Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
21-07-2012, 01:53 PM
Post: #21
RE: Adamek vs Walker
@Mastrangelo
Plan Adamka jest taki: teraz walka z Walkerem, w grudniu duża walka być może z Pulevem lub Solisem a potem 2 walki na HBO i z pewnością leszczy mu HBO nie da.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-07-2012, 11:59 AM
Post: #22
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Walker to nie jest półfinalista eliminatora. Walka Adamek v Walker jest odrębnym eventem. Adamek wycofał się z walki z Ustinovem tłumacząc się, że to Ustinov nie może walczyć, ponieważ nie dostanie wizy. K2 zaprzecza tłumacząc: W rzeczywistości kwestie negocjacji walki wyglądały tak, że promotorzy Adamka przestawili swoją ofertę finansową dotyczącą organizacji pojedynku, my ją podwoiliśmy. Ponieważ nie udało się osiągnąć porozumienia, my zadeklarowaliśmy chęć uczestnictwa w przetargu, który wyłoni organizatora walki. Main Events stwierdziło jednak, że jest już za mało czasu na przetarg, bo datę telewizyjną mają na 8 września i zrezygnowali z walki z Ustinowem.
To oznacza, że Adamek nie jest już w turnieju chyba, że IBF zgodzi się poczekać do grudnia czyli na kolejną datę telewizyjną Adamka aby wrócić do rozmów z Ustinovem i K2. Jednak na chwilę obecną walka z Walkerem wyklucza Adamka z eliminatora.

@Mastrangelo
Ja nie wierzę, że jeśli Adamek zawalczy w eliminatorze i go wygra to później jeszcze zawalczy z Mitchellem albo Arreolą na HBO bo już przed tymi walkami będzie miał zapewnioną walkę o Mistrzostwo z Władem i nie podejmie ryzyka porażki.

Zacznijmy od tego, że Adamek ma małe sznase na wygranie eliminatora a co dopiero późniejsze walki na HBO i walkę z Władem.

NIE WIEM DLACZEGO ALE PISZĘ JUŻ KTÓREGOŚ POSTA W KTÓRYMŚ TEMACIE I ZA GODZINĘ ONE GINĄ.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 05:59 PM
Post: #23
RE: Adamek vs Walker
Ten cały turniej IBF to już chyba szlag trafił. Ale fakty są takie, że Duva ma dobre wtyki w IBF i zapewne wywindują Adamka na szczyt bez turnieju, ale drogami innych walk - tą i pewnie następną grudniową.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 06:07 PM
Post: #24
RE: Adamek vs Walker
Wg mnie walka z Walkerem nie powinno duża dać w kontekście awansu w IBF, ale Duva ma tam chody, do tego lubią tam samego Adamka, więc pewnie oprócz tego jeszcze ze 2 zwycięstwa i będzie oficjalnym pretendentem. Jednak nie rozumiem tej chęci porażki z Wladimirem, ale jednak $$$ robią swoje i pewnie po KO być może nawet dość mocnym Adamek skończy karierę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2012 06:17 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #25
RE: Adamek vs Walker
@Adammobp
Nic nie trafiło, cały czas czekamy na potwierdzenie udziału ze strony Puleva. A wtyki Duvy tutaj nic nie pomogą Adamek zmierzy się z Walkerem i zapewne wygra a później stoczy 2 bardzo trudne pojedynki, grudniowy na NBC najprawdopodobniej z Solisem a później na przełomie marca-kwietnia na HBO z kimś z tej czwórki Haye,Povetkin,Mitchell,Arreola. A jeżeli jednak turniej IBF się nie odbędzie to całkiem możliwe, że Adamek stoczy aż 2 pojedynki na HBO.
@Maverick
A nie przyszło Ci do głowy, że Adamek po prostu w siebie wierzy? czy Tobie nigdy nie zdarzyło się zrobić coś na co byłeś z góry skazywany na porażkę nawet jeżeli rzeczywiście Twoje realne szanse były nie wielkie, ale wierzyłeś w siebie i chociaż próbowałeś? pomijam fakt, że nawet gdyby Tomek przystąpił do walki z Władimirem z myślą tylko o $$$ co jest mało prawdopodobne to tylko i wyłącznie jego sprawa i jego zdrowie, chyba Ty nic na tym nie stracisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 06:35 PM
Post: #26
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL

Ja już przed pierwszą walką z Kliczkami wiedziałem jak to się skończy, ale wtedy jeszcze nic nie mówiłem, bo tak jak napisałeś ludzie skazywani na porażkę nieraz odnoszą sukcesy i zaskakują innych, ale Adamek wypadł w tej walce bardzo źle i wszystkie jego mankamenty do walk z większymi rywalami zostały boleśnie obnażone. Poza tym obecnie Władimir jest lepszy od brata, więc walka z nim będzie jeszcze cięższa.

I gdzie ja piszę, że coś na tym stracę? Po prostu wyrażam swoje zdanie. Jakby faktycznie chciał być mistrzem HW to by się piął w WBC i czekał na wakat po Vitku i miałby tytuł, ale kasa za niego byłaby sporo mniejsza dlatego Tomek nie obrał takiej drogi. Jego życie i jego wybory, ale po prostu nie podoba mi się to owijanie w bawełnę.

I dodatkowo niestety, ale wg mnie Adamek w ciężkiej się nie rozwija, nie czyni postępu, więc nie ma na czym wyciągać wniosków, że teraz będzie miał jakiekolwiek szanse z Kliczkami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 06:39 PM
Post: #27
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Już to widzę, jak Adamek wygrywa eliminatror.
Już to widzę, że jak jakimś cudem mu się uda to zawalczy z kimś mając nr1 w IBF.
I już to widzę, jak Adamek rozpracowuje Władimira.

A co do:
(25-07-2012 06:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  [...]Pomijam fakt, że nawet gdyby Tomek przystąpił do walki z Władimirem z myślą tylko o $$$ co jest mało prawdopodobne to tylko i wyłącznie jego sprawa i jego zdrowie, chyba Ty nic na tym nie stracisz.
... to po prostu wszystko w tym momencie wydaje się bez sensu. Jednak wielka żenada. Nic się faktycznie nie stanie jak Adamek skończy jak Mormeck. Ku*wa o czym tym myślałeś pisząc to? W takim razie boks nie ma sensu. Nie walczy się dla kasy, a raczej "Nie powinno się walczyć dla kasy" a dla tytułów, zaszczytów, kibiców, dla siebie. Kasa przyjdzie sama jak się człowiek skupi na tytułach. Wiadomo, że mamy takie czasy a nie inne i jest inaczej niż bym chciał ale to co napisałeś to już przegięcie tymbardziej w kontekście Tomka Adamka, którego jesteś fanem. Nie wyobrażam sobie, żebym był w stanie napisać taką głupotę o moim ulubionym Haye'u. Niech David zawalczy sobie z Vitkiem, przynajmniej sobie chłopak zarobi . No litości.... :/

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 06:57 PM
Post: #28
RE: Adamek vs Walker
@Jerome

Ty ciśniesz mocniej Adamka niż ja i wg mnie też trochę za mocno, bo pamiętam jak nie lubiłeś jak się nie zgadzaliśmy w ocenie Haye'a, którego na dzień dzisiejszy cenie wyżej od Tomka, a tylko ja lekko na niego najechałem i jak widzisz już mi się oberwało, że w niego nie wierze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2012 07:04 PM przez Jerome.)
Post: #29
RE: Adamek vs Walker
@Maverick
No już kiedyś z Szakalem uświadomiłem sobie jakim pupilem jest u mnie Haye z tym, że rozmowa o nim a o Adamku to trochę inna sprawa bo Haye Mistrzem był a do tego szanse z Vitem ma a Adamka pokona kilku innych pięściarzy zanim się dobije do Włada. Wiadomo, że Haye'a też może ktoś by pokonał z tym, że jest to wątpliwe bo On walczy albo z Braćmi albo wcale. No i jest zupełnie inną liga niż Tomasz. Ja Tomka lubię, tzn jak walczy ale nie dam sobie wmówić, że ma czym postraszyć Włada. Dlatego też stawianie Tomka chociażby obok Haye'a dla mnie jest zaskoczeniem.

Trochę się zgubiłem w Twoim poście. Oberwało Ci się ode mnie? Mój ostatni post był do AdamkaFightPL

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2012, 07:13 PM
Post: #30
RE: Adamek vs Walker
@Maverick
Oczywiście, że Tomek wypadł w tej walce bardzo źle, ale chłopak wmówił sobie, że rzeczywiście miał problemy z aklimatyzacją i nie był sobą...

@Jerome
Zauważyłem, że często po prostu się dopier**lasz do wszystkiego co napiszę. Nie wiem czy to jest spowodowane jakąś niechęcią do mnie czy może do Adamka, ale ok.

''Już to widzę, jak Adamek wygrywa eliminatror.'' - Możesz widzieć co chcesz. Ja nie wtłaczałem w moją wypowiedź swojej opinii bo zaraz pewnie byś mnie skrytykował do czego się przyzwyczaiłem a co nie robi na mnie zbytniego wrażenia więc powinieneś mi podziękować, że nie dałem Ci podstaw do nie potrzebnego przemęczania się.
''Już to widzę, że jak jakimś cudem mu się uda to zawalczy z kimś mając nr1 w IBF.'' - Uwierz mi, że Adamek będzie się musiał bardzo napracować o ten nr 1 w IBF i o walkę o pas mając za sobą przykrą walkę z Witalijem. Bardzo trudno będzie będzie mu zatrzeć tę plamę w jego karierze.
''I już to widzę, jak Adamek rozpracowuje Władimira.'' - Nie rozumiem? nie napisałem nigdzie, że Adamek rozpracuje Władimira... chyba nie trzeba być znawcą boksu, żeby wiedzieć rzecz tak oczywistą.

Boks to BIZNES i pieniądze. Boks zawodowy jak sama nazwa wskazuje to ''zawód''. Adamek może skończyć jak Mormeck, on swoje już w boksie zrobił. Zaszczyty,tytuły i kibiców ma już od dawna ! ''Nie powinno się walczyć dla kasy'' haha, nie no pewnie Adamek powinien wychodzić do ringu dawać sobie obijać gębę za darmo. I ja wcale nie twierdzę, że chce walki Adamka z Władimirem, ale co ja mogę zdziałać? i co z tego, że nie będę chciał... Adamek tak czy siak zawalczy z Władimirem. Mam nadzieje, że nie na da sobie zrobić wielkiej krzywdy, ale jak dla mnie zrobił on już na tyle dobrego w boksie zawodowym, że może wyskoczyć sobie do Władimira (według mnie dla kaski, ale według niego dla kaski i tytułu bo zapewne on wierzy w pokonanie Władimira) i zarobić kupę kasy bo chyba wiadomo, że w dzisiejszych czasach walka z Kliczką = wielka wypłata...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości