Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
A Czakchijew dalej taktyka upartego tura... Jak nie znokautuje do połowy walki Afolabiego to pewnie znowu padnie. Wink
Tym wiatrem jednak punktuje,,

jak huragan
Jeśli całą walkę wytrzyma w takim tempie, to na punkty wygra. Ale jeśli Afolabi mądrze będzie przeczekiwał te impulsyane ataki, a potem zaatakuje to może być ròżnie. Chociaż już Ola słabnie.
Czakijew jedno płuco ma już zapchane.
Afolabi jakoś specjalnie nie wygląda na wypalonego. Nie wiem zresztą ale nie widziałem nigdy wcześniej jego walk.
Czakchijew łapie oddech w IV. Ola jednak nie może tak walczyć jak do tej pory - musi atakować bardziej zdecydowanie.
(04-11-2015 05:18 PM)born2kill napisał(a): [ -> ]No nie wiem, trochę tych ciosów było, Kidriaszow mógł klinczować, przyklęknąć by przetrwać rundę. W każdym razie napewno był świadomy że jeśli nie będzie odpowiadał, sędzia może przerwać.
Moim zdaniem sędzia postąpił słusznie. Nawet przed tym zamroczeniem przy linach Kudriaszow z tą swoją opuszczoną lewą ręką przyjmował na twarz niemal wszystko jak leci a zraniony po prostu stanąłby w miejscu i czekał, aż Durodola go zatłucze. Z przyklękaniem skończyłoby się tak samo. Odnoszę dziwne wrażenie, że Rosjanin po prostu nie spodziewał się, że ktoś może po prostu przyjść i go walnąć, jak zrobił to teraz jego przeciwnik. Durodola jak widać się nie wystraszył i efekt jest jaki jest. Gdyby sędzia nie przerwał, równie dobrze mogłoby się skończyć jak z Mago. Przy takiej obronie, a raczej jej braku Kudriaszow, który już podczas przerywania walki wyglądał jak po bezpośrednim spotkaniu z tłuczkiem do mięsa, zostałby rozbity jeszcze bardziej i skończyłoby się jeszcze cięższymi stratami. Niemniej jednak niespodzianka Smile
(04-11-2015 05:31 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Czakijew jedno płuco ma już zapchane.
Dokładnie. Mógłby sobie zrobić jakąś rundę wypoczynkową.
No Afolabi jednak nie słabnie. Te dwa prawe sierpy? To było uznane jako pchnięcie. Hahah koniec