Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Walker - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Walker (/thread-518.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Adamek vs Walker - RafcioSki - 20-07-2012 08:20 PM

Najbliższym przeciwnikiem Tomaka Adamka ma zostac Travis Walker. Jak widzicie ta walke. Trudna przeparwa czy kolejna walka do nabicia rekordu?


RE: Adamek vs Walker - Mastrangelo - 20-07-2012 08:26 PM

I skąd ta informacja bo ja pierwsze słyszę?


RE: Adamek vs Walker - RafcioSki - 20-07-2012 08:31 PM

Polsat Sport news tak podaje. Wyglada na oficjalna decyzje.


RE: Adamek vs Walker - Mastrangelo - 20-07-2012 08:35 PM

Szkoda, że nie przeszło z Ustinovem, ale i tak szacunek za wybór kolejnego niezłego rywala(też wysoko w IBF).


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 20-07-2012 08:42 PM

Walker ma być rywalem Adamka? No cóż, jest nawet nieźle, ale gorzej niż się spodziewałem (bo chciałem jednak Ustinowa), ale nie będę narzekał.
Ale czekam na oficjalne potwierdzenie ze strony Adamek Team, wtedy będzie można konkretnie podyskutować.


PS. Przy okazji: to jest ten Travis Walker, którego Szpilka niby na sparingach obijał jak chciał?


RE: Adamek vs Walker - redd - 20-07-2012 08:48 PM

@Szakal
Tak, ten Walker. Ale nie ma co przywiązywać do tych sparingów większej wagi.

O tym rywalu pisałem w temacie Adamek vs Toney, więc jestem bardzo zadowolony z wyboru Walkera.
Jeżeli dobrze się przygotuje to jest w stanie dać dobrą walkę. Spodziewałem się gorszego rywala, a wybór Walkera bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.


RE: Adamek vs Walker - Szakal - 20-07-2012 08:54 PM

@redd
Oczywiście, wiem że nie należy przywiązywać uwagi do sparingów.

Chodzi mi o coś innego: teraz pewnie zacznie się gadanie, że "Adamek bierze na rywala kogoś, kogo Szpilka obijał jak chciał na sparingach. Tomasz się kompromituje!" i tak dalej, i tak dalej.

Sam Szpilka też pewnie coś powie, Wasilewski doda parę słów od siebie ("Boks w Polsce się nie rozwija? To dlaczego Tomasz, którego bardzo szanuję, mierzy się ze sparingpartnerem naszego Artura? Tomasz chyba powiedział kilka słów za dużo, całkiem niepotrzebnie, bo jak widać boks w naszym pięknym kraju jest na takim poziomie, że on musi się mierzyć ze sparingpartnerami naszych zawodników" - już go widzę mówiącego coś takiego...) i zacznie się od nowa cały cyrk pod tytułem "Adamek vs Szpilka". O to mi chodzi.


RE: Adamek vs Walker - redd - 20-07-2012 09:03 PM

@Szakal
Dokładnie to samo pomyślałem. Zaczną się teksty:
"Adamek walczy z bumem, którego Szpilka lał na sparingach"
Cóż magia boxreca...

Nie zdziwię się jeżeli Wasyl dorzuci swoje trzy grosze w stylu "Tomasz Adamek krytykuje rozwój boksu w naszym kraju, a samemu walczy z zawodnikiem, który na sparingach był obijany przez Artura Szpilkę".


RE: Adamek vs Walker - Jerome - 20-07-2012 09:15 PM

@redd
@Szakal
Powiem Wam, że pierwsza myśl jak zobaczyłem wątek Adamek v Walker to właśnie, że sparingpartner Szpilki..
Ja nie nakręcam atmosfery przed rzekomą walką Adamka ze Szpilą ale jednak fakt jest taki a nie inny. Z Walkera jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że jest w formie. Spodziewałem się kogoś gorszego a tu jednak dobry rywal. Szału nie ma jak ja to mówię ale jest ok. A na falę krytyki, że Adamek walczy ze sparingpartnerem Szpilki się przygotujcie bo tak to już jest w dzisiejszym boksie..
Walka oficjalnie potwierdzona. Ciesze się. To będzie dobry pojedynek :-)


RE: Adamek vs Walker - Hugo - 21-07-2012 06:18 AM

Trzeba podkreślić, że Walker to journeyman, bo to jest ważne. Journeyman nawet, jak obiektywnie wygra na punkty, to u sędziów przegrywa i nie ma z tego powodu żadnego wielkiego krzyku (np. Walker vs Czagajew). Jak journeyman jest gorzej przygotowany, to w ogóle nie podejmuje walki o zwycięstwo, tylko zadowala się przetrwaniem pełnego dystansu (np. Walker vs Pulew). Jedyna szansa journeymana na zwycięstwo to znokautowanie faworyta (np. Walker vs Meehan). W tym kontekście jest on dla Adamka bardzo bezpiecznym rywalem i trudno się spodziewać po tej walce większych emocji. Wynik to na 99% wygrana Adamka na punkty po raczej nudnym pojedynku.