Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
26-07-2012, 02:42 PM
Post: #51
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Ja w boga nie wierzę, więc jest ale nie mówię tego otwarcie dopóki nikt mnie na siłę do tego nie chce przekonać. Jak ktoś sobie wierzy to niech to robi we własnym zakresie. Generalnie to czas skończyć mówić o Władimirze bo przed Tomkiem Walker. Trudny nie trudny ale jest i nie można go lekceważyć.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 03:01 PM
Post: #52
RE: Adamek vs Walker
Walker jest chyba bardziej szklany niż Maddalone... oj będzie lipa jak Tomek nie wygra tego przed czasem. Jeszcze gorsza lipa niż 12 rundowy pojedynek z McBridem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 03:59 PM
Post: #53
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
No właśnie.. chyba.
Walker wcale taki szklany nie jest. Maddalone też nie, zobacz jakie bomby przyjmował chociażby od Fury'ego czy Holyfielda zanim padł. Adamek po prostu trafił. Ja w knockout na Walkerze nie wierze. Najzwyczajniej wiem już, że Tomka knockout nie interesuje. On nawet jak ma kogoś podłączonego to nie idzie za ciosem. Spodziewam się wygranej punktowej 118-110 dla Adamka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:16 PM
Post: #54
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Maddalone leżał w walce z Furym ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 04:23 PM przez Jerome.)
Post: #55
RE: Adamek vs Walker
Nie. Sędzia przerwał pojedynek przez rozcięcie i głębokie zamroczenie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:23 PM
Post: #56
RE: Adamek vs Walker
Walker ma podejrzaną szczękę, ale też wielkiej tragedii nie ma.
Z walk, które widziałem to z Quezadą, Banksem i Arreolą zaliczał ko, ale są to zawodnicy o mocnym ciosie.
Z cepiarzem Leapaiem został okradziony przez nadgorliwego ringowego
Czagajew i Pulew nie potrafili go znokautować to wątpię, aby Adamek był w stanie to zrobić.
Mankamentem Travisa jest słaba kondycja. On po 1,5 rundy z Arreolą dyszał jak parowóz, z Pulewem też nie wyglądał najlepiej.
Chociaż zauważyłem, że w ostatnich walkach Travis walczy trochę bardziej kunktatorsko. Nie rzuca się jak dziki zwierz, a czeka na pojedyncze uderzenie z prawej ręki.
Tak np. walczył ostatnio z Kalim Meehanem i myślę, że tak samo zaboskuje z Tomaszem. Jeżeli Travis będzie walczył mądrze i ekonomicznie, do tego używał jabu to myślę, że jest w stanie gdzieś do 8 rundy dawać wyrównaną walkę. Później pewnie klapnie kondycyjnie. Ciekawie by się zrobiło, gdyby Walker trafił Tomasza jakąś petardą z prawej ręki. Bo co jak co, ale ciosu Walkerowi nie można odmówić (usadził Arreolę, Czagajew i Pulev też poczuli jego ciosy)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:31 PM
Post: #57
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Czyli cios Adamka wcale nie jest taki słaby skoro usadził na dupie Maddalone, którego nie potrafił usadzić Fury Big Grin
@redd
Czagajew w walce z Travisem był w kiepskiej formie i pewnie dlatego nie udało mu się go usadzić. Pulew ogólnie ciosu mocnego nie ma, sprawa wrażenie boksera silnego fizycznie, ale tak nie jest. Oczywiście cios pojedyńczy na pewno ma mocniejszy niż Tomek, ale zadaje ich mniej od Adamka. Tomek ma szansę zakończyć tę walkę przed czasem jeżeli trafi Walkera takim ciosem jak w walce z Aguilerą albo wspomnianym Maddalone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:41 PM
Post: #58
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Ostatnio dyskutowałem z Maverickiem na ten temat. Ważniejszy jest przebieg walki i to Fury tu przewyższa Adamka. Od pierwszej rundy trafiał jak chciał Vinniego. Adamek się nie męczył ale nie był tak efektywny jak Tyson. Co do knockoutu no to nie sposób się nie zgodzić, że Tomek się spisał.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 04:47 PM
Post: #59
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Czagajew wtedy nie zachwycał, ale to już chyba stała tendencja u niego od jakiegoś czasu. Walker dostał kilka "czystych" mocnych ciosów od Rusłana, ale chyba nie był naruszony w tamtym pojedynku.
Pulew to bił Travisa pod koniec walki ile wlezie, a nie rzucił go na deski.
Jakieś niewielkie szanse na ko na Walkerze są. Travis gdy się zmęczy robi się niegroźny i łatwy do trafienia. Jak Tomek zasypie go przy linach gradem ciosów, to może sędzia przerwie pojedynek. Na klasyczne ko nie liczę jednak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-07-2012, 05:11 PM
Post: #60
RE: Adamek vs Walker
@redd
Dokładnie, jeżeli Tomek miałby wygrać przed czasem to tylko w sposób, który napisałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości