Tzn, jeśli Rigo walczyłby tak jak przez chwilę z Amagasą to faktycznie, byłby w kłopotach.

Ostatnia walka za wiele nam nie mówi, prócz tego że oszczędność ruchów i praca nóg Rigo po rocznym rozbracie z ringiem nie ucierpiała.

Problem jest po drugiej stronie: Nonito obniżył loty w ostatnim okresie i jego powrót do super koguciej nie przebiega idealnie, ostatnią walkę skończył rozbity i przyjmował ewidentnie za dużo ciosów. Z drugiej strony pojedynek z Rigo to pojedynek z Rigo -> zapewne przygotowanie fizyczne i mentalne byłoby zupełnie inne Wink

Ciężko prorokować, myślę że obaj nie powinni brać tej walki już teraz, a stoczyć jeszcze po jednej na wiosnę.
23-12-2015, 10:50 AM
Post: #132
Nonito strasznie obniżył loty, z tym Meksykiem zebrał strasznie dużo. Gdyby w takiej formie wyszedłby do Rigo to dostałby czasówkę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
23-04-2016, 05:37 PM
Post: #133
Dzisiaj Nonito Donaire szybko załatwił w ciągu 3 rund Zsolta Bedaka w obronie pasa WBO. To był mismatch. Jak Nonito się rozkręcił ze swoimi firmowymi "bolo punches" , to biedak Węgier zaczął padać co pół minuty.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-11-2017, 10:15 AM
Post: #134
30-11-2017, 11:34 AM
Post: #135
(30-11-2017 10:15 AM)Gogolius napisał(a):  Nonito po rozwaleniu Bedaka, porażce z Jesse Magdaleno i zwycięstwie nad Hernandezem szuka dobrego i głośnego rywala na kolejny pojedynek. Zaczepił w mediach Carla Framptona, który nie mówi nie. Jeden ledwo co wrócił po długiej przerwie, drugi powoli kończy karierę - mogliby wykrzesać z siebie jakieś iskry. Dla obu ew. zwycięstwo dałoby bardzo dużo.
Ale obu ewentualna porażka mocno by pogrążyła, bo obydwaj nie mieli ostatnio dobrego okresu.