Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Władimir Kliczko - Bryant Jennings
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Ali Szybkie ręce dziś ma jak błyskawica, ,2-0
Kliczko, boksuje w USA, pierwszy raz od 2008 roki, wtedy to wypunktował Ibragimowa, będzie chciał się pokazać, Wink
Myślę, że Bryant nie będzie się pchał do półdystansu, więc o klinczach nie ma mowy (choć kto wie) Big Grin
No oby chciał efektownie zaboksować, bo jeżeli Kliczko podejdzie do tego zachowawczo to dostaniemy taką walkę jak z Povietkinem, bo Jennings nie będzie w stanie skrócić dystansu.

Ring rzeczywiście mały, tak jak mówił Kliczko. To też może pozytywnie wpłynąć, choć klincze i wieszanie się pozostaną klinczami i wieszaniem się bez względu na wielkość ringu...
Holy czy Wilder, nie wiem, oszczedzali na biletach czy co? Big Grin, wygląda na to że siedzą gdzieś w okolicach 10 rzędu, za amerykańskimi Januszami.
@Krzych
Twój stream rzeczywiście lepszy Smile.

Kliczko nie może zawalczyć z Jenningsem tak jak z Ibragimowem bo wówczas żadna telewizja nie będzie chciała pokazać jego następnej walki w USA Wink. Jestem jednak o to spokojny i myślę, że będzie show tylko pytanie jak długo?
liczę na to że Jennings, spróbuję bić kombinacje, Problemem jest to że Bryant, nie porusza się za ciekawe na nogach,
na jeden cios, Jennings nie ma co liczyć, waćiakiem to on nie jest, ale pary w łapie, nie ma odpowiedniej na Kliczke,

mój skomaskowany typ, Kliczko TKO 11 runda, ,.

Let's go Champ! Oby była ciekawa walka!
Fajna walka Saddama z Santaną.
Kliczko już w ringu. Przed 6.00 to się nie skończy Wink Kliczko UD.
Jennings jak sobie hasa Big Grin
Fajnie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie