Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
25-07-2012, 07:19 PM
Post: #31
RE: Adamek vs Walker
@Jerome

Chodziło mi, że też mi się oberwało od AdamekFightPL.

Co do Haye'a jak wiesz nie do końca się z Tobą zgadzam, bo i on i Adamek są byłymi mistrzami świata dwóch kategorii wagowych i obaj w ciężkiej pokonywali podobnych rywali. To co stawia Haye ten jeden stopień wyżej to siła ciosu i to jak wypadali na tle Kliczków, a z kolei przegrywa z Adamkiem szczęka, ale szczęka to za mało, żeby wygrywać walki. Ty wątpisz w jego słabą szczęka, a dla mnie taką ma Wink

Gdzieś pisałeś, że Adamek by nie pokonał Haye'a dla mnie to bzdura, ze swoją szczęką i mobilnością Tomek spokojnie by punktował Nikolaja pytanie czy okradli by go jak Holye'go czy patrzyli przychylnie jak na Davida, któremu dali remisowa walkę. Co do tego, że zwyciężając przez KO od razu jest się lepszy od kogoś kto wygra na punkty nie do końca się zgadzam, bo nie każdy ma kowadło i nic się na to nie poradzi.

Haye tak samo jak Adamka mogłoby kilku zawodników pokonać, ale to nie znaczy od razu, że by pokonali Wink

Po prostu Haye obecnie jest lekko na fali, Tomek niekoniecznie - tyle.

A co do szans Haye ma jakieś, ale to są tylko JAKIEŚ, a Adamek ma MATEMATYCZNE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 07:38 PM
Post: #32
RE: Adamek vs Walker
Co do tematu pod tytułem eliminator IBF w HW to nie robię sobie wielkich nadziei na dobry turniej.
Poprzedni turniej eliminacyjny też zapowiadał się znakomicie. Mieli być dobrzy bokserzy, emocjonujące walki i pretendent z prawdziwego zdarzenia, a co wyszło?
Walka Chambersa z Rossym, której nikt nie oglądał i stojący na fatalnym poziomie pojedynek Thompson vs Harris. Finału nawet nie był, bo Chambersowi i Thompsonowi za walkę proponowano psie pieniądze (chyba po 30 tys do podziału). Ostatecznie Eddie dogadał się z kumplem Tonym, że bez walki odda mu tytuł pretendenta.

Nie zdziwię się gdyby walka Adamek vs Walker była półfinałem, a w drugim Solis walczyłby z jakimś zawodnikiem z rankingu. W udział Puleva nie bardzo wierzę.
A w finale Adamek vs Solis wszystko może się zdarzyć. Nie wierzę w mit Solisa - mesjasza HW. Treningi w Burger King Gym na pewno nie wychodzą mu na zdrowie.
Gdyby Adamek zdobył miano obowiązkowego pretendenta, cóż walka z Władimirem i wielkie pieniądze.
Szans mu tam nie daję, bo nawet mityczny "lucky punch" jest niemożliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 07:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2012 07:44 PM przez Jerome.)
Post: #33
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Nie dopie*dalam się do Ciebie i nie mam żadnego problem u z Twoją osobą, dobrze wiesz, że Cię lubię. Jednak jak gadamy o Adamku to gadam na temat a nie mam zamiaru Cię głaskać. Według mnie pisanie, żeby Adamek wyszedł zarobić to słaby żart bo nie po to jestem fanem boksu, żeby oglądać czyjąś egzekucję za pieniądze. Chcę widowiska a Adamek z Władimirem go nie stworzy. Co do eliminatora to ja widzę to tak. Adamek pokonuje Ustinowa (jakkolwiek) i ma finał. To czy wygra zależy od drugiej walki bo jeśli Solis pokona Puleva to nie daje Góralowi wielu szans. Jeśli jednak Pulev jakoś pokona Solisa to daję Tomkowi 50% szans na wygraną. Co do walki po wygraniu eliminatora to absolutnie w nią nie wierze bo tak jak sam mówiłeś, boks to dziś biznes i nie podejmuje się aż takiego ryzyka (mówię o walce np z Mitchellem mając już nr1 w IBF). Pamiętajmy, że Adamek wówczas nie będzie tylko nr1 IBF tylko oficjalnym pretendetem a to jest (mała ale zawsze) różnica. Nie wierzę, że Góral będzie chciał jeszcze walczyć mając w kieszeni walkę z Władem. Nigdy Tomkowi nic nie odbierałem. Mówię o tytułach i wojnach ringowych, które nam dostarczył. Ja jednak żyję teraźniejszością w której Tomka Adamka jako pogromcę Władimira Klitschko nie widzę.
@Maverick
Spoko spoko. Rozumiem, że reputacja Haye'a jest różna jednak sam fakt, że cenisz go wyżej niż Adamka mi wystarcza.

W ogólę to nie rozumiem dlaczego zawsze jak skrytykuję Adamka i jego karierę pięściarską to od razu ktoś wyskakuje z Haye'em. Co On ma do rzeczy?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 07:52 PM
Post: #34
RE: Adamek vs Walker
@Jerome

Chyba przez Wasze kłótnie z AdemekFightPL Wink Ale to tylko moje przypuszczenia. I pewnie przez to, że raczej na miejscach 3-5 większość w ciężkiej do niedawna umieszczała właśnie tą dwójkę i Povetkina w różnych konfiguracjach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 09:23 PM
Post: #35
RE: Adamek vs Walker
Walker to na pewno lepszy rywal niż Toney. Jednak wolałbym gdyby walczył z Ustinovem a potem z Pulevem lub Solisem. Byłoby ciekawiej. Nie rozumiem tylko,tego,że skoro chce być mistrzem, to czemu nie próbuje w WBC. Wiadomo,że Vitalij zaraz zwinie żagle,a uważam,że Tomek jest w stanie wygrać np ze Stivernem i tą drogą powinien iść,bo jest wydaje mi się najwygodniejsza. Pcha się na Władymira gdzie wiadomo jaki będzie finał ewentualnej potyczki jest skokiem na kasę. Przynajmniej tak uważam,bo nie jestem Adamkiem i nie znam jego prawdziwych zamiarów.
26-07-2012, 08:24 AM
Post: #36
RE: Adamek vs Walker
No, może wierzy że pokona Władymira? Skoro go Bloodworth przekonał, że trzeba pakować ile wlezie, to kto wie, co mu jeszcze do głowy nakładł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 08:33 AM
Post: #37
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Z moje punktu widzenia jeżeli Adamek wyjdzie do Kliczki to TYLKO po kasę bo ja jako NIE Tomek Adamek mogę stwierdzić, że szans na pokonanie Wołodii nie ma żadnych, ale Tomek wierzy w to, że może mu się to udać i zostanie mistrzem świata wagi ciężkiej. Nie ważne co myślą o Tobie inni, jakie dają Ci szanse na zdobycie Twojego upragnionego celu, ważne jest to jak mocno TY w to wierzysz i innym może wydawać się to głupie, ale właśnie na tym polega wiara Adamka i dzięki tej wierze Tomek zdobył mistrzostwa świata i zaszedł tak daleko w zawodowym boksie. Większość forumowiczów po prostu nie może tego pojąć i myślą, że Adamek na prawdę chce wyjść tylko po wypłatę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 10:01 AM
Post: #38
RE: Adamek vs Walker
(26-07-2012 08:33 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Z moje punktu widzenia jeżeli Adamek wyjdzie do Kliczki to TYLKO po kasę bo ja jako NIE Tomek Adamek mogę stwierdzić, że szans na pokonanie Wołodii nie ma żadnych, ale Tomek wierzy w to, że może mu się to udać i zostanie mistrzem świata wagi ciężkiej.
Z mojego punktu widzenia również, z tym że bez żadnego "ale". Jeżeli Tomasz wierzy że jest w stanie pokonać Kliczkę, to nieźle mu Rogalski z Rogerem w głowie namieszali. Dobrze, jeśli sportowiec jest pewny siebie, ale w tym wypadku pewność siebie przeradza się w głupotę.

Nie zrozumcie mnie źle, nie ujmuję nic Adamkowi, szanuję jego dokonania w niższych wagach, ale z Kliczką nie ma ŻADNYCH szans i wyjdzie tylko po pieniądze. Ciekawe tylko, czy znowu tyle osób w Polsce da się na to nabrać i kupi PPV...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 10:09 AM
Post: #39
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
mam nadzieje, że nie odebrałes mojego posta jako ataku na Adamka, bo ja do niego nic nie mam i oczywiście mu kibicuję. jego wiare moge pojąć, ale nie koniecznie muszę się z nią zgadzać. Oczywiście, jakby do walki z Włądymirem doszło, będę Polakowi kibicował, ale z ogromnymi obawami - bo niestety uważam, że nie będzie przygotowany na tyle optymalnie jakby mógł. I nie chodzi o jego zaangażowanie, bo to jest bez wątpienia 100-procentowe, ale o to, że jego talent nie jest należycie wykorzystywany (inaczej mówiąc - marnowany) przez źle dobrane metody treningowe. Kto temu jest winien - nie muszę chyba precyzowac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 10:12 AM
Post: #40
RE: Adamek vs Walker
@Corbett
Dokładnie o to chodzi. Ja też pojmuję jego wiarę, ale się z nią nie zgadzam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości