Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-02-2013, 02:08 PM
Post: #1
Piłka nożna ogólnie
Widzę że nie ma tu ogólnego wątku piłkarskiego,aż dziwne,wszak to najchętniej oglądana dyscyplina sportu na świecie.

Za nami pierwsze mecze fazy Play-Off LM.
Kto waszym zdaniem jest faworytem,a kto czarnym koniem?

Zacznę od Faworyta,nielubiany prze zemnie ale wielce konsekwentny w grze Bayern uważam za faworyta,ich opanowanie i taktyka zawsze mi imponowały w starciach z Gigantami,myślę że są w stanie pokonać nawet Barcę.Zdarzają im się słabsze mecze,nie są jacyś arcy widowiskowi,ale potrafią grać wielkie mecze z wielkimi drużynami.Bardzo wyważony skład bez jakiś mega-gwiazd,ale stanowią świetny kolektyw.Zawsze też imponował mi ich system transferowy,to jeden z najbogatszych klubów świata,jako jeden z niewielu uzyskujący faktyczne dochody i nie finansowany przez jakiegoś magnata naftowego.Każdy ich transfer,no prawie każdy to przemyślana i zaplanowana transakcja.

Czarny koń to "Polska" ekipa w LM czyli popularne BVB,klub szczycący się największą średnią frekwencją ze wszystkich drużyn na świecie.Najmłodsza ekipa w LM,najstarszy zawodnik to bramkarz Weidenfeler mający 30 lat,niemal cała reszta to zawodnicy poniżej 25 lat.Gwiazdą zespołu jest trener Klopp,Przybyły z Mainzu "cudotwórca",w trzy sezony ze średniaka zrobił czołową ekipę europy której gra po prostu musi się podobać,zaznaczmy że nie dysponuje on kwotami transferowymi choćby takimi jak zwykli średniacy czy wręcz outsaiderzy z Anglii.Skład wydaje się kompletny,jedynym ich brakiem jest brak porządnego doświadczenia,po za tym to zespół kompletny,wszystkie formacje bardzo dobrze operujące piłką,gra bez piłki to też wielki atut BVB.Kreatywność,Polot,Finezja i świetna Taktyka,to cechy "Chłopców Kloppa".
Jednak trafili od razu na inną dość młodą i świetną ekipę,Szachtar dysponujący ogromnymi nakładami finansowymi i kupujący najbardziej utalentowanych graczy z całego świata gra również bardzo efektownie i remis w pierwszym meczu niczego nie wyjaśnił,to starcie dwóch czarnych koni.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:13 PM
Post: #2
RE: Piłka nożna ogólnie
2tygodnie jakoś sie wyłączyłem od piły. Nawet o tym że Balotelli zagra dla milanu sie dowiedziałem od znajomych.
Przynjamniej mam motywacej żeby odświeżyć swoje info o piłeczce to przez weekend sobie podyskutujemy Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:28 PM
Post: #3
RE: Piłka nożna ogólnie
Piłka nożna to najpiekniejszy sport świata, nawet boks nie wzbudza takich emocji.Co do piłki to moj ulubiony klub to Real Madryt a ulubiony piłkarz Zizu i Marcelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:38 PM
Post: #4
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja wiem czy najpiękniejszy? Wszak baby po meczu koszulkami się nie wymieniają a do tego mają krzywe nogi.
Piękniejszy jest Oil Wrestling!!!

Piłka to wyjątek,bo jak pisałem w innym temacie to nie podążam z ogólnymi trendami,ale piłkę po prost uwielbiam jak chyba większość ludzi świata,przynajmniej facetów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:41 PM
Post: #5
RE: Piłka nożna ogólnie
A mój ulubiony klub nie gra niestety w LM
Ale może kiedyś zagra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 04:48 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #6
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC-2
Mów szybciutko jaki to klub???

Ja bardzo lubię i szanuję Atletic Bilbao,klub nigdy nie spadł z pierwszej ligi a polega niemal tylko na wychowankach,ewentualnie ściąga graczy z innych klubów ale pochodzenia Baskijskiego,to ewenement na skalę światową.Jedynym cudzoziemcem grającym w tym klubie był Lizarazu,Francuz jednak był z pochodzenia Baskiem.
A twój Nick kojarzy się z Anderlechtem,ale on akurat grał w LM w tym sezonie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 04:56 PM przez RSC-2.)
Post: #7
RE: Piłka nożna ogólnie
To wstyd przyznać się o jaki klub chodzi ,bo przez wiele lat to krajowa czołówka i gra w europejskich pucharach.
Potem degradacja do 4 ligi.
Teraz gra w 1 lidze i nie ma widoków na awans.
Ale w hokeju są w ekstraklasie i w niedzielę jadę na mecz.

Ale to nie jedyny klub któremu kibicuję . Jest jeszcze jeden. Ale z nim jeszcze gorzej, bo gra jeszcze niżej. Choć w hokeju też są w ekstraklasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:21 PM
Post: #8
RE: Piłka nożna ogólnie
To nie wstyd,kibicuje się klubowi,tradycjom,a nie osiągnięciom.
Pisz co to za kluby.Przecież nikt tu nie będzie sobie jechał za to kto komu kibicuje,Roy jest za Widzewem,Ja za Legią i jakoś normalnie gaworzymy sobie.
Ten z pucharową przeszłością to GKS Katowice???
Drugi to Jastrzębie???

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 05:32 PM przez RSC-2.)
Post: #9
RE: Piłka nożna ogólnie
Jako kibic Legii powinieneś to rozszyfrować. Choć Jastrzębie też pasuje do mojego opisu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:34 PM
Post: #10
RE: Piłka nożna ogólnie
Czyli Katowice zgadłem?
Sosnowiec??? Nie skojarzyłem że można być jednocześnie kibicem Zagłębia i GKS-u.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości