Ankieta: Jak Waszym zadaniem zakończy się walka Martinez-Chavez Jr?
Ankieta jest zamknięta.
Martinez przed czasem 42.11% 8 42.11%
Martinez na punkty 26.32% 5 26.32%
Chavez przed czasem 5.26% 1 5.26%
Chavez na punkty 21.05% 4 21.05%
Remis 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
18-09-2012, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 09:06 PM przez Jerome.)
Post: #51
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
@AdamekFightPL
To zabawne Big Grin Ciebie równiez mógłbym poprosić o wskazanie miejsca gdzie stwierdzam, że dokładnie tak mówisz i myślisz jak napisałem. Tu nawet nie chodzi o to, żeby Ci coś wmówić czy wytknąć. Zupełnie nie. Najlepszą odpowiedzą na Twoje słowa to:

(18-09-2012 07:41 PM)RSC-2 napisał(a):  To jak się skończyła walka i jaki miała przebieg wszyscy wiemy.
Chodzi zupełnie o coś innego.[...]
[...] walce Martineza z Chavezem miała miejsce sytuacja, która narzuca pewne wątpliwości co do różnicy klas.
I nieważne ,czy była ona wynikiem ‘”błędów” Martineza , czy „klasy” Chaveza.
W każdym przypadku wyciąga się taki sam wniosek.
Różnica miedzy tymi bokserami nie jest aż tak wielka jak niektórzy próbują wszystkim wmówić.
Następna walka może mieć całkowicie inny werdykt.
I cóż z tego że Martinez przez większą część walki będzie znowu okładał Chaveza?
Skoro istnieje szansa ,że Chavez posiada zdolności i możliwości zakończenia walki kilkoma ciosami.
Nikt nie podważa zwycięstwa Martineza. Podważam tylko tezę ,że Chavez w starciu z Martinezem jest całkowicie pozbawiony szansy na zwycięstwo. Bo pokazał ,że nie jest tylko chłopcem do bicia.

@RSC-2
Nie odbieraj mojego poparcia jako tego Twojego "wazeliniarstwa". Po prostu się z Tobą zgadzam i korzystam z Twoich wypowiedzi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-09-2012, 03:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2012 03:52 PM przez RSC-2.)
Post: #52
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
redd
Końcowa część Twojego postu oddaje to ,o co mi chodzi i jest zbieżna z moją oceną.
Ale nie wszyscy mają takie zdanie.
Niektórzy niesieni nienawiścią do Chaveza i uwielbieniem dla Martineza w emocjach twierdzą i piszą porównania z których można odnieść wrażenie ,że różnica klas miedzy Martinezem a Chavezem jest taka sama jak pomiędzy Kliczko a Najmanem.

A według mnie nie jest to chłodna i obiektywna ocena.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 06:41 AM
Post: #53
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
Chavez Jr na dopingu. W jego krwi wykryto THC. Grozi mu utrata całego honorarium za pojedynek z Martinezem i roczna dyskwalifikacja. Grubo...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 11:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 08:54 AM przez Metzger.)
Post: #54
Bug RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
(20-09-2012 06:41 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Grozi mu utrata całego honorarium za pojedynek z Martinezem
Podobno miał dostać za pojedynek 4 mln, a kara ma wynosić 3 mln.

(20-09-2012 06:41 AM)AdamekFightPL napisał(a):  i roczna dyskwalifikacja. Grubo...
Nie wierzę. Ojciec chrzestny do tego nie dopuści. Co najwyżej zawieszą go na pół roku co i tak jest standardową przerwą pomiędzy walkami.

A THC tłumaczy czemu Junior był taki pasywny w ringu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 01:05 PM
Post: #55
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
Chavez pewnie dostanie z pół roku zawieszenia. Biznes w końcu musi się kręcić Smile
Głupie zachowanie Juniora, gdyby tak zwyciężył sukces poszedłby jak krew w piach przez THC.

A co do Martineza ładnie sobie łapy urządził:
[Obrazek: martinez_ser.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 01:08 PM
Post: #56
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
Nie pamiętam, żeby Sergio miał wcześniej problemy z dłońmi, a do tej walki pierwszy raz bandażował go Nazim Richardson... Ciekawy jestem, czy to przez to?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości