Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
01-04-2012, 08:02 PM
Post: #71
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Trochę się pobawiłem z rankingiem wagi lekkiej i stwierdzam, że w krótkim czasie z bardzo "dopieszczonej" kategorii wagowej, stała się z lekka "bryndzowata". Wiele gwiazd pouciekało wyżej, a perspektywy też nie nastrajają optymizmem (Rios raczej pójdzie w górę, rozbity Linares). Chyba, że nagle pojawią się Gamboa i Broner, którzy rozruszają tę kategorię.

Zgadzam się z Twoim zestawieniem, ale postanowiłem powyrzucać niektórych bokserów, którzy z różnych przyczyn raczej już nie wystąpią w lekkiej.
Oto oni, z uzasadnieniem:
- Marquez (Raczej zostanie w wyższej kategorii wagowej, poszuka kolejnego tytułu, oraz czwartej walki z Pacquiao)
- Guerrero (Będzie walczył z Aydinem, celuje niewątpliwie w Mayweathera, przy braku dużych nazwisk w lekkiej raczej tam nie wróci)
- Linares (Fatalnie wypadł z Thompsonem, nie wiadomo co dalej z jego karierą, być może jest już rozbity)
- Katsidis (Raczej będzie walczył w 140lbs)

Po usunięciu tych zawodników pierwsza szóstka wyglądałaby tak:
1. Brandon Rios
2. Miguel Vazquez
3. Ricky Burns
4. Antonio DeMarco
5. Kevin Mitchell
6. John Molina

Resztę ułożyłem w taki sposób:
7. Henry Lundy - Ma podejrzaną szczękę, ale i też dobrą passę od porażki z Moliną. Pokonał kilku dobrych bokserów (Diaz, Williams, Abril- SD, nie wiem czy był wałek) i na miejsce w wyczyszczonym rankingu zasługuje.
8. Richard Abrill – Wielkich nazwisk brakuje u niego w rekordzie, ale przyznałem mu 8 miejsce za pokonanie prawdopodobnie rozbitego Acosty i zdobycie paska WBA interim. Rios zweryfikuje ile tak naprawdę jest wart.
9. Sergio Thompson – Tytułu raczej nie zdobędzie, ale to groźny zabijaka o mocnym ciosie. Poskładał w dwie rundy faworyzowanego Linaresa i z tego powodu przyznaję mu tak wysokie miejsce. Oby wygrany eliminator nie okazał się fikcją.
10. Gavin Rees – Widziałem jego jedną walkę, ale ostatnio ma dobrą passę i pokonał kilku solidnych, wyspiarskich bokserów. Do tego jest mistrzem Europy, niech na razie zamknie dziesiątkę.

Jeszcze rozważałem prospektów Gestę i Bogere, ale kierowałem się przede wszystkim zdobytymi tytułami, ewentualnie pokonaniem jakiegoś znanego nazwiska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 11:03 AM
Post: #72
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Bardzo dobra podowiedź, redd, dzięki. Na razie zostawię Marqueza i Guerrero, bo ciężką sprawą jest wymiana od razu 4 bokserów w rankingu. Wywalę Katsidisa i Linaresa, na pewno wejdzie Lundy (choć obawiam się, że to taki kolejny Linares, technik, ale z bardzo słabą szczęką) i nie wiem, kto drugi. Rozważam Abrila, Reesa i mistrza OPBF Nihito Arakawę.

Aktualizacja będzie jutro, pewnie razem z kategorią ciężką, bo dzisiaj mam za dużo do roboty i nie starczy mi pewnie czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-04-2012, 09:05 AM
Post: #73
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
Co do kategorii lekkiej to możesz pomyśleć też nad Alisherem Rahimovem, który moim zdaniem jest lepszy od takich zawodników jak Molina, Thompson, czy Rees.
Gavin to ambitny zawodnik, dobrze się go ogląda, ale to po prost poziom europejski, Gesta i Bogere są zdecydowanie nad nim.
No i jest jeszcze Japończyk Arakawa z solidnym rekordem o którym zbyt wiele nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-04-2012, 09:22 AM
Post: #74
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
W ciężkiej musi być miejsce dla Setha MitchellaSmile musi byćSmile

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-04-2012, 10:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2012 10:22 AM przez Maynard.)
Post: #75
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
@Mastrangelo: wybrałem Lundy'ego i Abrila. Kolejne wakaty będą, kiedy przesunę Marqueza do junior półśredniej (no, chyba, że przegra z Fiedczenką, ale w to chyba nikt nie wierzy) i zdecyduję coś w sprawie Guerrero. Może wylecieć też Molina, jeśli nadal będzie nieaktywny. wtedy rozważę wymienionych, może do tego czasu stoczą kolejne walki.

@PeterManfredo: możliwe, że trafi na 10 miejsce, ale mam problem z tą kategorią, dopiero 7 bokserów wybrałem.
Zamykam ten temat, ponieważ wkleję pełną, zaktualizowaną wersję już do nowego, który zaraz napiszę.

dziękuję za wszystkie podpowiedzi, sugestie, za Waszą pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości