Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Zapraszam wszystkich do lektury tekstu "Wachmistrz i Matka Boska Kazańska" dotyczącego historycznej, politycznej i religijnej otoczki gali w Kazaniu.
Do przeczytania na http://www.bokserzy.cba.pl
Świetny artykuł. Wstrząsający wręcz.
Zgadzam się bardzo dobry tekst
Zastanawiałem się, czy nie przeginam, doszukując się takich analogii. Jednak ostatecznie przekonał mnie fakt, że ta gala ma się odbyć w środę, a nie w piątek lub w sobotę, jak zwykle. Z ekonomicznego punktu widzenia bez sensu, a to znaczy, że czeka nas widowisko typu "Boks w służbie propagandy". W Rosji nic nie dzieje się przypadkiem. Gala boksu, na którą zaproszono Roya Jonesa, który przy okazji poprosił Putina o rosyjskie obywatelstwo, też celowo została umiejscowiona na Krymie tylko po to, by podkreślić rosyjskość Krymu i nagłośnić to, gdzie się da. Choćby poprzez Boxrec, który nie ma żadnych oporów w pisaniu: Sevastopol, Russia
Wach, póki co zdaje się bardzo dobrze wytrzymywać ciśnienie przed walką. Pierwszy face-2-face na całkowitym luzie:



Najlepszy i tak dał z Kliczką. Wink
A czego ma się bać, z takimi naturanymi predyspozycjami obronnymi, to jest nie do zajechania. Nie wierzę, żeby Sasza złożył go przed czasem. Nie zdziwię się, jak Wach spróbuje zaklinczować Povietkina. Walka w niedzielę, mam nadzieję ją obejrzeć.
Walką w środę.
w środę 4 lis, tak tak.
No tak, Gogolius spojrzał w kalendarz październikowy, i patrzy że 4-ty to niedziela Big Grin

No to w środę, jeden pies...
Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie