Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
21-07-2012, 08:47 AM
Post: #11
RE: Adamek vs Walker
Szkoda, że nie będzie walki z Ustinovem. Wtedy byłaby szansa na Solisa później. Walker nie jest niby zły, ale jakoś nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Jakby nie patrzeć to jest journeyman. Wolałbym oglądać Adamka zadającego Rosjaninowi pierwszą w karierze porażkę.

Walker jest notowany w rankingu WBA, a Adamka nie ma tam. Taka mała ciekawostka.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 09:10 AM
Post: #12
RE: Adamek vs Walker
@Adammobp
Adamek wygra z Walkerem i jeżeli Pulev oraz Solis potwierdzą swój udział w turnieju to zobaczymy walkę Adamek vs Solis/Pulev.

Walker to solidny średniak... żadnej rewelacji nie ma. Tomek wygra na pkt i chyba zaskoczenie nie będzie choć marzy mi się wygrana Tomka przed czasem. Uważam jednak, że ten Walker jest na tym samym poziomie co McCline tylko jest wyżej w rankingach. Z pewnością zacznie się gadanie, że Adamek obija sparingpartnerów Igiełki. Swoją drogą to ponoć ta walka ma być pokazywana w PPV... ciekawe czy to aktualne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 09:48 AM
Post: #13
RE: Adamek vs Walker
Walker też jest wysoko w IBF, więc wygrana z nim jeszcze wywinduje Adamka i ustawi w pozycji do finałowego eliminatora, który może być z Sethem Mitchellem, Arreolą, Pulevem, Solisem. Mądry wybór przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 10:34 AM
Post: #14
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
No bez przesady Walker to nie top HW ale nie poziom McCline'a.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 10:58 AM
Post: #15
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL

Obóz Ustinowa twierdzi, że to Adamek wycofał się z turnieju, a więc będzie walka Ustinow - Solis/Pulew, a Adamek jest na aucie. Dla mnie oni są bardziej wiarygodni, bo Adamek, Rozalski i Duva nagminnie łżą w żywe oczy. Jak można pierdolić (przepraszam za określenie, ale tylko ono jest adekwatne do sytuacji), że Ustinow nie dostanie wizy do USA? Skoro dostał ją kryminalista Szpilka, to dlaczego nie miałby jej dostać Ustinow, który nie jest uszargany w żadnych brudach i w przeszłości bywał już w USA?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 11:02 AM
Post: #16
RE: Adamek vs Walker
@Hugo
Moim zdaniem jeszcze nie wszystko stracone. Może Walker to opcja na wrzesień aby w grudniu zawalczyć z Ustinovem. Jeszcze nawet Pulev nie potwierdził chęci udziału więc nie wiemy kiedy eliminator miały się odbyć. Tym bardziej, że Walker ma być przygotowaniem do walki z wysokimi rywalami a taki jest Ustinov i poniekąd Pulev. Ja jednak liczę na Solisa a jak Adamek naprawdę się wycofa/ł to niech się schowa.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 11:20 AM
Post: #17
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
No fakt, w dodatku Walker jest o 2 lata młodszy od Adamka... myślałem, że to Travis jest starszy. Tak czy inaczej Main Events nie powinno wybierać takich przeciwników jak Walker sparingpartner Szpilki, żeby później Igiełka miała pole do popisu i dalej będzie nagadywał na Tomka z jakimi to on przeciwnikami nie walczy. Wczoraj na facebooku Szpilka napisał post ''Zobaczcie na walkę WASZEGO Adamka z McBridem a o walce z Aguilerą już nie wspomnę'' (poprawiłem błędy interpunkcyjne bo to aż wstyd cytować ) a ja mu odpisałem, '' Zobacz na swoją walkę z Saulsberrym, a z Aguilerą sam nie dawno chciałeś walczyć''. I jeszcze Ci jego psychofani, pokolenie JP... żałosne.

@Hugo
Tutaj chyba nie chodziło głównie o wizę tylko o to, że nie dogadali się z teamem Ustinova co do finansów i team Ustinova chciał ogłosić przetarg na tę walkę, ale Main Events się nie zgodziło bo po prostu nie mają czasu na przetarg gdyż mają zarezerwowaną halę na 8 września i telewizję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 12:40 PM
Post: #18
Bug RE: Adamek vs Walker
Taa... Ustinow jest do obicia, ale potem trzeba byłoby walczyć z Solisem. Po co ryzykować, weźmy jakiegoś journeymana spoza TOP30. Cały Adamek Team.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 01:06 PM
Post: #19
RE: Adamek vs Walker
@Metzger
Dlaczego Adamek Team miałby się obawiać spasionego Solisa? nie obawiali się Arreoli,Chambersa to dlaczego właśnie jego? co on takiego w boksie zawodowym osiągnął oprócz tego, że doznał kontuzji nogi w walce o pas mistrza świata i to w 1 rundzie... nie rozumiem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-07-2012, 01:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2012 01:28 PM przez Mastrangelo.)
Post: #20
RE: Adamek vs Walker
Naprawdę nie przesadzajmy, wymagacie żeby Adamek walczył z dwoma światowej klasy ciężkimi w 3 miesięcznym odstępie czasu? Jasne że fajnie by było, ale w ciężkiej nikt tego nie robi. Tomek walczy na tyle często, że można zrozumieć walki z mniej wymagającymi przeciwnikami. Nie martwcie się, bez kolejnego dobrego zwycięstwa do walki o tytuł nie dojdzie na pewno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości