Piłka nożna ogólnie
25-02-2018, 07:54 PM
Post: #6191
RE: Piłka nożna ogólnie
Jagiellonia i Legia już zrobili dystans, Lech mnie rozczarowuje, mieć taki skład. ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 08:07 PM
Post: #6192
Znaczy po dzisiejszym meczu straciłem wszelkie złudzenia. Korona zdecydowanie lepsza, kontrolowała grę, nie pozwalała Lechowi na nic. Co prawda sam gol przypadkowy, ale jak najbardziej zasłużony. Od 30. minuty nie mogliśmy przejść z piłką połowy boiska. Aż podskoczyłem z radości, jak Alomerović obronił karnego w doliczonym czasie gry, bo znów chorwacki nieudacznik mówiłby o dobrym meczu, braku szczęścia i udawał, że wszystko jest okej. Nawet sam wynik nie jest najgorszy, jakość gry od jakiegoś roku to jest nieprawdopodobna żenada.

Mistrzostwa i tak nie będzie. Liczę na porażkę ze Śląskiem w środę i prawdziwe rozjechanie przez Legię w niedzielę, może zarząd pójdzie po rozum do głowy i nie będzie męczył kibiców dalej osobą pana z Chorwacji na ławce trenerskiej Lecha.
25-02-2018, 08:16 PM
Post: #6193
(25-02-2018 08:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Liczę na porażkę ze Śląskiem

Ja też.

Lecz nie mam złudzeń, po dzisiejszych mękach i cudem zremisowanym meczu z Górnikiem, jesteśmy jedną z najsłabiej grających obecnie drużyn w ekstraklasie.
Całe szczęście, że Urban poleciał już teraz (choć szkoda, że nie w grudniu), ale przed Tadkiem mnóstwo pracy. Z Lechem nie widzę jednak innej możliwości jak porażka.
25-02-2018, 08:35 PM
Post: #6194
No niestety, pewnie wyciągną przypadkowe 1:0 ze Śląskiem po tragicznej grze, a ten debil dalej będzie udawał, że jest wszystko dobrze.
25-02-2018, 11:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 11:41 PM przez Wietnam.)

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji - przyznał Adam
Owen na pomeczowej konferencji prasowej w Białymstoku.
meczach .

- Do momentu zdobycia prowadzenie byliśmy pewni siebie.
Strzeliliśmy gola po ładnej akcji. Potem nastąpiły indywidualne
błędy, co jest naszym problemem od początku sezonu i to
kosztowało nas stratę punktów - dodał Owen.

omg...co on opowiada, gdyby miał troszkę honoru.....

Wolałbym już Smude w Lechii.
26-02-2018, 02:03 PM
Post: #6196
Panowie mecze rewanżowe LM dopiero za tydzień i 2 tygodnie tak? Teraz przerwa?
26-02-2018, 03:05 PM
Post: #6197
Tak ten tydzień to przerwa.
27-02-2018, 09:07 PM
Post: #6198
20 minut meczu Legia - Jagiellonia. Legia uratowana od jednej czerwonej kartki, gol Jagiellonii nie uznany po VAR-ze, gol kompletnie prawidłowy, bez żadnej wątpliwości. Żenada, jakie to się robi żałosne. Mam nadzieję, że Jaga nie wytrąci się z równowagi i coś ugra, mimo sprzedawczykom sędziującym to spotkanie.
Post: #6199
Żygać się chce Kubala od tego co wyprawiają sędziowie w warszawie dziś. ..
Zabrany gol Jadze. Na pewno wiesz że Taras Romanczuk otrzymał w zeszłym
tygodniu obywatelstwo naszego kraju, świetnie gra dzisiaj, Nawałka powinien
się zastanowić nad powołaniem, alternatywa dla niepewnego Krychowiaka
czy Mączyńksiego, lepszy jest od niego.

Jest Jaga 1:0! A powinno być z 4:0, świetnie gra dzisiaj ekipa z Białegostoku, Mamrot brawo.
27-02-2018, 09:48 PM
Post: #6200
Podobno Romańczuk po to dostał obywatelstwo, żeby liczyć się w walce o wyjazd na MŚ. Dzisiaj gra świetnie, ale jakoś nie jestem jego fanem w reprezentacji. Zgadzam się natomiast, że w tym sezonie Mączyńskiego przykrywa czapką.