Ankieta: Czy to aby na pewno dobry pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Znakomity! 64.71% 11 64.71%
Taki sobie 17.65% 3 17.65%
Rankingi ogólnie są do dupy 11.76% 2 11.76%
Pomysł tak, ale wykonawca chu*owy 5.88% 1 5.88%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda - aktualizacja: 28 marca, dodałem cruiser!
16-03-2012, 03:14 PM
Post: #41
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
OK, uzupełniłem junior półśrednią, półśrednią i junior średnią. Poprawiłem opisy przy kilku pięściarzach tych kategorii. Wszystko do średniej włącznie gotowe do wrzucenia na stronę główną bokser.org
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-03-2012, 09:34 PM
Post: #42
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
Hmmm… W 140lbs zamieniłbym miejscami Maidanę z Matthysse. Maidany forma jest ostatnio trochę wątpliwa, za to Lucas powinien mieć rekord 30-0, być mistrzem IBF, mieć na rozkładzie Judaha i Alexandra… Porównując ich style to bardziej kompletnym pięściarzem wydaje się Lucas, w walce korespondencyjnej z Corleyem Matthysse wytarł nim ring, a Maidana męczył się. Po ostatniej porażce Renego, w bardzo kiepskim stylu, zamieniłbym go miejscami z Lucasem.

Zamieniłbym także Sturma z Gołowkinem. Kazach deklasuje swoich przeciwników, a Sturm niemiłosiernie się męczy. Myślę, że wszechstronność i talent Gołowkina stawiają go teraz wyżej, niż bardziej utytułowanego Sturma.

Superśrednia – 10 miejsce dla DeGalea. Przegrał minimalnie z Grovesem, i wygrał bo ringowej wojnie z świetnie dysponowanym Wilczewskim. Szybki, silnie bijący, ale chyba szklany i słaby fizycznie. Jednak talent posiada całkiem duży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-03-2012, 10:58 PM
Post: #43
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
Ciekawy ranking jest co poczytać,spora wiedza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-03-2012, 01:01 PM
Post: #44
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 15 marca
Ok, uzupełniam super średnią.

-Johnson odpada, jedno zwycięstwo nad Greenem to trochę za mało. Porażki z Bute i Frochem też w niezłym stylu, ale to wciąż za mało. tym niemniej, jest blisko dziesiątki.
-Abraham podobnie jak wyżej. Nawet bardziej jednostronne porażki z faworytami.
-Bika - za rzadko walczy w ostatnim czasie, ostatnio był bum, w dodatku ta głupia dyskwalifikacja z Mendym...
-Balzsay - to zwycięstwo z Kastanowem to ciągle za mało
-Rodriguez - blisko dziesiątki, jeśli zdecydowanie wygra z George'em, pewnie do niej wskoczy.

Zostają DeGale i Magee. Ostatecznie wybieram aktualnego mistrza Europy. Cenne wygrane nad czołówką krajową i Wilczewskim, jedyna porażka nieznaczna. Myślę, że jeszcze zaskoczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2012, 11:32 AM
Post: #45
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
Post z rankingiem zaktualizowany.

Zmiany:
-kilka opisów w niższych kategoriach,
-średnia: Macklin po porażce z Martinezem spada z 3 miejsca na 5. Udowodnił, że należy do czołówki, ale po porażce przed czasem musi się teraz pozbierać. Chavez i Pirog - po 1 miejscu w górę. Proksa po słabym występie w Anglii wypada poza dziesiątkę. Zbik i Murray dzięki temu 1 miejsce w górę, na 10 miejscu pojawia się Andy Lee, którego kandydaturę popierało kilku forumowiczów. Martinez oczywiście umacnia sie na pierwszej pozycji.
-lekka: bez zmian, pomimo wygranej DeMarco, ze względu na klasę rywala, zostaje on na swoim miejscu.

Jak myślicie, czy Edwin Rodriguez ostatnią wygraną powinien zagwarantować sobie awans do mojej dziesiątki w super średniej? na razie tej kategorii nie ruszałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2012, 05:50 PM
Post: #46
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
@Maynard
Wielki szacunek za mnóstwo roboty włożonej w powstanie tego rankingu, ale przede wszystkim za niesamowitą wiedzę o boksie. Naprawdę, szczery podziw!

Generalnie z Twoim rankingiem się zgadzam w całej rozciągłości, oprócz kategorii słomkowej i junior muszej, ale to tylko dlatego, że nie mam o niej żadnego pojęcia. Ze słomkowej znam jedno, jedyne nazwisko: Kazuto Ioka, i tyle by tego było.

Najbardziej ciekawi mnie, jak rozwiążesz problem kategorii półciężkiej. To chyba jedna z najsłabiej obsadzonych obecnie wag, a układanie rankingu wedle osiągnięć, to nic innego jak wygrana Hopkinsa (którego notabene bardzo lubię). Naprawdę jestem ciekaw, jak to rozwiążesz.

Jeszcze raz wielki szacunek!

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2012, 10:58 PM
Post: #47
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
@Rutherford
Dzięki za uznanie, ciągle nie mogę się nadziwić, że ten ranking stał się nagle taki popularny.

W półciężkiej według moich kryteriów oczywiście wygrywa BHop. Za nim będzie Dawson, co do reszty, jeszcze nie ułożyłem, ale myślę, że będą niespodzianki. Na pewno załapią się Gutknecht i Chilemba, z takich mniej oczywistych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2012, 11:30 PM
Post: #48
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
Co do Rodrigueza wg mnie zasłużył na 10 miejsce.
Apropo półciężkiej widzę, że będę miał okazję do polemiki.

Obecnie mam bardzo mało czasu, więc wagę lekka i niższe wyrażę swoją opinię jak będę miał więcej czasu.
A co do zmian w średniej z grubsza się zgadzam, ale wg mnie Macklin powinien spaść jeszcze oczko niżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2012, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2012 01:09 PM przez Adam.)
Post: #49
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
W półciężkiej oczywiście Hopkins wygrywa: nie tylko pod względem sukcesów, ale także aktualnej formy. Nie jestem przekonany czy Dawson zasługuje na miejsce 2. Teoretycznie wydaje być się jedynym, kto może zagrozić Hopkinsowi, jednak to może być iluzja, bo ich pierwszy pojedynek nie odpowiedział na żadne pytanie. Poza tym Dawson przegrał z Pascalem i nie był to absolutnie żaden wałek. Okres ostatnich ponad dwóch lat, to tylko JEDNO zwycięstwo Dawsona, na punkty z Adrianem Diaconu, po jego dwóch porażkach z Pascalem. Dlatego mimo ostatnich dwóch porażek (właściwie remisu i porażki, lecz ten remis powinien być porażką) Pascala z "numerem 1", to nie wiem czy to jednak nie on zasługuje na to by być drugi. Zwłaszcza po ostatniej kontrowersyjnej wygranej Clouda, dobieraniu sobie słabych przeciwników Cleverly'ego oraz Shumenova - którą to trójkę bez problemu ograli by, i Hopkins, i Pascal, i Dawson - nie widzę jakiś innych możliwości na miejsce numer 2, za Hopkinsem.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2012, 12:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2012 12:58 PM przez Maynard.)
Post: #50
RE: Ranking Maynarda - aktualizacja: 19 marca
Zaktualizowałem ranking:

-musza: Marquez zostaje na swoim miejscu, chociaż wygrana z Mepranumem jest wartościowa, wielu oczekiwało tego rewanżu, ale okoliczności w jakich on nastąpił są co najmniej dziwne.

-super kogucia: spore przetasowania - nowy mistrz IBF, Jeffrey Mathebula ląduje na miejscu 6, bezpośrednio przezd poprzednim (Ndlovu), którego pokonał po wyrównanej walce; dzięki temu Vazquez i Munroe awansują o jedno oczko - na 4 i 5 miejsce; Ndlovu spada oczywiście z 4 na 7; Masaaki Serie, który był 10, wypada z rankingu; zamieniam miejscami bardziej aktywnego Poonsawata z Molitorem, który ląduje na 10. Pierwsza trójka bez zmian.

-junior półśrednia: Garcia po wygranej z Moralesem awansuje na 6 miejsce, El Terrible spada na 10, na razie go zostawiam w rankingu; Zab Judah awansuje na 7, dzięki wygranej nad Vernonem Parisem, ten ostatni, który w ringu bardziej przypominał Paris Hilton, niż Vernona Forresta, ląduje poza dziesiątką, a w jego miejsce wchodzi Humberto Soto, którego umieszczam przed Moralesem na 9 miejscu.

-junior średnia: Molina i Kirkland zostają tam, gdzie byli; dyskwalifikacja, moim zdaniem, zupełnie niesłuszna; Molina prowadził na punkty.

Poza tym, poprawiłem trochę opisów pięściarzy, zwłaszcza w super koguciej, piórkowej i super piórkowej.

Kategorii półciężkiej spodziewajcie się jutro, bo dzisiaj nie mam już czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości