Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Zara sędzia kacap będzie odejmował punktowi Wachowi, tylko, żeby się nie spinał jeszcze bardziej. :/
Różnica w umiejętnościach jest aż nadto widoczna. Mariusz walczy tylko i wyłącznie by przetrwać cały dystans.
Takam wytrzymał 10 rund, ile wytrzyma Wach?
Ósma runda, wypadałoby zacząć zadawać ciosy.
Przebija się gładko Sasza,
Szkoda że nic nie pokazuje Mariusz, raczej mu to żadnej furtki. Jeśli przetrwa dystans, zostanie solidnym ciężkim z niebywale kamienną szczęką, bo widać że bardzo mocje te cioay Powietkina.
Momentalnie boli patrzeć. Co Powietkin bije, to wchodzi. Deklasacja.
jedna pierwsza runda dla Wacha,.
wiadome

Obity Mario już mocno
(04-11-2015 07:58 PM)born2kill napisał(a): [ -> ]Mam dziwne wrażenie że Powietkin jest do położenia, ale czemu ten Wach nie bije? Dobrze wyglądała kilka razy kombinacja lewy prawy. Ale tylko kilka razy... a tak to stoi, ewentualnie jaby. Szkoda...
Właśnie też mam takie wrażenie. A przy okazji stwierdziłem też i to, że z Wilderem Sasza nie będzie faworytem, szczególnie jeżeli walka będzie w Stanach. Potwierdzają się opinie tych, którzy twierdzili, że Sasza nie radzi sobie za dobrze z wysokimi.
Mario musi ryzykować. Póki co, to nawet nic nie pokazał w tej walce. Nic, co mogłoby przyciągnąć do jego osoby.
Szkoda, bo wydaje się że jednak Mariusz ma ten mocny cios, zwłaszcza w kombinacji. Ale chyba psychika odgrywa tu rolę, wydawało mi się że już zdenerwowany wchodził do ringu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie