Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-06-2014, 08:36 AM
Post: #1521
RE: Piłka nożna ogólnie
Ogolnie jak na mecz otwarcia to bylo calkiem fajnie. Pamietam ze Niemcy z Boliwia, Brazylia ze Szkocja, Francja z Senegalem czy RPA z Meksykiem mnie nie porwaly jakos specjalnie pomijajac Senegal ze wzgledu na wielka sensacje - tylko Niemcy z Kostaryka daly pokaz radosnego futbolu, ale tu byla spora dysproporcja druzyn.

Dzis dziekowac nalezy Chorwacji ktora sie nie przestraszyla i grala swoje. Z jednej strony karny kontrowersyjny i wynik wypaczony (nie kupuje tekstu ze trzeci gol rozwial ewentualne watplwosci bo przy 1:1 Chorwaci graliby zupelnie inaczej w koncowce).

Jednak Brazylijczycy dla mnie byli druzyna lepsza i zasluzyli na wygrana: przytkalo ich na poczatku, nie byla to jogabonito® ale akcje sobie tworzyli, a Chorwaci okres 45-70 troche odstawali.

Z drugiej strony prawdopodobnie obie druzyny wyjda z grupy: Chorwaci musza zapomniec o tym meczu a wygraja dwa kolejne natomiast Brazylia najgorsze ma za soba: ograli najtrudniejszego rywala, presja juz bedzie mniejsza az do 1/8 - bedzie luz.

Co do Neymara: dla mnie pilkarz meczu i nie wiem czy mozna go deprecjonowac. Oscar tez zagral dobre zawody, ale widac ze zespol jednak gra pod Neymara: wywiazal sie ze swojej roli, strzelil ultra waznego gola na 1:1 mial duzo szczescia przy karnym ale wpadlo - ja go nie lubie ale docenic go trzeba bo presje udzwignal.

Swoja droga bramki Brazylii wszystkie na farcie: karny po rekach bramkarz, strzal ze szpica i szczur od slupka - zaden nie do wyjecia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 09:32 PM
Post: #1522
RE: Piłka nożna ogólnie
Co ta Holandia wyprawia !!! Niesamowity mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 09:57 PM
Post: #1523
RE: Piłka nożna ogólnie
Poza domem jestem. Co to za cuda ?! Hiszpania biegnie tyłem ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 10:00 PM
Post: #1524
RE: Piłka nożna ogólnie
@Pakman
Końcowy wynik 1-5 !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 10:12 PM
Post: #1525
RE: Piłka nożna ogólnie
Co się wydarzyło to nie wierzę... 5-1 to nie może być przypadek. Holandia grała dziś fantastycznie, ale zauważyliście jaka tam jest atmosfera. Van Gaal to ponoć konfliktowy człowiek, a takiej atmosfery w tej reprezentacji (nawet jak było 0-1) nie widziałem. Może coś z tego być... A Hiszpanów bym jeszcze nie skreślał, oni zawsze ciężko zaczynają turniej.
Fantastycznie nam się zaczął turniej pod względem sportowym. Szkoda, że arbitrzy nie dorośli. 4 tak ewidentne błędy w 3 spotkaniach, to trochę przesada.
Czekam na Chile - Australia, fajny meczyk się zapowiada, niech chłopaki postrzelają

Gogolius
Chyba jednak nie doceniałeś Holandii Big Grin Wyjdą z grupy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 10:17 PM
Post: #1526
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do meczu Holandii z Hiszpanią-
*2połowa w wykonaniu pomarańczowych to kosmos,agresja,pressing,szybkość no normalnie Shawn Porter
*Van Persil powinien zostać wyjeb*ny z boiska za ten faul
*Jabi Alonso... Taki geniusz w drugiej połowie miał z 4 razy wolne prawe skrzydło,a z uporem maniaka grał lewym.
*Bodajże 3bramka dla Lewakolandi-Casillas faulowany
*Dawanie dla Hiszpani kartek i odgwizdywanie fauli zdw.
*Co do jeszcze Kasijasa strasznie past prime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 10:42 PM
Post: #1527
RE: Piłka nożna ogólnie
No, 3 bramka dla Holandii to ewidentny faul na Casillasie. Ale polscy komentatorzy fajnie manipulują Smile
Wczoraj Brazylia jak strzeliła na 3-1 (zresztą też nie powinno być gola, bo był faul w środku pola na Rakiticiu...), to podniecali się, że potwierdzili swoją klasę i teraz nikt nie będzie mówił, że wygrali dzięki sędziemu.
A dziś jak Holendrzy strzelali kolejne bramki, to komentatorzy podkreślali, że to wynik tego, że Holandia prowadziła różnicą 2 bramek i grało im się łatwiej Big Grin

Joker, a widziałeś co dziś sędzia wymyślał w meczu Meksyk - Kamerun? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 10:50 PM
Post: #1528
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala
Mexico-Kamerun oglądałem przez chwilke ale czytałem że sędzia ładnie poleciał uznając jednego gola z trzech Sad
Ogólnie sędziowanie od początku to jakiś mało śmieszny żart.Ja byłem święcie przekonany że sędzia da czerwoną dla van Persila a ten tylko żółtą...
Wogóle to Holandia wyglądała jakby zjadła wiadro amfetaminy.
BTW po ki wuj sędzia pryska tym mazidłem przy wolnych? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2014, 11:57 PM
Post: #1529
RE: Piłka nożna ogólnie
Joker
Umknął mi ten faul van Persiego, więc ciężko mi coś powiedzieć Smile Holandia drugą połowę zagrała genialną. Z taką postawą leja każdego, ale prawdopodobnie jej już nie powtórzy Tongue
Sędzia pryska, żeby zaznaczyć linię oznaczającą odległość strzelającego od muru. Jak zawodnik przekroczy, żółta kartka. Widziałem to już kiedyś w którejś Copa America, więc dla mnie to nie nowość.
Chile póki co zawodzi. Pewnie wygra, ale mnie nie przekonuje. Jak tak pogra z Hiszpanami nie ma czego szukać. Ale za wcześnie, żeby wyciągać wnioski, bo chłopaki za wcześnie uwierzyli, że mecz jest wygrany. Druga połowa może być fajna, a byłaby jeszcze fajniejsza gdyby zmienili w przerwię Jońcę na kogoś innego, bo kolesia nie da się słuchać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2014, 12:05 AM
Post: #1530
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Koncertowy mecz Holendrów! Zasłużony rewanż za finał Mundialu 2010. Ale... Od razu przypomina mi się Euro 2008, kiedy to pomarańcze w fazie grupowej zmiotły mistrzów świata (3:0) oraz wicemistrzów świata (4:1), aby przegrać w fazie pucharowej z Rosją (1:3).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości