Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-02-2018, 10:59 PM
Post: #6201
RE: Piłka nożna ogólnie
Z taką grą jak dziś to Jagiellonia mistrzem, a spada Lechia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 11:02 PM
Post: #6202
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję że i Lech zajmie się , legią w weekend. Jaga jest świetna. Fajną robotę tam
wykonuje Mamrot. Lechia no coment już Martin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 11:22 PM
Post: #6203
RE: Piłka nożna ogólnie
No pierwsza połowa to była tak doskonała w wykonaniu Jagiellonii, że ja nie pamiętam tak grającej polskiej drużyny. Na razie idą znakomicie, wcześniej pokonali mocną w tej rundzie Cracovię i rozbili Lechię. Ciekawe, czy utrzymają to tempo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 11:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 11:44 PM przez Wietnam.)
Post: #6204
RE: Piłka nożna ogólnie
No właśnie w końcu to nasza liga, tu każdy z każdym może wygrać. Ja kibucje Jagiellonii.

Jędrzejczykowi w takiej formie nie dał bym powołania na kadrę. On od Euro
zaliczył ostry zjazd. Pazdan też, Glik i Cionek to na ten czas mocna para
środkwych defensoròw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 11:09 AM
Post: #6205
RE: Piłka nożna ogólnie
Nadrabiam dopiero teraz internety i jedna rzecz mnie uderzyła. Ty Wietnam żeś kibic ManU to może rozwiniesz temat: serio Manchester gra taką padakę, że uzasadnione są memy na zasadzie "zdjęcie drużyny Manchesteru: de Gea".
Bo co czytam to tylko że gra sam jeden, i ratuje remisy (głównie chodzi pewnie o Sewillę w LM, ale w lidze zakładam że jest podobnie).
Jak to teraz wygląda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 02:56 PM
Post: #6206
RE: Piłka nożna ogólnie
Czy grając padake można być na drugim miejscu w tak silnej lidze z najmniejszą liczbą straconych goli,
i grać w lidze mistrzów oraz w czwartej rundzie pucharu Anglii? Taka sama sytuacja jak Juventusu w
słabej lidze Włoskiej, Gdzie notabene tylko Juve gra w 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale po remisie u siebie
z mocnym Tottenhamem, też już dalej ich nie widzę. A United w 1/4 CL już tak, ostatni mecz z Chelsea
wygrany 2-1 po kapitalnej grze, a De Gea po prostu dobrze broni, najlepszy keeper świata, lepszy
bramkarz ktòry ma coś do roboty i pokazuje swoją klasę, niż ten który przez cały mecz nie ma nic do
roboty, i po jednej sytuacji puszcza szmate. A memy cóż, robią kibice innych ekip, z zazdrości. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 05:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 05:43 PM przez Gogolius.)
Post: #6207
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam wrażenie że odebrałeś to jak jakiś atak, a ja po prostu zapytałem bo nie śledzę meczów Manchesteru, a zewsząd czytam o tym że gra tam tylko De Gea, że jak można mieć takich ofensywnych zawodników i grać tak defensywnie, że Pogba się nie dogaduje z Mourinho itd.

Jasne, wygrali z Chelsea 2:1, ale wcześniej zremisowali 0:0 z Sewillą, przegrali z Newcastle i Tottenhamem. Więc to też nie wygląda jak zespół idący od zwycięstwa do zwycięstwa, którego się czepiają tylko trolle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 06:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 06:54 PM przez Wietnam.)
Post: #6208
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie atak , absolutnie. Wiem że to nie ty piszesz o padace United, pisze tylko że mamy sytuację taką samą
jak Juventus, drudzy w lidze i 1/8 ligi mistrzów, a Juve gra dobry futboll, dlatego jest na drugim miejscu
gdyby grał padake nie był by na miejscu vicelidera, My nie gramy efektownie ale efektywnie, tak w ogóle
fajnie że ktoś zapytał na tym forum o United ! I tak ogólnie, żeby nie było, to w rewanżu Tottenhamu ze
Starą damą jestem za Juve, bo Spurs nie lubię.Nawet nie trawie, ale są mocni.

Ten remis z Sevillą, Sevilla gra w europejskich pucharach zupełnie inną piłkę aniżeli
w lidze, oni nawet jak wygrywali trzy razy z rzędu LE, w lidze nie zachwycali szczególnie.
Obrona w United jest przerzedzona, dopiero do gry po kontuzji wracają Rojo i Bailly,
Jones gra źle.


Rewanż Tottenham -Juventus za tydzień w środę w tvp 1.

.............................................

- Znam polski hymn, już go nawet śpiewałem, ale to nie znaczy, że czekam na powołanie. Gra w
reprezentacji Polski byłaby dla mnie jednak dużym zaszczytem - mówi Taras Romanczuk, pomocnik
Jagiellonii Białystok, który w czwartek otrzymał polskie obywatelstwo.

■ Bartłomiej Kubiak: W meczu z Legią obserwował cię selekcjoner Adam Nawałka.

Taras Romanczuk: Nie wiem, czy mnie.

■ Zagrałeś dobry mecz, chyba musiał to zauważyć.

- Nie tylko ja - wszyscy zagraliśmy, byliśmy dobrzy jako zespół.

■ Cztery mecze, cztery zwycięstwa. Nikt po przerwie zimowej nie wystartował tak dobrze, jak Jagiellonia.

- Jesteśmy mocni.

■ Bardzo mocni - nikt dawno aż tak bardzo nie zdominował Legii na jej stadionie.

- Na pewno przełomowym momentem była czerwona kartka [w 14. minucie z boiska wyleciał Domagoj
Antolić]. Wykorzystaliśmy grę w przewadze, choć i tak uważam, że powinniśmy zachować trochę więcej
zimnej krwi. W pierwszej połowie mieliśmy bardzo dobre sytuacje, a wykorzystaliśmy tylko rzut karny [w
44. minucie Arvydas Novikovas]. Ale brawa dla Arka Malarza - bronił kapitalnie.

■ Wróćmy do ciebie: kiedy zacząłeś starać się polski paszport?

- W 2014 r. Jak przyszedłem do Jagiellonii, wspomniałem prezesom, że mam polskie korzenie. Że moja
babcia urodziła się w Polsce. Opowiedzieli mi wtedy historię Thiago Cionka, który też grał w ,
i też dostał polski paszport. Trochę to trwało, zanim w archiwach odszukałem dokumenty potwierdzające
pochodzenie babci, ale w końcu się udało. Rok temu złożyłem wniosek i od kilku dni jestem Polakiem.

■ Hymn Polski znasz na pamięć?

- Znam, od dawna. Była w zeszłym roku taka ligowa kolejka, że przed każdym meczem grano hymn. To
było, o ile się nie mylę, . Już wtedy go znałem i śpiewałem.

■ Po otrzymaniu polskiego obywatelstwa musiałeś zrzec się ukraińskiego. Twoja rodzina w Kowlu miała z
tego powodu jakieś problemy?

- Na szczęście ani mnie, ani nikogo z członków rodziny nie spotkały z tego powodu żadne
nieprzyjemności. Moi bliscy wiedzieli o tym, że złożyłem wniosek o polski paszport. I wiedzieli, że jeśli go
dostanę, będę musiał zrzec się ukraińskiego obywatelstwa. Nikt nie robił mi z tego powodu wyrzutów.
Wszyscy byli dumni, że wracam do korzeni.

■ Czekasz na sygnał od Nawałki?

- Na razie takiego sygnału nie było. Ale jeśli się pojawi, to się ucieszę - gra dla Polski będzie dla mnie
dużym zaszczytem. Ale na razie o tym nie myślę. Łatwo jest sobie narobić nadziei, a potem się zawieść.
Dlatego spokojnie czekam na to, co przyniesie los.

sport pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 10:41 PM
Post: #6209
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda Śląska, mam nadzieję że Lech teraz w niedziele dopisze kolejne trzy punkty
aby wskoczyć na drugie miejsce za Legię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2018, 11:52 PM
Post: #6210
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie widziałem meczu, podobno jakaś kontrowersja ze spalonym, szkoda tej wygranej, pewnie Bjelica znów może być dumny ze swojej drużyny i wszystko idzie w dobrym kierunku...
Z Legia nie wiem, bez emocji będę oglądał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości