest dobry ale dla mnie opinia o nim jest mocno przesadzona. Zrobiono z niego niewiadomo kogo, Top3 P4P, po paru wygranych. Poknał Montiela i wszystko ładnie, ale co warte jest zwycięstwo nad Navarezem, który bał się zadać cios czy nad kiepskim Vazquezem? A walki z Nishioką i Arce? Postawa Japończyka mówi sama za siebie, a żeby ocenić poziom Arce wystarczy obejrzeć jego walkę z Jesusem M Rojasem, która odbyła się pół roku przed walką z Donaire. Same zwycięstwa nad Montielem i Mathebulą to nie jest powód żeby wstawiać kogoś do P4P, w dodatku to Top3. A zostawienie go w Top10 P4P po lekcji od Rigo to już nawet nie jest dobry żart. Donaire jest dobry i trzeba go respektować ale został dosyć mocno przeceniony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości